13 - Ach, ta moje fobie, ta moje mánie

V roce 2021 pořádalo naše nakladatelství povídkovou soutěž na téma: Ach, ta moje fobie / ach, ta moje mánie, ta mě jednou zabije. Zúčastnilo se téměř 50 autorů a zde vám nabízíme práce nejlepších z nich. Celkem jsme nakonec do sborníku zařadili, jak název napovídá, 13 povídek. Každý z autorů přistoupil k tématu svým vlastním, osobitým způsobem, takže sbírka je opravdu pestrá. Najdete zde příběhy ze života, sci-fi, spiritismus, detektivku i horor....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495757/13-ach-ta-moje-fobie-ta-moje-manie-i4P-495757.jpg 4.97

Kniha 13 - Ach, ta moje fobie, ta moje mánie

JanaJanska

Hodnotím 12 povídek, protože 13. je moje. A chci podotknout, že oproti soutěži se mnohé z nich hodně vyvinuly a posunuly, proběhly redakce i korektury. Sborník je pestrý a navzdory obálce barevný :)

whale77

Četla jsem všechny povídky (a básničky) v soutěži na zadané téma z názvu a s vítězným výběrem jsem byla velmi spokojená, dostala se do něj většina příspěvků, které se mi líbily už při prvním čtení.

Zvelebilova

Vynikající sborník. To neříkám proto, že tam mám povídku, ale proto, že ty další povídky jsou prostě pecka!