Sraz uživatelů databazeknih.cz


nokid
nokid 31.12.2011 v 17:49

Tak jo, Ostravaci - ať je po vašem! Termín v samotném vrcholu chřipkové epidemie, navíc v časech smogových inverzí..tak ten vám skutečně nikdo brát nebude. Inu, každá rada je tu jako by hrách na stěnu házel. V únoru se co nejvíce držím doma natož abych jezdil mimo město. Nuž tedy "zdař buch!".

rokofak
rokofak 31.12.2011 v 19:46

Všem přeju hezký nový rok!

black.susi
black.susi 01.01.2012 v 15:34

Na tohle musím reagovat, Nokide, to že jsi zorganizoval první sraz neznamená, že jsi nějaký vrchní organizátor a ostatní se ti musí ohledně dalších srazů zodpovídat. Minas těm lidem psal a když to většině v únoru vyhovuje, nechápu proč, by to mělo být jindy. Navíc, pokud vím, tě nikdo o radu nežádal, takže prupovídka o hrachu je úplně zcestná podle mě.

knihomoli
knihomoli 01.01.2012 v 19:43

Nokide, pleteš se. Ostrava není blbeček Ruda z Ostravy. Neurážej nás svým hraným plebejstvím. Takže na viděnou a nebo taky ne. A s tím hrachem, jako by princeznička na hrášku nemohla v únoru vylézt ven aby se nenachladila. Hodně zdraví a štěstí, hodně dobrých knížek a míň blbých keců.

nokid
nokid 01.01.2012 v 21:14

Řeknu to tvrdě ale pravdivě: Dokud jsem to nevzal do rukou, tak NIKDO nebyl schopen sraz zorganizovat! A to, že se snažím o jakýsi rozvrh mezi srazy, je taky z nedostatku ochoty druhých. Měli byste mi spíš poděkovat, co když bude někdo chtít navštěvovat různá města a termíny se budou krýt? Aha. Taktéž ke chřipkové kauze MÁM CO ŘÍCT, a to i když se mě nikdo neptá! Bývám totiž její pravidelnou obětí, takže mi není jedno když druzí bezohledně přispívají k jejímu šíření, jak se tu chystáte v Ostravě. Myslete na to trochu, až budete u stolu posmrkávat a kašlat !!!

Woro
Woro 02.01.2012 v 00:49

Málem jsem se lekl těch vykřičníků a Caps-lock slovíček.
Chtěl jsem nechat reagovat jiné (a jistě k tomu bude mít každý dost prostoru), ale mám jednu z těch lepších nálad, tak proč nereagovat taky :)

// Tak jo, Ostravaci - ať je po vašem! Termín v samotném vrcholu chřipkové epidemie,
//navíc v časech smogových inverzí..tak ten vám skutečně nikdo brát nebude.
Uf, to jsem si tedy oddechl, že ti ostravské datum s ničím nekoliduje a ponecháš nám ho.

// Dokud jsem to nevzal do rukou, tak NIKDO nebyl schopen sraz zorganizovat!
Dovolil bych si předchozí větu opravit s tím, že nikdo nebyl schopen sraz zorganizovat hned. Bylo zde dostatek plánů na sraz na jaře a v létě. Pochopitelně se nedomlouvalo přesné datum, čas a místo na půl roku dopředu, ale zde diskutující prostě počítali s tím, že sraz bude.
To, že jsi zorganizoval sraz takříkajíc narychlo ještě před zimou ti nikdo nebere, ale pět ódy nehodlám.

// A to, že se snažím o jakýsi rozvrh mezi srazy, je taky z nedostatku ochoty druhých.
// Měli byste mi spíš poděkovat, co když bude někdo chtít navštěvovat různá města a termíny se budou krýt? Aha.
O jakém nedostatku ochoty to tady zase mluvíš? Kdyby chtěl někdo objíždět menší regionální srazy, tak by samozřejmě stačilo ozvat se, a určitě by se oné osobě datum přizpůsobilo. Jinak ovšem nevidím důvod, proč by si prioritně musely jednotlivé minisrazy mezi sebou rozdělovat data.

