Pár nápadů na vylepšení webu


Skallarix
Skallarix 19.08.2017 v 10:34

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

siena
siena 19.08.2017 v 10:34

Souhlasím s Lectorem, moderátorů je to dost a je tu dost i samotných uživatelů, že není potřeba nějakých nových "funkcí". Stačí, když se k sobě budeme chovat slušně, slušnost budeme čekat od diskuzí a případně dáme najevo, že zde zmíněné chování si nepřejeme.

Také děkuji za tak rychlý zásah...

Text příspěvku byl upraven 20.08.17 v 09:56

siena
siena 19.08.2017 v 10:38

Skeeve, jestli někdo upozorní, že ač na stránkách ...Váš knižní svět, kde se tu velmi rádi a ne zřídka, mnozí uživatelé pasují na intelektuály, na rozdíl od nečtenářů, na podobné výměny "názorů", je pro vás bezpáteřní člověk, vypovídá to spíše o vás než o něm, resp. kdo a jak chápe zmíněné slovo.

Text příspěvku byl upraven 20.08.17 v 09:52

Skallarix
Skallarix 19.08.2017 v 10:49

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lector
Lector 19.08.2017 v 10:57

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

siena
siena 19.08.2017 v 11:15

Skeeve, vidíte, a mě děsí, že podobné chování, podobné debaty, kterým jsem zde už docela odvykla, bere někdo jako normální a standard, dokonce je vítá...

Text příspěvku byl upraven 19.08.17 v 11:20


kapr
kapr 19.08.2017 v 12:52

[Lenka.Vílka]
Lenka.Vílka dnes v 10:15:32

Nápad? Funkce "práskače".

Moderátorů, třeba i specializovaných, nejlépe několika úrovňových se zde určitě nedostává.
Na druhé straně za těch 50 let od 39 do 89 jsme si těch práskačů užili dost a dost. V poslední době s tím zase začali bílí fašisté. Myslím si, že to není ale vůbec dobrý nápad !!!

R.E.M.
R.E.M. 19.08.2017 v 13:02

Výměna názorů, i vyhrocenější, pokud se bude držet věci tzn. názorů - ano.

Urážky, nadávky a dehonestování jiných uživatelů - ne. Jsem pro, aby se takové příspěvky mazaly (práskač/nepráskač). Dan - díky za smazání nevhodných příspěvků.

Text příspěvku byl upraven 19.08.17 v 13:07

Marthas
Marthas 19.08.2017 v 13:03

To kapr: Jen prosím vás, žádnou politiku, ta v téhle diskusi taky chyběla. Myšleno samozřejmě ironicky.

LordSnape
LordSnape 19.08.2017 v 13:05

K tomu mě napadla jedna věc ohledně nové funkce blokace. Docela by se mi líbilo, kdyby blokovaný nejen nemohl posílat SZ, ale i kdybych neviděl jeho výkřiky v diskuzi. Co se týče práskání a mazání, je mi to šumák. Takovýhle lidi jsou stejně jen hrdinové na netu. Já se chovám všude stejně. Nenechám si srát na hlavu, když mě někdo otevřeně napadá. Už ne. Ono stačí se podívat, co slušně psal Eldar80 a jakou dostal odpověď. Odpovědi plné jedu a pohrdání. Nezačal jsem si, normálně reagoval, že je fajn, jak se tady věci řeší a hájil tohle vlákno. Říká se tomu totiž brainstorming.

Text příspěvku byl upraven 19.08.17 v 13:09

kapr
kapr 19.08.2017 v 13:09

Marthas
Sebeobranu a obranu svobody ve společnosti za politikaření nepokládám.

Marthas
Marthas 19.08.2017 v 13:15

To kapr: A vás někdo napadl? Mně se zase nelíbí sousloví "bílý fašista", po pravdě mám pocit, že ne pouze bílý musí být zlý, na to stačí se podívat kolem sebe. Nic není černé nebo pouze bílé.

Ale vraťme se zpátky k návrhům na vylepšení webu, nerada bych byla také smazána.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 19.08.2017 v 13:46

Kapr: proto byl ten práskač v uvozovkách. Kdybych věděla, že z toho bude takové haló, tak napíšu: baletka v růžových satičkách. Fakt to nebylo myšleno jako vraťme se 40 let zpátky. Kdo to pochopit chtěl, pochopil. V tom příspěvku byla podstatnější ta druhá část a moje následné dovysvětleni Lectorovi (kdyby tady byl poradek, tu první část bych psát nemusela)...

