Nahá

Nahá https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162077/bmid_naha-65dceacfc0378.jpg 4 648 118

Aféra Blackstone série

Američanka Brynne Bennettová, studentka výtvarného umění na Londýnské univerzitě, si občas přivydělává jako modelka a veškerý svůj čas dělí mezi školu a práci. Když si úspěšný britský podnikatel Ethan Blackstone koupí její nahý portrét, Brynne zjistí, že tento muž odmítá brát „ne“ jako odpověď. Touží po ní, chce ji mít ve své posteli, a když ji získá, udělá vše, aby si ji udržel. Ethanova dominantní povaha Brynne okouzluje a přitahuje, a to navzdory traumatům, která si v sobě mladá žena nese. Není však jediná, kdo má v jejich vztahu tajemství. Velké tajemství. Dokáže Ethan zbavit dívku jejích démonů? Dovolí mu to Brynne, nebo je přízraky minulosti oba zničí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Naked , 2012

Zlodějka knih
29.08.2016 4 z 5

K této knize jsem se dostala díky svým spolupracovnicím, které mi daly celou sérii jako dárek k narozeninám - je to série knih, která svým žánrem připomíná Padesát odstínů šedi, i když tohle bych dala uplně na jinou kolej...ze začátku jsem se pořádně nemohla začíst, ale jakmile jsem se dostala dál kniha se mi četla pomalu sama....příběh má svůj nápad, zajímavé postavy a tajemství...i když odhalení tajemství už tak příjemné nebývá...ale přesto jsem zvědavá, co mě čeká za pokračování a zvraty v jejich příběhu...každopádně dávám čtyři hvězdy, protože mi chybělo to chvění při otáčení stránek, které prostě musí být, když je kniha skvělá :)

mazlak
27.08.2016 5 z 5

Vážně pěkný příběh. Jen děj je dosti strohý. I tak se však vrhám na další pokračování.

kik68
12.07.2016 5 z 5

Kámoška říkala mám knihu určitě si jí ještě nečetla. No ještě že jí mám, protože jinak bych se k téhle sérii nedostala a to by byla hrůza :-). Všem co mají rádi erotické romány s trochou zápletky vřele doporučuji. Nakonec jsem to byla já kdo koupil další tři díly téhle série. A udělala jsem dobře. Všechny 4 díly jsem přečetla najednou a kdyby to šlo tak je čtu pořád dokola.

tess.de.veles
05.06.2016 2 z 5

Ach jo...pocinaje 50 odstinama....jsou vsechny knihy na stejny brdo...a bohuzel se s nima uplne roztrhl pytel...Chapu,proc to (nas) holky tak bavi a laka....kluci listujou Playboyem....my otevreme nejakou takovouhle knihu...Kez by nekdo napsal knihu,kde by role otocil.....bohata krasna milionarka co sbali submisivniho zajdu :))) .....asi to napisu ja :)))) Takze jednou za rok,kdyz lezim s horeckou v pelechu,si takovouhle story prectu....,ale jinak je tolik krasnych knih....,ze cist tyhle braky,je doslova hrich...

veronika2080
10.05.2016

Kniha mě už od začátku zaujala,miluji takové příběhy plné sexu, smutku, zklamání atd. Těším se až přečtu ostatní díly. Nutí mě to číst dál a dál, ta touha vědět co bude dál. :)

Mellisek
26.04.2016 5 z 5

Knihu sem zahledla v kosi vyprodeje v tescu v akci za kilčo :D tak jsem si rekla bud a nebo.
Ale pohltila me. Velmi dobre psana a pribeh naprosto odlisny od ostatnich ero knih. Trocha tajemna trochu krimi. Hodnotim celou serii kladne ikdyz pozdeji se pribeh natahuje az sem chtela preskocit stranky. Hodnotim velmi kladne :)

cukrovka
21.04.2016 3 z 5

Jednoduchá oddychovka plná sexu. Doufám, že v dalších dílech bude víc příběhu.

Adris
27.02.2016 1 z 5

Tuto knihu jsem videla vysoko hodnotit ctenare a sama ji na tomto zaklade parkrat doporucila. Dnes jsem si ji precetla a byla to hruza. Asi na druhe strance se hned poznali, ona mu verila hned od prvniho setkani, vlezla mu do auta a na prvnim rande se spolu vyspali a on ji hned vyznaval lasku. Kam zmizel ten postup? To napeti? Pokrok ve vztazich...Navic maji oba spatnou a bolestnou minulost, a o to vic je jejich okamzite duverny vztah neuveritelnejsi. Ani se nedivim, ze skoncila v LK.