// Taktéž ke chřipkové kauze MÁM CO ŘÍCT, a to i když se mě nikdo neptá! Bývám totiž její pravidelnou obětí,
// takže mi není jedno když druzí bezohledně přispívají k jejímu šíření, jak se tu chystáte v Ostravě.
Tyhle věty snad nemyslíš vážně.
Na tohle si dovolím reagovat jen informací, že i letos mám v plánu chodit mezi lidi a "bezohledně přispívat" k šíření této zákeřné nemoci.


Úplně zbytečně jsi tady na nás "vyletěl", Nokide.
A rozepsal jsem se jen proto, abych poukázal na to, jak to bylo bezpředmětné. Nepochybuji o tom, že to vidíš tak, jak jsi nastínil, ale právě proto jsem já připojil i svůj pohled na věc.


black.susi
black.susi 02.01.2012 v 14:17

Do puntíku souhlasím s tím, co napsal Woro, jenom bych ještě dodala, že si nemyslím, že nikdo jiný nebyl schopen sraz zorganizovat, ale prostě jsi byl jenom první, kdo se do toho vrhnul, nikdo ti nebere tvůj zápal pro věc, ale všeho moc škodí a kritizovat nám výběr termínu mi příjde trošku přes čáru. A co se týká chřipky, vypadá to, že podle tebe je ideální se na celý únor zabarikádovat doma a nevystrčit nos, což je hloupost. Nakazit se/ někoho jiného můžu i když půjdu jenom do obchodu a nemyslím si, že by náš sraz měl zapříčinit nějaké masové šíření chřipky.

nokid
nokid 02.01.2012 v 15:28

Vidím že o tomhle diskutovat nemá smysl. Kýchnutí u vašeho stolu v Ostravě zapříčíní 5 nových případů onemocnění v Brně, to nehádám ale vím. Kdysi jsem varoval před bezduchým navyšováním státního dluhu započítáním kdejaké zkrachovalé banky - tehdy mi také říkali že "nás se to netýká". A dnes? Nejvíc křičí právě tihle lidi, když ten dluh budou platit dnes sami svými daněmi. A stejně je to i chřípkou, konec, vy se nepoučíte a bezohlednost se vám nadále bude vracet jako bumerang, to poznáte black susi, knihomoli a Woro.

Pouze v jednom má někdo pravdu, a sice že v únoru bysme se měli zabarikádovat doma. Ano, já to tak už dlouho dělám.

paulhunter
paulhunter 02.01.2012 v 15:50

Nechtěl jsem reagovat, ale tohle mi přijde už dost paranoidní.

Minas
Minas 02.01.2012 v 16:42

Uvažoval jsem, že napíšu hned po prvním příspěvku, ale raději jsem to šel rozdýchat (venku bylo příjemně). Mezitím tady ostatní stačili říct, co jsem měl na srdci. Nicméně po tvém posledním příspěvku už mi to nokide prostě nedá. Určitě to s námi myslíš dobře, chceš nás uchránit před tím škaredým světem, který na nás číhá tam venku, ale my si prostě jedeme svou. Neměj nám to prosím za zlé, zme z takeho razoviteho kraja, mame kratke zobaky, tuhy kořeň a hlavně svoje rozumy, za keryma si stojime.
Nebudu a ani si nemůžu hrát na věštce, abych tvrdil, že úderem prvního února k nám dorazí chřipka a posledním dnem odezní, aby se pak v březnu mohl konat tebou určený sraz. Taktéž smogová situace je velice nepředvídatelná. Ano, máš pravdu, kolem února je smog většinou největší - pokud je. Už je u nás tak nějak zvykem, že smog potkáváme převážně říjen - duben, ale když to tak vezmu, tak tenhle půlrok skoro nebyl. A je škoda, že jsi nebyl dnes v Ostravě, protože bys mohl pozorovat Beskydy zalité dopoledním sluncem. Což uvaž, v době nejsilnějších smogů, které se nekonají, je naprosto nádherné.
Také jsem si nemohl nevšimnout, že máš nastudované centra epidemiologie. Mohl bys nám proto poradit, který z těch stolů v restauraci je zrovna ten chřipkový? Rádi bychom se mu všichni vyhnuli. I když ono těch stolů asi bude víc a nejen v Ostravě. Jen mě na tom zaráží, že to působí pouze směrem z Ostravy do Brna. Máme asi holt štěstí, že v Brně nikdo nebude pořádat sraz v únoru, aby se to k nám dostalo v březnu - tedy v době, kdy to nebudeme čekat a všechny nás to překvapí zcela nepřipravené.

