Nahá

Nahá https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162077/bmid_naha-65dceacfc0378.jpg 4 648 118

Aféra Blackstone série

Američanka Brynne Bennettová, studentka výtvarného umění na Londýnské univerzitě, si občas přivydělává jako modelka a veškerý svůj čas dělí mezi školu a práci. Když si úspěšný britský podnikatel Ethan Blackstone koupí její nahý portrét, Brynne zjistí, že tento muž odmítá brát „ne“ jako odpověď. Touží po ní, chce ji mít ve své posteli, a když ji získá, udělá vše, aby si ji udržel. Ethanova dominantní povaha Brynne okouzluje a přitahuje, a to navzdory traumatům, která si v sobě mladá žena nese. Není však jediná, kdo má v jejich vztahu tajemství. Velké tajemství. Dokáže Ethan zbavit dívku jejích démonů? Dovolí mu to Brynne, nebo je přízraky minulosti oba zničí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Naked , 2012

Veronika.C
23.03.2015 4 z 5

Knížka byla celkem dobrá, hezký příběh který mohl být ale víc propracovaný. Určitě se ale hned pouštím do druhého dílu :)

Lenka.Vílka
01.02.2015 3 z 5

Knihu bych oznacila jako lepsi prumer zanru. Ano, nebylo tam nic, co by jinde nebylo, ale bylo to moc dobre napsane. Coz je hlavni duvod, proc se poustim do dalsiho dilu. Dala bych 2,5 ale to tady nejde. Takze zaokrouhluji nahoru, protoze jsem byla knihou prijemne (a necekane) prekvapena...

LucyNej
24.01.2015 5 z 5

Jedna z nejlepší sérii jakou jsem četla. 5 hvězdiček má zaslouženě! :)

smejkalova.m
20.11.2014 5 z 5

Připomnělo mi to 50 odstínů šedi, které zbožňuji :) hned druhý den jsem letěla do knihovny pro zbývající díly :D

angelbooks
18.11.2014 5 z 5

Příběh je docela dobrý, občas až moc rychlý a některé části by chtěli trochu víc rozvést, ale vcelku fajn kniha.
Přesně jak napsala TereZz24 připomíná mi to 50 odstínů.
No uvidím co bude v dalším díle :).

TereZz24
20.10.2014 3 z 5

Na to, že mám ráda přímý děj a žádné oplétačky, tak v této knížce byl ten děj i na mě moc rychlý. Knížka se podobá 50 odstínům, ale ne tolik. Ale na nudu je knížka dobrá :)

kacaaba
22.09.2014 4 z 5

Byla jsem velmi překvapená, jaký to mělo spád. Žádná velká omáčka okolo, prostý příběh. Dost krátký díl, ale zase nejsem otrávená ze zbytečného protahování. Mě se to líbilo.

narisa
12.09.2014 5 z 5

Mně se moc líbila. A to jsem už četla jak Padesát odstínů, tak sérii Božských. Kniha je krátká a má velké písmo. Ale to nevadí, je to takové uvedení do děje, pozvanka k tomu, aby člověk četl dal. Velice mě zaujal Ethan. Líbí se mi asi nejvíce od Christiána. Ta postava má prostě pro mě kouzlo. Opravdu se moc těším na pokračování. Hlavně na příběh o tom, co vše Ethan zažil. Koukám, že spoustě čtenářek tady chybí romantická duše. Pro mě nádhera.

petrzel
30.08.2014 3 z 5

Knihu jsem dočetla přečtu asi i další díly ,ale tahle serie je hodně podobná odstínům.

Er.es
21.08.2014 1 z 5

Dneska zakoupeno, dneska přečteno. A upřímně... lituji, že jsem přišla s touhle knihou do styku. Dle mého názoru bych dílo hodnotila jedinou větou "Výcuc z knih 50 odstínů šedi, Crossfire, série Božských,..."....Ptám se upřímně, to jako vážně? Erotické pasáže...známe,....minulost obou hrdinů....známe,... jak to bude pokračovat?....známe, atd. Jak už bylo zmíněno, jedna hvězda navíc, že nás spisovatelka netrápila rozsáhlými nic neříkajícími stránkami a kniha skončila "v tu pravou chvíli". Je mi to líto, ale další díly nemá cenu číst...

adrianna0305
15.07.2014 1 z 5

Další ze série zbytečných knih :-( Jednu hvězdičku uděluji za nízký počet stran a tudiž krátké trápení čtenáře :-)

kamila1926
29.06.2014 3 z 5

Nemůžu říci, že mě kniha nebavila, ale ani nijak zvlášť nenadchla. Připadá mi, že každá stránka této knihy je pořád to samé a její děj je lehce předvídatelný. Rozhodně to není ten typ knihy, kterou bych s nadšením četla pod peřinou s baterkou v ruce... Ale jsem docela zvědavá na další díl. Za mě ,,neutrál".

Beni
15.06.2014 5 z 5

Skvělá kniha, kterou mohu doporučit :-)

barbuskaa
14.05.2014 4 z 5

Ze začátku mě knížka ani moc nebavila, ale později mě zaujala, takže si ráda přečtu další díl.. Zatím mi dost připomíná "Odstíny", ale uvidíme, jak se to vyvine dál..

Laf
17.04.2014 4 z 5

Velmi dobře se kniha četla a přiběh je dobře napsaný. Prostě pohodovka pro klidné večery :) A teď už jen k dalšímu dílu a zjistit pokračování :)

malazluta
17.04.2014 2 z 5

Kniha mi přišla někdy nechtěně vtipná, myšlenkové pochody hrdinky a někdy i hrdiny byly poněkud bizardní. Nic jsem od této knihy nečekala a taky jsem nic nedostala. Dospěla jsem k názoru, že autorka asi není kdoví jaká spisovatelka ... naštěstí je opravdu hodně hodně krátká.

Dela90
06.03.2014 4 z 5

Pohodová knížka s milostnou tématikou, avšak žádné růžové brýle, což si u autorky cením :)

orinka3
25.02.2014 1 z 5

Na velké doporučování paní knihovnice jsem si vzala všechny tři díly. Pořád jsem čekala, jak se příběh rozvine a čím dál tím víc jsem přeskakovala stránky v naději, že tam bude i něco jiného. No, skoro nic. Pokud budu vulgární, je to celé o tom, že "furt mu stál a ona byla dychtivá":) Je to dost nenáročné čtení, pro mě nuda. Psychologii paní spisovatelka patrně nestudovala, pasáže o tom, co jde hrdinovi hlavou, jsou docela srandovní. Takže jsem proletěla díl první, nakoukla do druhého a třetí ani neotevřu. S úlevou vrátím, mám radši knihy, ve kterých o něco jde.

Samira
21.02.2014 5 z 5

Knížka je moc pěkná, hlavní hrdiny si člověk rychle zamiluje. Jen je opravdu velice krátká, takže ji částečně posuzuji i s ohledem na další díly. Chápu však důvody, že končí tam, kde končí a líbí se mi to. Jen jsem ráda, že jsem vzhledem k tomu, že jsem sérii objevila pozdě nemusela čekat na další díl a mohla se rovnou pustit do čtení.

Péťa11
03.02.2014 3 z 5