Sraz uživatelů databazeknih.cz


Minas
Minas 05.12.2011 v 08:57

Takže oficiálně sraz v Ostravě bude! :)
Předběžný termín únor - březen. Na přesném datu se domluvíme v novém roce a pokusil bych se jej zplácat tak, aby vyhovovalo většině, která by se chtěla zúčastnit a taky aby termín nekolidoval s nějakým jiným srazem poblíž.
Předpokládaná restaurace by měla být Na Skok, která je 2 zastávky a kousek od svinovského nádraží - celá nekuřácká s vyhrazenou místností pro asi 30 lidí na rezervaci.
Svou účast prozatím přislíbili: já - Minas, knihomoli, black.susi, pistalka a možná se dočkáme i Alix :))

Alix
Alix 05.12.2011 v 09:09

Minas: Je to od tebe milé, že jsi se rozhodl sraz zorganizovat. Pokud to čas a práce dovolí, asi bych podlehla a taky přijela. Ale je to ještě fakt dlouhá doba, takže se zatím budu těšit.

Woro
Woro 05.12.2011 v 12:38

Minas: Zní to lákavě. I když nejsem zrovna nejzapálenější čtenář, docela vážně uvažuji o účasti. :-)

lady
lady 05.12.2011 v 13:51

Až určíte přesný den,tak mě informujte.

paulhunter
paulhunter 05.12.2011 v 17:07

Škoda, že to mám do Ostravy tak daleko a žádné známé tam.. jinak bych se určitě zúčastnil.

lady
lady 05.12.2011 v 18:00

Ostrava je příliš daleko od mého bydliště,byla bych ráda kdyby se někdy ten sraz konal poblíž Prahy.Nejlépe v Praze.


Nebraska
Nebraska 05.12.2011 v 20:07

lady, co ti, kromě nedostatku času a náročné školy, brání v tom, abys navrhla termín, zamluvila salónek v nějaké pražské restauraci/kavárně a uspořádala sraz?

knihomoli
knihomoli 06.12.2011 v 00:37

palhunter- myslím, že máš v Ostravě spoustu známých, minimálně ty, co se chystají na sraz.

lady
lady 06.12.2011 v 19:24

Já neorganizuji srazi,můžete si sehnat odborníka.Já bych doporučovala to nechat na příští rok.Ale dělejte jak myslíte.

kačka
kačka 06.12.2011 v 23:16

Proč si myslíte, že je důležité pořádat sraz?? Co si od toho slibujete? To, že nás pojí zájem o knihy, ještě neznamená, že si musíme dávat sraz...natož v Ostravě.. :))

maphiosso
maphiosso 07.12.2011 v 07:40

Kačko však tě nikdo nenutí abys na něj jezdila. Jeden sraz už byl a v průběhu této diskuze bylo napsáno dost o tom, co si od něj všichni slibují. Někdo chce třeba lidi, se kterými si píše na netu, poznat osobně, někdo chce jen poklábosit o knihách apod..
PS: Sraz se koná tam, kde je někdo schopný a ochotný ho uspořádat.

Text příspěvku byl upraven 07.12.11 v 08:14

lady
lady 07.12.2011 v 17:00

Uspořádej si ho sám, už jsi pátý kdo se ptá kdo se toho ujme.

Text příspěvku byl upraven 07.12.11 v 17:00

maphiosso
maphiosso 07.12.2011 v 17:34

lady já se nikoho na nic neptám :-)

knedlik
knedlik 07.12.2011 v 18:52

Tohle už ale není možné... :-))))

lady
lady 07.12.2011 v 19:01

maphioso,už se to tady objevilo několikrát.Nemůsíš na ten sraz,nikdo tě nenutí....A ty jsi zopakoval jednu z vět která se už tady objevila.

