Pár nápadů na vylepšení webu


micha-ella
micha-ella 06.05.2019 v 20:49

Já reaguji v diskuzi velmi zřídka. Na DK jsem kvůli čtení knih. Vy kvůli zapisování knih, které zřejmě vůbec nečtete. Pokud si kdokoliv diskuzi projede, tak samozřejmě vidí, kdo z nás se neustále ukazuje.
Jsem dospělá a už hodně stará na to, abych se s Vámi nadále dohadovala, stačí si přečíst, jak se prezentujete ve Vašem profilu. To raději taky smažte. Sbohem.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 06.05.2019 v 20:56

Zlatíčko, tak podruhé a naposledy. Všechno, co mám na svém profilu v přečtených knihách, jsem přečetla. Pokud tomu nevěříte, tak ok, ale je to váš problém. Pokud nečtete tak, jak by jste chtěla, je to blbý, ale nekažte tím radost ze čtení ostaním.

Jasně, když už nemáte pindy na mou gramatiku, opakujete, že si knihy klikám podle nálady, ne podle čtení. Už jsem byla souzená podle fotky, teď podle toho, co mám napsané na svém profilu. Vy jste mi vážně teď řekla, že si mám věci ze svého profilu smazat? Sorry, ale nuda, jak sedím na svém gauči není pro mě... :(

Doufám, že to vaše sbohem myslíte vážně. Myslím, že to tak pro vás bude lepší.

Text příspěvku byl upraven 06.05.19 v 20:57

stju
stju 09.05.2019 v 22:46

to Lenka.Vilka: baví mě DK, sledování a možnost komunikace s lidmi, kteří mají stejnou lásku k literatuře jako já, je to pro mne velké obohacení a také relax. Nevyhledávám Vás v diskuzi (ač jste mě již kárala-minimálně Vás na peskování upozorňovali také "Vector"a "R.E.M."), ale když jsem teď na Vás tady náhodou narazila, chtěla jsem Vás požádat, abyste zvážila svůj způsob komunikace (mimochodem než zmiňujete "pindy" na Vaši gramatiky-projděte si Váš příspěvek 6. 5. - časování slovesa být ). Ráda bych si zde vyměňovala názory na kulturní a slušné úrovni a proto Vás prosím, zda byste se nepokusila o totéž. Děkuji

Text příspěvku byl upraven 09.05.19 v 23:06

Nelmal
Nelmal 10.05.2019 v 12:05

"mimochodem než zmiňujete "pindy" na Vaši gramatiky" ???? prosím o překlad

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 10.05.2019 v 15:25

Stju: možná mám problém jenom s lidmi, kteří na mě zaútočí jako první. Byla jsem upozorněna, že tak to lidé mají. Nepřečtou si všechno, jenom konec. A už nevidí to, že na můj obyčejný dotaz správně umístěny do vlákna, na mě někdo začal mít komentáře. Které vyeskalovaly slovy, že stejně nečtu, co mám v přečtených. No, tomu se můžu jenom usmát a jdu psát komentář k další knize, kterou jsem opět nepřečtla, a protože se svým profilem jenom chlubím (jak jsem se dozvěděla v minulém kontaktu s mojí novou nejkou).
Protože já tady nejsem od slohu a opáčka gramatiky (svým příspěvkem jste akorát potvrdila pravidlo: "Když nevím co říct, mluvím o gramatice druhého"). Jsem tady kvůli tomu, že ráda čtu knihy. Jako spousta jiných uživatelů. Ale prr, hlavně sem holka nepiš, co fakt čteš, mohlo by se to někomu zdát podezřelé. Když ti stálo za to, vyhrabat na internetu ty detaily, které jdou, tak bacha, ať nepřijdou na to, že jsi to nečetla. Udržuj ten komplot na úrovni, holka! :D
Hezkej den všem, kteří rádi čtou a nezávidí to ostaním :)

PS: a protože nejsem jako vy, nebudu vás upozorněnovat na to, že žádného Vectora neznám. Znám jenom Lectora. A pro toho jste buď špína na jeho rameni nebo pokud ho vidíte jako místního boha, spřízněna duše. Asi je vám jasné, že jsem onou špínou raději...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 10.05.2019 v 15:27

Nelmal: vy jste nikdy omylem neodklikla nabízené slovo místo toho správného a potom si toho nevšimla?...


Nelmal
Nelmal 10.05.2019 v 15:42

Lenka vilka, ptám se stju, vás ne

Lector
Lector 10.05.2019 v 15:47

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 10.05.2019 v 15:51

Nelmal: omlouvám se. Došlo mu to pozdě. Asi skrvny na měsíci. Poslala bych virtuální květinu, ale nejde to. Sorry, snad bude vyslyšeno...
Jsem dnes nějaká popletená...