paulhunter
paulhunter 02.01.2012 v 17:58

Myslím, že jisté řešení se nabízí.

http://img220.imageshack.us/img220/8371/ostravasraz2.jpg

herdekfilek
herdekfilek 02.01.2012 v 18:08

Jsi tuze vtipný, na takový sraz bych i vyrazil.

Dan
Dan 02.01.2012 v 18:34

:-)

MartyMcFly
MartyMcFly 02.01.2012 v 21:05

Svým smajlem takový sraz posvětil i Danielson, tak to aby nestálo za to.

Text příspěvku byl upraven 02.01.12 v 21:17

pistalka
pistalka 02.01.2012 v 21:09

Paulhunter jako vždycky pobavil :D

Mayanea
Mayanea 02.01.2012 v 21:47

Copa to je, tuto?
...A co když předchozí čtenář prskne na knížku z knihovny? Jsou ty knížky nějak viditelně označené?
Teda vy mojí bránici dáváte zabrat. :-)

Ruw
Ruw 04.01.2012 v 11:23

Nokide, nokide, ty mi dáváš. Sice jsem na Ostravský sraz původně jet něchtěl neboť je to z ruky, ale díky tobě začínám uvažovat, zda se tam přece jen nepodívám. Kor, když je možnost přespání.

Ruw
Ruw 04.01.2012 v 16:55

Mi to nedá, nokide, a zareguji na tě ještě jednou. S tou bezohledností to myslíš vážně? Píšeš, že na dobu zvýšeného rizika chycení chřipky zabarikáduješ doma. A to jako nechodíš ani na nákuy, do práce nebo do školy? Protože jestli tvrdíš, že pořádat sraz (jinýmy sovy být mezi lidmi) je bezohledné a já upřímně nevidím rozdíl v tom jestli tuto bezohlednost nasměřuji proti účastníkům srazu nebo babičce v marketu.

lady
lady 04.01.2012 v 18:04

Já mám po starostech.S kamarádkou jsme se sešli a je pokoj a hádat se tu nechci.

nokid
nokid 04.01.2012 v 19:24

Ještě vás to baví?

Ruw
Ruw 05.01.2012 v 12:33

Nokid: Baví, nebaví. Snažím se pochopit, co jsi napsal a proč. A protože mě tvý slova o bezoohlednosti docela uráží jakožto potencionálního účastníka Ostravského srazu, reagoval jsem, jak jsem reagoval. Stroze, ale nijak ve zlým vůči tobě.

Text příspěvku byl upraven 05.01.12 v 13:01

angi5
angi5 20.01.2012 v 14:16

Hlásím že jsem z Brna a právě jsem se úspěšně(doufám)vyléčila z docela dlouhé chřipky:-))Je jí tu momentálně plno,ale do léta to určo bude pryč,jako všude a jako každý rok:-))Hádky jsou k ničemu,kašlete na to,kdo chce tak se "srazí",kdo ne tak ne,co?! Hlavně se nehádat,takový hezký server,raději ať je tu legrace:-)Hezký víkend všem.

rokofak
rokofak 02.04.2012 v 09:23

Lady čtu Tvoje vzkazy a myslým že ostatní mají pravdu,znám lidi kteří mají doktorát a publikovaly,a známi se to dozvěděli až když si ho přečetly.A vůbec z Tvého chování je mi nějak divně,jako bys byla něco víc než ostatní.Ale určitě se cítíš moc sama,když sem chodíš.Měj krásný den.

nokid
nokid 03.04.2012 v 14:47

Momentálně je debata o srazu v Praze. Má samostatné fórum.

nokid
nokid 09.05.2012 v 13:33

Založ si samostatné fórum, prosím.



Vložit příspěvek