pajonek
pajonek 07.12.2011 v 19:18

Rekapitulace
Kvůli srazu do Brna fakt nepojedu, nemám tolik času.
A bohužel zabrat čas srazem nemůžu.Jinak bych šla.
Já vám neříkám abyste tam nejeli,jenom říkám že kdyby jste mě tam hledali tak mě nenajdete.Jsem svéprávný člověk.
Ostrava? Ta se nikomu nemůže líbit vždytˇ se tam místní obyvatelé dusí!!!!!!
Jeden z důvodů proč bych tam nejela.
Nevím znečištěné ovzduší se jen tak nezlepší.Já bych volila nějakou jinou krajinu než ostravu.Praha by bodla sice budu dojíždět ale nemám to tak daleko. Ale možná někdy jindy.
Pro mě by to bylo také blíž! Ostrava je pěkné město ale smog mi velmi vadí.Opravdu Ostravu mám jinak velmi ráda.
Kdyby to byli Pardubice tak jedu,ale Ostrava tam bych jela dlouho a ani bych se nastihla vrátit max.že bych přespala u nás na chatě ale v daném termínu stejně nemůžu.
Já jsem pro Pardubice nebo Prahu(popř.Plzenˇ)... Ostrava je pro mě druhý konec ČR,600 km od mého bydliště.
Až budete pořádat sraz někde poblíž Prahy tak mě informujte.Protože já kvůli uživatelům webu a mým přátelům z webu do Ostravy jet nemůžu i kdybych chtěla, v daném čase bych také nemohla.
Je to zbytečně daleko.
Prahu mám nejblíž.
Ostrava je příliš daleko od mého bydliště,byla bych ráda kdyby se někdy ten sraz konal poblíž Prahy.Nejlépe v Praze.

Milá lady, už jsme se asi 8x dověděli, že Ostravu jako otravu ne …
…zjistili jsme že jsi pro Pardubice popř. Plzeň
…a proto nejraději v Praze
Já si myslím , že aerobik je přednější a je nám hodně smutno, že nemáš čas a na žádný sraz nikdy nepřijedeš…

lady
lady 07.12.2011 v 19:24

Kdyby se toho někdo ujmul.Ale bez člověka co to zorganizuje nikam nedjdeme.A radši bych se soukromě sešla jen se svými přáteli.Nepotřebuji vidět i vás.Já se domluvím s kamarádkou a mám po starostech.

knedlik
knedlik 07.12.2011 v 19:25

Tomu já říkám plán! Tímto je ujednán. Sraz se jen s kamarádkou a máš po starostech:-)

Nebraska
Nebraska 07.12.2011 v 20:40

Já osobně lady taky nepotřebuju vidět, takže se mi její plán líbí a rozhodně mám po starostech.

sam198
sam198 07.12.2011 v 20:43

Troll je v internetovém slangu účastník online diskusních fór, chatů či blogů, který zasílá provokativní, hanlivé nebo irelevatní (off-topic) příspěvky k citlivým tématům, jejichž hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k vytoužené emotivní odezvě[1] nebo jinak narušit normální věcnou diskusi.[2] Činnost trolla bývá v internetovém diskurzu nazývána trollingem či trollováním.

nightlybird
nightlybird 08.12.2011 v 00:15

Už jsem to sice řekl 2.12. - zopakuji to ještě jednou, polopaticky a česky:
Jediný možný způsob jak se zbavit trolla, který se dá ve virtuální realitě realizovat, je - PŘESTAT JEJ JEDNODUŠE A PROSTĚ KRMIT.
Tím je myšleno absolutní ignorování a nereagování na jeho temné výkřiky (a i na ty, které se tváří normálněji) - pak je snad naděje, že jej to přestane bavit a buď odejde jinam, nebo dostane rozum. Je ale taky možné, že vytrvá a stane se jakýmsi folklórem (něco jako bílá paní na hradě).
Troll je prostě troll a je úplně jedno, jestli má sošné tílko vytvarované aerobikem, nebo hrb jak Sněžku. Jeho podstatou je především patologická deformace mysli. Kdo je takto postižen, je ve své podstatě velmi nešťastný človíček, kterého je třeba spíše politovat, nežli mu spílat, protože je už tak dost krutě trýzněn vědomím své nezajímavosti až nicotnosti.

Text příspěvku byl upraven 08.12.11 v 00:17

lady
lady 11.12.2011 v 09:27

Já mám po starostech.(díky bohu) hádat se tady s někým jménem woro,maphioso,sam198.......a mnoho dalšími hádajícími se lidmi.

Text příspěvku byl upraven 11.12.11 v 09:28

WEIL
WEIL 11.12.2011 v 11:26

Kam se to jen celé dostalo...Inu poučení pro všechny, co to se srazy mysleli dobře.

lady
lady 11.12.2011 v 11:53

WEIL-vím velmi dobře co tím myslíš, kdybych mohla vím co s tebou udělám. :-D

Text příspěvku byl upraven 11.12.11 v 11:53

Woro
Woro 11.12.2011 v 12:56

WEIL: Kam se to celé dostalo? Jaké poučení? Srazy budou, ať si lady říká, co chce. O tom nepochybuji.



Vložit příspěvek