Žánry a kategorie na DK - vaše návrhy


jirin@
jirin@ 26.05.2020 v 17:46

LV - napsala jsem jen svůj názor. Není mým zvykem hodnotit něčí návrh vyjádřením, že je to blbost. První mou reakcí byl pouze údiv, nechápala jsem, proč by se to mělo řešit a dospěla jsem k názoru, že je taková úprava zbytečná, což jsem dále napsala.
Se svými pocity se musíš vyrovnat sama, v tom ti nijak nepomůžu.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 26.05.2020 v 17:51

Jirin@: děkuji za na 2626% politickou odpověď :)

kapr
kapr 27.05.2020 v 13:24

Například getpocket.com, služba, která vám libovolnou stránku dle vašeho výběru uloží, a nechá vám ji označit třeba několika štítky, každý štítek obsahující velké písmeno automaticky ukládá se všemi písmeny malými. To jen pro informaci. Osobně na to žádný názor nemám.

Cituji:
Na co se ale musí dávat velký pozor, s čím se musí při hledání štítku počítat, už se mi to občas vymstilo, je jednoduché/množné číslo... např. ne "historický román", ale "historické romány", našeptávač opravdu rozlišuje! - konec citace.

Správný vyhledávač by měl po vložení vyhledávání na historický román nalézt jak historický román, tak historické romány a naopak. Některé vyhledavače na některých stránkách tak díkybohu skutečně i fungují.

denisa2180
denisa2180 24.01.2022 v 10:15

Pokud se již uvádí kategorie jako Divci a Pro zeny, pak by se podle me hodilo rovněž mít kategorii Chlapecke (?) a Pro muže ...



Vložit příspěvek