Vzhled stránek DK


R.E.M.
R.E.M. 10.12.2020 v 09:55

Raději beze změny, než Santu, soby a vánoční rozjuchanosti s červenými nosy.

reader.007
reader.007 10.12.2020 v 12:34

Že jo... taky zůstanu na síti s bosýma nohama - vánoce nevánoce...

Eicherik
Eicherik 10.12.2020 v 12:42

Vzhled stránek DK ve vánočním období v roce 2030.
Uživatel si navolí změnu vzhledu podle svého vkusu:

1. Nechá ji, tak jak je.
2. Zvolí si stránku v duchu Santa Clause.
3. Zvolí si stránku v duchu Josefa Lady.
4. Zvolí si stránku v duchu náladové zimní krajinky.

Já si dám tu čtyřku. :-)

R.E.M.
R.E.M. 10.12.2020 v 12:52

Ideální!

V r. 2030 + 2031 nechám jedničku.
2032, 2037 a 2039 čtyřku, 2034 trojku, zbývající roky 2030-39 opět první možnost. Rok 2040 naplánuji později.

Naias
Naias 10.12.2020 v 12:57

Vy jste velice progresivní, celé RVHP jede na pětiletky, a vy už na desetiletku.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.01.2021 v 11:25

Už je to delší dobu, co se do anotací knih nesmí psát www odkazy. Což mě minule rozesmálo, když bylo součástí mnou vkladané knihy v anotaci "poradíme, jak začínat s vytvořením www" a já tam musela dát tři hvězdičky. Ve velkém se mažou odkazy na legii a pitavala. Chápu. Ale teď jsem chtěla poslat odkaz na jednu stránku, protože jinde jsem obálku nenašla. Nebo spíš byla ráda, že se mi ukázalo až ve třetím odkazu :D asi válka gangů, ale odkaz na thrknih mi zprávou nešel poslat :D snad to skočí jenom tady :(
Vlákno: Zajímavosti na databázi tady není, takže jsme nevěděla, kam s tím :(


Marthas
Marthas 16.01.2021 v 17:12

To Lenka.Vílka: Takže už přes zprávy nejdou poslat odkazy na jiné stránky. To potěší.-(

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.01.2021 v 17:15

Marthas: přečti si to znovu a potom odkaz, co jsem si poslala v oz. Zatím to vypadá na nastavení omezující odkazy pouze na tu jednu zmíněnou stránku...

Marthas
Marthas 16.01.2021 v 17:19

To Lenka.Vílka: Chápu, takže pouze konkurenční boj. A zkoušelas posílat odkazy i na jiné konkurenční weby?

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 16.01.2021 v 17:23

Marthas: odpověď máš v oz

Zkus mi postal třeba tohle:
https://www.trhknih.cz/kniha/6guigfsg

Bylo by potom zajímavě, kdyby to tobě šlo. Poslední dobou jsem se tady postupně dozvěděla, že technické chyby jsou převážně u mě, ne plošné. Tak kdo ví, že ... :D

Text příspěvku byl upraven 16.01.21 v 17:26

kapr
kapr 01.05.2021 v 22:40

Neustále mne unáší nastavení barvy data a času, kdy byl příspěvek vložen. Bílo, bílo, bílo světle šedá na bílém podkladě je skutečně špičkovou záležitostí, srovnatelnou snad jen s bílými nápisy na velmi světlemodrém podkladě v menu mého nového mobilu, který mne přišel na 99 Kč a skutečně větší cenu nemá, nebo se všemi výraznými plakáty s černým tiskem na tmavočerveném podkladě. Co mají tyto tři případy společného? Jsou pro mne buď naprosto neviditelné či nečitelné. Obvykle si pomáhám na počítači zvětšením písma / stránky a vysvícením textu, na mobilu zkusmou volbou naslepo - uvidíme co to udělá, snad to dopadne dobře a nic se ne..., a u tisku naklápěním listu tak, aby odlišný odraz světla učinil pro mne ona písmena čitelnější, mnohé listy - plakáty, cenovky ovšem naklápět často příliš nelze.
Tedy ještě jednou: Co mají tyto tři případy společného? Naprostou ignoranci ze strany osoby, která ony hodnoty nastavovala.
Bílou hůl na vás, a přitlačit!

Text příspěvku byl upraven 01.05.21 v 22:58

Marthas
Marthas 02.05.2021 v 00:43

To kapr: Amen. Myslím, že jsem to tu už kdysi psala, když se to zesvětlilo, ale nic se nestalo. Dokud nás pidlookých a přisleplých, co si budou stěžovat nebude aspoň 20 (přidej si k tomu ještě pár nul anebo procenta), tak to se zdejším prostředím prostě nic neudělá. Sama s tím nic nezmůžu, takže jsem to prakticky vzdala. Předávám štafetu.

