250 zákonů lásky

250 zákonů lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/256258/mid_250-zakonu-lasky-256258.jpg 4 251 66

Co člověk, to unikát. Navzájem se odlišujeme už geny, výchovou, touhami, hodnotami, zvolenou cestou a nabytými zkušenostmi. A navíc náladami, které se co chvíli proměňují. Jak se tedy dva natolik různí lidé mohou ve vztahu shodnout na jenom společném směru, který by bez výhrad vyhovoval oběma? Jak vůbec mohou překonat rozpory způsobené jejich přirozenou rozdílností?Jak je možné kompromisem mezi partnery oboustranně spíše získávat než ztrácet? Tato kniha vysvětluje 250 zákonů šťastného vztahu, ve kterém pár je více než součet dvou osob a partneři mohou i pracovně uspět více než o samotě.... celý text

_ld91
24.11.2016 3 z 5

Kniha je napsaná moc pěkně, nicméně mi přišlo, že jen opisuje to, co autor píše na svých webových stránkách. Takže já, dlouholetý čtenář jeho webu, jsem v podstatě vše četla po druhé... :-)

katerina9582
01.10.2016

Moc hezká knížka, moudra, doporučuju

9katarinka9
05.09.2016 2 z 5

Stále dookola o tom istom. Myslím, že autor spísal to, čo všetci dávno vieme len si to neuvedomujeme ;) Čakala som viac.

cacorka90
27.08.2016 5 z 5

Krásná kniha :) Doporučuji! Kniha mi ukázala, že má smysl žít, nejen přežívat! :)

Anilka13
09.08.2016 5 z 5

životní moudra, doporučuji každému :)

Elisbooks
26.07.2016 3 z 5

250 zákonů lásky... Kniha o životě, lidském charakteru, pozitivním myšlení a o lásce :) Moc hezká kniha k zamyšlení a všem ji doporučuji :) P.S.: Užívejte každé vteřiny tak, jako by byla Vaše poslední :)

Verisvlckova
28.06.2016 5 z 5

Nádherně napsaná kniha plná motivujících vět. Pomohla mi v mých nejhorších chvílích, mohu jenom doporučit :-)

lupo
03.06.2016 4 z 5

Pokud se zaobíráte co děláte špatně ve vztahu kniha vám může být dobrým rádcem.

Arocrynn
27.05.2016 2 z 5

Ne, opravdu mi nesedla. Čekala jsem hloubku, čekala jsem látku k zamyšlení, čekala jsme odhalení sebe sama, ale dostala jsem... Co jsem vlastně dostala? Stále se opakující plytké věty zabalené do rádoby hezkého hávu. Už jen chybělo, aby na konci každého "zákona" bylo "Aleluja".
Dvě hvězdy za čtivé příběhy na začátku kapitol.

fis.rena
20.05.2016 2 z 5

Taková zkompletovaná všeobecná "moudra",díky nimž si někdo skutečně může uvědomit cenu svého protějšku či sebe samého. Chvílemi mi to přišlo stále jedno a to samé dokola.

Aneta6
17.05.2016 3 z 5

Mě kniha moc nenadchla, vše pořád dokola.

Veru_92
04.05.2016 5 z 5

Miluju internetove clanky tohoto nesmirne empatickeho muze, takze kniha samozrejme nesmela chybet. Toto dilko je plne pozitivnich inspirujicich slov, viry, podpory, lasky, kratkych konkretnich pribehu, ale i rad, koho do sveho zivota radsi nepoustet a koho se naopak drzet, dulezite jak pro cloveka samotneho, tak pro fungujici plnohodnotny vztah, o ktery je treba neustale pecovat. Petr Casanova je vyjimecny clovek. Kdyby zalozil sektu, klidne do ni vstoupim :D Byla by tam totiz jen pozitivni energie, ktera z tehle knihy primo sala, ale zaroven muze slouzit jako zachranne lano k vyporadani se s tezkymi zivotnimi situacemi, na ktere nekdy proste sami nestacime. Doporucuji uplne kazdemu. Moje mala vztahova bible.

SmajlinkaCZ
15.04.2016 5 z 5

Bible lasky :)

eki
09.04.2016

Knížka, která ke mně přilnula. Přináší vysvětlení různých situací, které člověka provází. Posílám do světa s věnováním. Děkuji za ni.

sarka45
04.03.2016 5 z 5

Máme s manželem krásný vztah už 33 let. Takže osobně tuto knihu nepotřebujeme :-). Ale koupila jsem ji našim dětem, protože bych si moc přála, aby také měly takové harmonické vztahy. Při té příležitosti jsem si ji samozřejmě přečetla. Vše, co je tam napsáno, do puntíku platí. Stačí na sobě zapracovat, najít si to své a řídit se tím. Jde to.

-Timbra-
19.02.2016 5 z 5

Úžasná kniha, kterou by si měl přečít úplně každý, kdo chce mít vyrovnaný a spokojený vztah. Čteme ji s přítelem postupně, chybí poslednch pár stran a už se těším až se k ní jednou vrátíme. Je potřeba se nad každým zákonem pozastavit a popřemýšlet, jak by to právě nám mohlo pomoci. Tuto knihu doporučuji každému.

Ereniss
27.01.2016 5 z 5

Tuhle knihu bych přála každému. Rozdala bych ji mezi své přátele, aby konečně byli ve svých vztazích šťastni a aby sami povyrostli. Vím, že kniha samotná nás nespasí, ale je třeba ji přijmout za svou a některé rady si vzít k srdci. Věřím, že člověk pak bude šťastnější.

cathyblack
22.01.2016

Pana Casanovu jsem poznala skrze magazin First Class, ktery je neuveritelne nabity pozitivni energii, kazdeho ctenare motivovat a dodat mu sebeduvery. Tuhle knihu jsem si proto logicky prala mit doma, protoze se dneska lide hlavne ve vztazich ztraci a neumi resit veci mezi sebou z oci do oci, spise facebook-facebook. Libi se mi i vsunute priklady jeho znamych ☺

Yanica.ca
17.01.2016

Kniha se velmi dobře čte. Pro každého, kdo má pocit, že potřebuje v životě změnu je ideální
:-)

kikies
09.01.2016 4 z 5

Kniha, která shrnuje spousty obecně známých rad ohledně vztahů. Nic objevného, ale přehledné a všeobjímající tipy a doporučení, které určitě pomohou utřídit si myšlenky, nalézt východisko a spravit si náladu při jakékoli vztahové lapálii.