Evule114
26.12.2015 5 z 5

Některé tato kniha možná až tak nenadchla, ale díky tomu, jak je knížka psaná se velmi dobře čte a neměnila bych jí za žádnou jinou. Možná chvilkama by to chtělo více děje než sexu, ale to už je věc názoru každého z nás. Já osobně hodnotím kladně, protože při této knížce jsem se skvěle odreagovala a tím, že tam nebyly prozrazena tajemství obou postav je jen velmi dobře, protože to člověka nutí číst další díl, který bude z pohledu Ethana na což se popravdě těším, ale zároveň jsem kapičku zklamaná, že to není z pohledu Brynne, jinak já jsem s touto knížkou spokojená :-) pokud máte děvčata rády červenou knihovnu, tak vřele doporučuji :-)

zp87
03.12.2015 3 z 5

Umpf... tak předně - za kvalitu knihy bych dala tak 1 hvězdičku. Ono to skutečně nemá žádnou hloubku... je to zkrátka plytké a velmi prosté čtení. Ale upřímně - až se za to skoro stydím :D - já jsem se při té jednoduché jednohubce pobavila. Takže bez hraní si na literárního fajnšmekra - ***.
On to je román? Román? Vždyť to je, sakryš, povídka! :) Děj odsýpá šup sem, šup tam, velmi odhrkané, problémy nerozebrané, uměle nastavované (prý že démoni hlavní hrdinky - no vůbec jsem děvčicu nepochopila, Brynne na mě působí jako velmi rozmazlené děcko, které se neumí porvat s problémy normálních lidí, nikdo přece nemá bezproblémový život)...
A ten konec? To jako fakt? Brynne jsem opět vůbec nepochopila - místo aby byla ráda, dělá scény... nechci spoilerovat, takže nebudu více rozebírat - ale slečnu jsem jen těžce skousávala.
Ethan je také kapitola sama o sobě, za něco bych ho kopla do zadku okovanýma botama - ale globálně vzato - pokud je skutečně nebesky šarmantní, neskutečně krásný s božskou postavou, dokonalou fyzičkou, pekelně inteligentní, s ďábelskými schopnostmi v sexu a po čertech bohatý - tak ať si je klidně dominantní jak chce... :D
Jen toho sexu by mohlo být v knize klidně míň... nějak mě to už nebavilo a těšila jsem se spíš na scény kde se bude dít něco jiného než sex.

Christienne
28.10.2015 4 z 5

Příjemná oddychovka...

dudunka
19.09.2015 3 z 5

První díl byl neuvěřitelně čtivý :-)

Haňulec
14.09.2015 5 z 5

První díl Aféry Blackstone, byl velmi pěkný, najdete zde vše na co si vzpomenete - trápení, lásku, tajemství a ještě mnohé další. Tato kniha stojí za přečtení. :-)

Karolína18
27.08.2015 2 z 5

Většinou u knih s tímto námětem oceňuji netradiční nebo ojedinělé zpracování. Zde jsem se tedy musela zaměřit na jiné ukazatele. Bohužel mě knížka celkově neoslovila. Děj neplynul, ale přímo skákal. Strašně mě štvali oba hlavní hrdinové. Většinou jsem si po celou dobu, kdy jsem příběh louskala, říkala: Co si o sobě, krucinál, myslí? Naštěstí se zde v textu nevyskytovaly do očí bijící chyby, díky tomu dávám malé bezvýznamné plus. Rozhodně si budu rozmýšlet, zda se pustím do pokračování.

Makyt
30.07.2015 5 z 5

Opět nejlepší první díl v celé sérii. Ethanovo nadšení a neutuchající zájem... jeho dominance a síla... Brynnini démoni, její strachy a vypěstované obranné mechanismy... Takový Ethan kdyby si vyhlédl mě ;-) I když tohle je taková moderní Popelka, že? On krásný, bohatý, ona modelka..."a žili spolu až do smrti" :-)

renata5823
11.06.2015

Mám ráda tenhle žánr člověk se muže zasnít a opustit realitu

inuska6280
25.05.2015 5 z 5

Knihu chválím, dobře se mi četla i příběh celkem v pohodě :) Doporučuji

petvet
03.05.2015 5 z 5

Knihu jsem přečetla během pár hodin - jedním dechem. Nemůžu říct, že by mě nějak extra zaujala, ale příběh byl čtivý a pěkný.
Knihu jsem si objednávala s tím domněním, že je to jedna kniha a nebude mít pokračování... a hle, dnes jsem knihu přečetla a otočím poslední stránku a tam konec...paráda :-D
Už jsem si objednala další díly, tak doufám, že se děj pěkně rozběhne a nezklame. Zatím vypadá vše nadějně...

zuzipol
21.04.2015 3 z 5

Pěkná kniha, klasické klišé - ona krásná, on krásný a bohatý a samozřejmě jeden z nich (nebo oba) duševně poškozen prožitým traumatem v minulosti....příběh této knihy nic moc, nicméně hodlám se pustit do dalších dílů a budu doufat že se to trochu víc rozjede....

jitka7
24.03.2015 3 z 5

Knížka byla dobře napsaná. Hodně se mi líbila. Všem doporučuji. Určitě se k ní zase vrátím. Hlavní postavy jsem si hned oblíbila.

Raine Miller
americká