Text příspěvku byl upraven 19.08.17 v 13:54

pobijecmuch
pobijecmuch 19.08.2017 v 15:11

Omlouvám se, že nedodržím téma tohoto vlákna, ale nedá mně, abych nenapsal názor. Někdo tady začal ze slovem práskač na DK. Asi jsem nepochopil význam toho slova v souvislosti s DK.
Pokud někdo ctí podmínky a užívání tohoto webu, tedy nahlásí chybu na těchto stránkách, tak přeci není práskač. Jen se přece snaží, aby tady byly ty nejpřesnější informace. Moderátoři tu dělají hodně, ale přece nejsou schopni si pohlídat všechno.
Proto tedy nechápu uživatele kapr a Skeeve, co tím chtěli ve svých příspěvcích říci.

Text příspěvku byl upraven 19.08.17 v 15:44

LordSnape
LordSnape 19.08.2017 v 15:32

Ale vždyť to hlášení přes formulář nebo tlačítko pro nahlášení nevhodného příspěvku mají už dnes skoro všude. Tady jen dělá pan kolega z komára velemloka.

Text příspěvku byl upraven 19.08.17 v 16:25

kní
kní 19.08.2017 v 16:12

Někdo prostě komáry nemá rád. A že se někteří zdejší moderátoři při přesunu (nebo dokonce mazání) nabonzo ... ehm, pardon, nahlášených komentářů nedrží vždy pravidel, je známo.

bubka
bubka 19.08.2017 v 16:55

Lenka.Vílka - můžete mi připomenout hrubosti,kterých jsem se dopustila dříve?. a ano, dneškem počínaje na hrubosti vmetené mně, neodpovím jinak., Myslím, že je to mé právo ba dokonce povinnost. Byla jsem v nich ale velmi výstižná, téměř didaktická..

LordSnape
LordSnape 19.08.2017 v 17:11

Na druhou stranu skoro všude mají taky i editaci profilu nejen v běžném textu. To mě tady pořád štve. A povídky zobrazující se napříč sborníky... Hlavně, že je bazar pořád jinej.

encyklopedie
encyklopedie 19.08.2017 v 17:26

...bazar vydělává

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 19.08.2017 v 17:28

Bubka: nedělám si čárky, kdo kde co řekl, můj život je naplněn nudou, takže se nezaobírám zábavnou činností, jako je sledování vašich komentářů. Ale nalijme si čistého vína. Lord do vás slovně bodne a vy vyletíte jako čertík z krabičky. Co jsem četla v předchozích komentářích, je to velice snadno proveditelné. Ale jestli mi chcete něco konkrétního,už mě nebaví to tady zaplevelovat. Ale Dan psal, že smazal zprávy i vám, takže to zase tak košer být nemohlo. Jestli tedy máte ještě nějaké tužby mým směrem, co to tady nezas**t? Klidně mi napište. A probereme to jako žena jako s ženou (?) (Vaše psaná forma mě mate vzledem k tomu, co máte na svém profilu...ale rychle. Nevím, zda je to, co jsem napsala urážlivé nebo ne a nebudu smazana.)

tenax
tenax 21.08.2017 v 14:44

Tak zase jeden jednoduchý nápad na vylepšení webu.
Vkládal jsem doplňující údaje ke knize, která obsahuje v jednom svazku dva romány, každý vydaný v jiném roce. V rubrice Rok vydání originálu je ale možné vložit pouze jeden rok, tj. 4 číslice, víc systém nedovolí. Bylo by dobré, kdyby byla tato blokace zrušena, aby se daly vložit roky vydání originálu všech částí (tím nemyslím povídky), některá souborná vydání obsahují i více knih v jednom svazku(např. Čapek: Hordubal - Povětroň - Obyčejný život). Technicky by to snad neměl být tak velký problém, když to jde u ISBN, kde lze vkládat více čísel, oddělených čárkou, pokud je např. e-kniha má.

mariva
mariva 24.08.2017 v 14:00

V poslední době mě rozčilují reklamy na "plynná angličtina za 48 minut" "čínština za 3 dny". Chápu, že bez reklamy by to nešlo, ale to se musí brát reklamy na jasné podvody? Viz: https://ivankupka.wordpress.com/2015/09/17/cizi-jazyk-za-dva-tydny-internetovy-podvod/
Stejně by mě zajímalo, jaká to je "plynná angličtina"?

Koka
Koka 24.08.2017 v 14:10

mariva, myslím, že "plynná angličtina" je taková, která po 48-minutové výuce za minutu zmizí - rozplyne se jak pára nad hrncem, tedy přejde do plynného skupenství.

mariva
mariva 24.08.2017 v 14:13

:)))))

Naias
Naias 24.08.2017 v 16:55

Mňa zaujal ten babylonský multipolyglot. Ak tomu dobre rozumiem, je to človek, ktorý vie hodněveľa jazykov.



Vložit příspěvek