ANTIcharta proti Ctenarske vyzve


woodward
woodward 16.01.2019 v 19:03

Eicherik: kde přesně je to "u vás"?

Lenka.Vílka. Omlouvám se, ale to, jak diskuse sklouzla do polohy plniči- neplniči je fakt sranda!
A trvám na tom, že dělat si z něčeho/z někoho srandu není nic špatného. Třeba kdyby plniči místo uraženého ňafání vymysleli nějakej ten vtip o neplničích, ulevilo by se jim...

newtory
newtory 16.01.2019 v 19:04

U nás tiež...

newtory
newtory 16.01.2019 v 19:09

plnič z presvedčenia, umiernený plnič, plnič - chrlič, plnič - perlič...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.01.2019 v 19:11

Woodward: a co když všichni poslechli jednu zdejší přispěvatelku, že sem nemají chodit, když se jim nelíbí, co se tady píše?

Ano, děla si z něčeho legraci, to je ok. Ale tohle je furt dokola. Každý rok. Už je to nuda. Provozovat by měl vymyslet něco nového. Nebo udělat nějakou nepopulární změnu image stránky. Ať je změna. Bacha na to, vím co píšu, tak to proti mě potom neotočte, že jsem proti demokracii a svobodě slova. Děkuji :)

Plnič-neplnič, kdo přijal výzvu-kdo nepřijal výzvu. Dokud se ví, o čem je řeč, je snad jedno, jak to je pojmenovené, když to popisuje dané... ;)

woodward
woodward 16.01.2019 v 19:17

Kamže to nemáme chodit? Tohle vlákno přece nezaložil žádnej obdivovatel výzev. Takže kdo by sem neměl chodit, když se mu to nelíbí?

newtory
newtory 16.01.2019 v 19:19

plnič-neplnič to bude ako vo Werichovej: "Královně koloběžce" (oblečená-neoblečená, přijet-nepřijet).


Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.01.2019 v 19:20

Woodrard:

sienasiena dnes v 15:33:18
Nelmal,..."Nechápu tu potřebu, těch co neplní, se tou výzvou vůbec zaobírat. ". To samé mohu říct já...nechápu tu potřebu, těch co plní, se tím vláknem neplničů vůbec zaobírat:) A jak se zaobíráme, viďte?

Zkopírurovano, ať se vám lépe hledá, kde to bylo napsáno :)
A následná reakce Nelmal, tal asi nejsem jediná, kdo to tak pochopil.

Text příspěvku byl upraven 16.01.19 v 19:22

woodward
woodward 16.01.2019 v 19:22

Ještě mě napadá plnič - drtič. Ten všechny výzvy s přehledem válcuje, ať si vyzývatelé vymyslí sebešílenější kritéria.

woodward
woodward 16.01.2019 v 19:24

Lenka.Vílka: Ach jo. Asi to nemá cenu, ale stejně to řeknu: neberte to tak krvavě vážně.

newtory
newtory 16.01.2019 v 19:28

Tak neviem, nemalo by to byť naopak ? Najprv drtič a potom plnič ?

woodward
woodward 16.01.2019 v 19:30

no... je pravda, že on nejdřív drtí a tím pádem plní, ale taky se dá říct že plní drtivě. :)

alekis
alekis 16.01.2019 v 19:30

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.01.2019 v 19:31

Woodward: a to je ono. Mě řekněte, ať to neberu tak krvavě vážně. A já to neberu, protože ani neberu tak krvavě vážně výzvu. Ale teď si vemte, kdyby jste to napsal někomu, kdo to tak ve skutečnosti má. Ale beru krvavě vážně fakt, že tohle může napsat jenom neplnič plniči. Obráceně je to přehnaná hysterie.

Nebo vy snad souhlasíte s tím, co napsala siena. Prosím o odpověď místo šumu. Protože to taky hodně napoví váš názor na celou věc, kolem kterého jste mistrně kroužil a na můj předchozí příspěvek nereagoval. Děkuji předem za odpověď.

woodward
woodward 16.01.2019 v 19:35

Jestli tomu správně rozumím, siena reagovala na to, co napsal Nelmal. V podstatě obrátila to, co říkal on do opačného gardu. Na tom fakt nic krvavě vážnýho nevidím. Právě naopak. Bylo to zlehčení, taky je tam smajlík.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.01.2019 v 19:39

Woodward: jo, jo, jasně, ale už dost o ní. Nebo zase dostanu přes záda, že jsem na ní zlá ;)

Jo, máte pravdu, pochopila jsem, co jste celou dobu nechtěl napsat na rovinu. Podobně jako v Čeveném trpaslíkovi: "Kdo nemá čím houpat, ať táhne z našich doupat."