Text příspěvku byl upraven 10.05.19 v 15:54

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 10.05.2019 v 15:54

Lector: já nechci být ale vaše kamarádka. Omlouvám se, pokud moje reakce tak vyzněla, to jsem nechtěla. Sorry, to fakt ne

Lector
Lector 10.05.2019 v 16:03

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 10.05.2019 v 16:07

Lector: já vím, špína je od toho, aby se setřepala z ramena. Tak jsem holt spadla. Plnim svůj účel :) pa

Lector
Lector 10.05.2019 v 16:12

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 10.05.2019 v 16:32

Lector: jste dobrej. To vás šlechtí :)

stju
stju 10.05.2019 v 22:33

to Nelmal: "Lenka.Vílka" Vám to asi nechtěně za mne vysvětlila (děkuji jí za to). Ona taky napsala "skrvny" a mu zaměnila patrně za mi (a to bych já jí opravdu nevyčítala).To bychom tu kritiku snad opravdu přeháněli,nemyslíte? Vážně se Vám to nemůže také stát? (ad Vaše komentáře ke knihám: zmlslaná, jsem x sem, mně x mě, sučasných, žiotopis ...)

Text příspěvku byl upraven 10.05.19 v 23:13

Nočnípták
Nočnípták 11.05.2019 v 01:57

Všichni kritici: Divím se té vaší kritice překlepů. Také mám ráda správnou češtinu, ale nekritizuji. Víte co dá práce si ji udržet? Když máte například šedý zákal, nebo silné brýle?

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 11.05.2019 v 07:33

Nočnípták: co jste napsala (děkuji za to) už napsalo hodně lidí (včetně mě, (přesto) proto ta děkovačka), hlavně co se týká komentářů. Bohužel jsou zde zastánci určité "gramatické čistoty", kteří nevidí ty ostatní věci. Okolnosti, kvůli kterým se někdo nevejde do jejich přísného měřítka.
Čili není to jenom o diskusi. Ano, názor, že ten, kdo tedy neumí psát takto "čistě" by komentáře tady psát neměl (a nechodit do diskuse), mě tehdy naštval. A uživatelé, kteří takhle soudí, z těch mi bylo smutno, a z celé situace špatně.

Text příspěvku byl upraven 11.05.19 v 08:05

Nelmal
Nelmal 11.05.2019 v 08:06

Stává se mi to zcela běžně a považuji to za normální. Ovšem v příspěvku , který kritizuje gramatiku druhých, je tato perla zcela absurdní.????.(tady byl smejici se smajlik)pobavila jsem se. Ale chápu, každý má jiné hobby, hlavně když vás to děvčata baví. Palec hore =laik.

Text příspěvku byl upraven 11.05.19 v 08:07

Nelmal
Nelmal 11.05.2019 v 08:17

Nejdřív jsem si říkala, že je to od stju rafinovaný humor. . . . A ona jen kritizuje něco, co sama nezvládá.
Jen bych dodala, vsem jazykovym puristum.ze s chybami budu psát dál :-)

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 11.05.2019 v 08:35

Nelmal: omluvila jsem se a teď to udělám znovu. Neměla jsem reagovat, myslela jsem, že to je na mě. Špatně jsem četla. Až pozdě mi došlo, že ti bylo ma stju a na to, že upozorňuje na něčí chybu a sama tu samou dělá taky. Ve stejné větě dokonce. Omlouvám se.

Proto se na vás nebudu zlobit za ta děvčata. Ne, mě to nebaví. Stju má evidentně dlouho chvíli a zkouší různé věci a reakce lidí na ty věci :( což je její boj. Proto bych byla nerada v jednom pytly právě s ní. Děkuji za pochopení :)

Nelmal
Nelmal 11.05.2019 v 08:39

Souhlas, děvčata bych smazala. .no nechám to už.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 11.05.2019 v 09:00

Nelmal: ne, nechejte to. Jsem ráda, že jsme si to vysvětlili my dvě. To je pro mě podstatné :)

LordSnape
LordSnape 11.05.2019 v 09:28

Nechcete si na ty vaše hádky založit vlastní vlákno? Jako chápu, ještě před lety bych se taky hádal do krve a řešil, jak kdo píše, když může svůj příspěvek editovat a tím opravit, ale docela rád bych tady četl diskuzi k častým změnám a budoucímu směřování DK a ne ty vše pindy...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 11.05.2019 v 09:39

LordSnape: prosím o vynechání množného čísla. Já bych se mohla též rozčilovat, že kvůli nějaké paní, byl přehlednutý můj dotaz, kvůli kterému všechno vzniklo. Zakládat tedy vlákno "Par nápadů na vylepšení webu bez urážek" by svůj účel stejně nesplnilo :(

LordSnape
LordSnape 11.05.2019 v 10:36

@Lenka.Vílka Jak vynechat? Bylo to na vás všechny, jak na sebe neustále reagujete, nejen na tebe... A to s tím vláknem bylo spíše řečnické povzdechnutí.



Vložit příspěvek