I.Zi...
I.Zi... 02.05.2021 v 16:41

hrozně bych si přála návrat do toho tmavého, původního zobrazení, klidně bych si za to i zaplatila, abych si to tam mohla alespoň přepnout

DeepSea21
DeepSea21 07.05.2021 v 09:14

Bylo by dobré, kdyby byla možnost přepnutí do tmavého režimu.

R.E.M.
R.E.M. 07.05.2021 v 10:16

I po další změně vzhledu nepřívětivě světle šedé písmo na bílém podkladu stále zůstává špatně čitelné.

Oprava: Zdá se mi to nebo je šedé ještě horší (méně viditelné) než před poslední změnou?

Text příspěvku byl upraven 07.05.21 v 10:22

Medunkavera
Medunkavera 07.05.2021 v 10:21

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Medunkavera
Medunkavera 07.05.2021 v 10:41

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

lazarus
lazarus 07.05.2021 v 13:47

Tak ten červený banner je drsný. Nehezký, neladí se zbytkem webu, ty bílé ikonky v něm vypadají nehezky, levý rožek zaoblený, pravý není. Hm, hm, to je nějaký pracovní prototyp doufám. A ano, ta šedá co tady lidi píšou je ještě míň šedá než dřív a je vidět pěkně na p... víte na co. Do těch barev bych radši moc nevrtal a nechal je jak byly ještě včera. Toto je fakt fujtajblík
Navíc, teď je konkrétně na mobilu hodně blbě vidět počítadlo u ikon v tom hnusu červeném. Prostě a jednoduše - komplet špatně zvolená kombinace barev. Trochu to začíná připomínat majkrosoftí mišmaš

Text příspěvku byl upraven 07.05.21 v 13:49

Jacck
Jacck 07.05.2021 v 14:13

změna baneru je příjemná, ale nepodstatná. Myslím že tady by bylo víc věcí, na kterých by se dalo zapracovat. Např. archaický systém komentářů, kde např. chybí možnost reagovat na příspěvek, takže když člověk na někoho reaguje, tak musí vypisovat, na koho reaguje. Diskuzní vlákna jsou dost nepřehledná. Ale to že budování komunity není prioritou tohoto webu je mi jasné už delší dobu.

Skallarix
Skallarix 07.05.2021 v 14:16

"Nový" vzhled se mi líbí. Je to takový "návrat ke kořenům" (pamětníci DK vědí)....

tatjana1737
tatjana1737 07.05.2021 v 14:17

Přidávám se k těm, kteří se s novou podobou obtížně sžívají, líbil se mi více původní vzhled. Vím, že je to všechno o zvyku ;-), ale nešlo by třeba zavést možnost, aby si uživatel zvolil své vlastní zobrazení, které mu víc vyhovuje?

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 07.05.2021 v 14:23

To je sice hezký, že se jde "zpět ke kořenům", já si červenou pamatuju, ale ikony, bílé nebyly. A to číslo v zeleném kolečku počtu upozornění fakt není vidět....
Jenom, prosím, nezavádět možnost výběru layoutu za další "symbolický poplatek". Dík

LeHor
LeHor 07.05.2021 v 15:13

nový vzhled mě vyděsil, pardon, ale opravdu se mi to nelíbí...ach jo

Marthas
Marthas 07.05.2021 v 17:58

To Skeeve a Lenka. V: Já si taky ještě pamatuju, že tohle je vlastně takový staro-nový vzhled.-) Ale po pravdě jsem se dost vyděsila, když jsem DK dnes navštívila. Ano, opravdu bohužel šedá na bílém zůstala (písmo). A když mi tam zrovna blikne počet Upozornění a Zpráv, tak to není upo vidět, natož zdálky. Já těch změn vzhledu pamatuju, ještě pamatuju, když byly jiné ikonky ( a přijatá zpráva a upozornění svítila na bílé hnědě - to se mi asi líbilo nejvíc, protože to jsem viděla, i když jsem na dk byla jen poblíž kompu). Ale popravdě se změna vzhledu dala čekat, když se podíváte na nové záložky. Je vidno, že grafika je podobná. Též doufám, že více voleb nebude za malý obolus.
To Jacck: A co je vlastně prioritou? Snad ne informační přínos?.-)

mimi55
mimi55 07.05.2021 v 19:21

Tak nějak mám čím dál tím víc pocit, že mě z toho bolí oči. Nevím, mělo to být nějaké zlepšení? Nepostřehla jsem.



Vložit příspěvek