Děkuji za odpověď.

woodward
woodward 16.01.2019 v 19:45

To je ale pitomost! Nikdo nikoho odnikud nevyhání. Od začátku říkám, že celej spor vychází z toho, že každá z obou stran k tomu přistupuje z jiné pozice a přičítá tomu jinou důležitost. Jedna strana se směje, druhá se rozčiluje. Znovu po sto pětapadesáté: neberte to tak vážně!

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.01.2019 v 19:53

Já to neberu vážně. Jenom reaguji podle toho, co jsem si přečetla. (To že na konec příspěvku napíšu smajlik nevymaže to, jak jsem předchozím textem někoho "někam odkázala".)
Nebo vy jste fakt z mojich příspěvků pochopil, že to to beru vážně? Píšu to samé co vy, jenom z druhé strany. A možná ne úplně na straně strany. Já to beru vážně a vy s nadhledem? Ten dvojí metr mi vadí, fakt že jo :(
Mate mě váš přístup, protože jsem nepochopila, zda jste ve funkci mediátora nebo máte vybranou stranu. To asi způsobilo, že se vzájemně nechápeme...

siena
siena 16.01.2019 v 20:02

Lenka.Vílka, přečtěte si to ještě jednou, a řekněte mi, resp. zkopírujte, kde říkám, že sem někdo nemá chodit! Reagovala jsem přesně v duchu komentáře paní uživatelky. Ta říká, že nechápe, proč se ti, kteří si nevyplňují, zaobírají těmi, kteří si vyplňují. Se stejnou logikou se já ptám, proč se tedy ona zaobírá těmi druhými. Jestli to vy nechápete, tak to je mi líto, ale nic s tím neudělám.

Text příspěvku byl upraven 16.01.19 v 20:05

Eicherik
Eicherik 16.01.2019 v 20:07

woodward: U nás v Česku. :-)

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.01.2019 v 20:07

Siena: děkuji, že s tím nic neuděláte. Ulevilo se mi :) omlouvám se, že jsem o vás stále mluvila, ale woodward to ze mě neustále tahal.

Ale odpověď na vaši otázku jsem psala woodwardovi. A nepsala jsem, že píšete, že mají jít někam jinam. Napsala jsem, že když někoho pošlete "někam", tak to smajlik na konci věty, že druhá stran přece na vlákno reagovat nemusí, čili tady nemusí být, nevymaže.

Celá tahle debata mi připomíná něco, co řekla, jedna velice chytrá žena ve Survivoru:
Když žena brečí, je za hysterku. Když brečí chlap, ukazuje emoce. Když hraje žena drsně, je za mrchu. Když hraje chkap drsně, je stratég

Tento dvojí metr je ve všech aspektech věcí.

Text příspěvku byl upraven 16.01.19 v 20:11

Naias
Naias 16.01.2019 v 20:11

Siena nikoho nevyháňa. Nenapísala, že sem plniči nemôžu písať, ale že nemajú brániť neplničom, aby sa k výzve vyjadrovali.

Dnes sa mi o plničoch a neplničoch bude snívať!

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.01.2019 v 20:15

Naias: do háje, já ale nemůžu napsat do diskuze, že uživatelku v podstatě poslala do háje zeleného, ale protože je na konci smajlik, tak se to nepočítá. Je někam a "někam", aby nebyl uživatel smazán...

Eicherik
Eicherik 16.01.2019 v 20:16

newtory: Plnič hračička. :-)

bamba
bamba 16.01.2019 v 20:17

ja by som poprosila o ženský tvar - sú tu aj čitateľky - teda plničky a neplničky! A s dovolením k tomu jeden malý súkromný výkričník

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.01.2019 v 20:19

Takže naposledy a jasně. Siena nikoho neposílala do pryč a to jsem nikdy netvrdila. Říkala, že komu se nelíbí, co se tady píše, nemusí reagovat. To je vykolikovani území. Protože těch proti výzvě tady potom bude víc a mohou si spolu hezky psát, jak jsou ti plniči špatní.



Vložit příspěvek