Hodnocení knih


Corehead
Corehead 15.08.2011 v 20:42

Dobrá práce :-).

Minas
Minas 15.08.2011 v 20:45

Tak se tak koukám na toho P.ána a Miss a říkám si, co se to děje. Mastit si ego na veřejnosti je zřejmě v dnešní době zcela běžnou záležitostí. Bohužel se to dotýká i seriózní Databáze a jak vidno, naštěstí to není lhostejně přehlíženo. Tímto musím pochválit Dana a moderátory, že dělají co je v jejich moci a ostatní, že na takové "darebáky" upozorňují a nabízejí možná řešení, jak naložit s problémem.
Přesto s takovými pochybnými entitami (klony fandů Čermucké, rozdávačů odpadů pro TOP knihy) to asi bude boj na dlouhou trať.

paulhunter
paulhunter 15.08.2011 v 20:56

Co se týče pí Mgr. Bc. Černucké, tak se stačí podívat na její knihu Noc, kdy jsem měla zemřít - patřičné kroky byly už také provedeny, ale budou dotaženy do konce až v přítomnosti Dana. Všechny nicky se sloučí, stejně tak všechna hodnocení.

pistalka
pistalka 15.08.2011 v 21:02

Jen tak mimochodem: v poslední době jsem zaregistroval jakousi kulminaci palců u některých uživatelů. Třeba uživatelka pet-kyval měla kolem 240 a najednou zase jen 139. Zajímalo by mě, kdo se asi baví...

paulhunter
paulhunter 15.08.2011 v 21:19

aha, tak to je hodně zvláštní.. Zrovna u pet-kyval jsem myslel, že to je opravdu normální, ale když teď vidím, že má zase o tolik míň teď..

A asi bude třeba ty palce nějak zpřísnit.. samozřejmě že pak půjde nějak i dohledat, kdo ty palce tak rozdává a zase bere - pokud to teď čte ten, kdo v tom má prsty, tak ho (nebo ji) musím varovat, že to opravdu zjistit jde - v systému je úplně všechno.

Corehead
Corehead 15.08.2011 v 21:25

A nebylo by opravdu dobrý ty dotyčné osoby (palečníky) zveřejnit.Ty, u nichž je odebírání nebo přidávání palců až moc průhledné.


zlovlk
zlovlk 15.08.2011 v 21:25

Když už je o tom řeč, ta osoba, která dala "odpad!" snad všem povídkám v top žebříčku, je uživatelka Niki. Chtěl jsem ji ohledně toho kontaktovat, ale už tu dva týdny nebyla, takže by to asi nemělo moc cenu.

pistalka
pistalka 15.08.2011 v 21:28

zlovlk: Zvláštní je, že "četla" jen povídky z toho žebříčku. Nechápu, o co takovým lidem jde :)

Corehead
Corehead 15.08.2011 v 21:34

Prostě si nahánějí svoje ego,který musí být totálně pod bodem nula,nebo chtějí jenom škodit a v koutku se z toho radovat.Asi jim dělá dobře ten pocit moci,ta možnost prostě ubrat palec,říkají si "tak, teď to máte". Já jsem king...pán všech palců...Ubožáci.Ale nachytali jsme je.

pet-kyval
pet-kyval 15.08.2011 v 22:50

pistalka: No vidíš to... Kdyby jsi to tu nenapsal, tak jsem si toho ani nevšimla. :)

Beru to tak, že je to nemocný člověk. Zhrzené dětinské pidi-ego, které mě prozatím jen rozesmálo. Pro mě totiž takové nakupení bodů nic neznamená a je mi jasné, že to dělá jen nějaký slaboduchý nedozrálý člověk, který naprosto postrádá smysl pro čest. Člověk se prostě musí smířit s tím, že někdo nosí mozek na opačném konci těla, tak neuvěřitelně blízkého konečníku.

Vlastně to ale začíná být k uzívání. Postrádá to totiž originalitu. :D

Alix
Alix 16.08.2011 v 10:38

Docela jsem se pobavila, jak u p. Černucké, tak u palců anomisss. A že ta holčina, nebo co to vlastně je, není žádný troškař! Z druhé strany je to ovšem tak trapné, že já osobně bych už neměla odvahu se tady vůbec objevit. Takže, upozorňovat na takové podivné...nevím, jak to nazvat, je správné.

Mayanea
Mayanea 17.08.2011 v 00:49

Ne že bych se klátila smíchy z toho, co se tady děje, ať už palce nebo ta "česká A. Christie". Ale ani moc nepláču. Zase jednou jsem (podotýkám že dobrovolně, protože se tu o tom někdo výše zmínil a já chtěla vědět, o co kráčí) spadla z beletrií podpíraného obláčku do bahna a nestačila jsem se divit... tady pomůže jenom mávnout pařátem a jít spát. Přeju Danielsonovi hodně optimismu a píseň na rtech při úklidu téhle špíny.

Minas
Minas 24.08.2011 v 19:25

Tak jsem se zděsil, když jsem uviděl uživatelku Niki a její hodnocení povídek http://www.databazeknih.cz/hodnocene-povidky/niki-9146
Povídky, které jsou řazeny jako TOP jsou u ní hodnoceny jako odpad. Nejvíce to odnesl King se svými 20 "odpadovými" povídkami a dále namátkou Růže pro Algemon, Písečníci..
Považte, co se to tu zase děje..

pistalka
pistalka 24.08.2011 v 19:57

Celkově tu mám v posledních dnech takový zvláštní pocit z přemnoženého výskytu dvanáctiletých děvčat s komentáři typu: "Skvělá knížka.. super :D".

Corehead
Corehead 24.08.2011 v 21:43

pistalka: Taky jsem zaregistroval tenhle jev.Asi móda,nebo co :-).

frenchie
frenchie 25.08.2011 v 01:12

Spíš prázdniny :D Od září to tu snad bude klidnější..

eraserhead
eraserhead 25.08.2011 v 08:22

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

bookcase
bookcase 25.08.2011 v 08:50

Než jsem se v hodnocení zorientovala, dala jsem omylem skvělým knížkách hodnocení odpad. Naštěstí jsem si toho všimla a jsem ráda, že se to dá opravit. Už si dávám pozor, kolik hvězdiček vlastně zaškrtávám :)

smetyl
smetyl 25.08.2011 v 09:18

No čím víc se zvyšuje koncentrace 12 letých děvčat, tím víc stoupají po žebříčku knihy typu "upíří deníky" a klesají opravdu něčím hodnotné knihy. (O úrovni komentářů nemluvě : Výýýýbooooooooooorrrrrrnnnnnnnnnnnnnnnnnnááááááááááááááááááá kniháááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§
nebo třeba
4etla jsem 1.vydání od albatzrosu.výborná kniha§.)

Čímž se zvyšuje i koncentrace "menších" pravopisných chyb.

eraserhead
eraserhead 25.08.2011 v 09:27

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Zlord Antiježíš
Zlord Antiježíš 25.08.2011 v 10:14

eraserhead: Taky mě to napadlo, dohnat to u ní do extrému. Když jí dá 10 lidí palec ke každému hnoji co splodila, hned jí to vyskočí o 600. Třeba jí to pak přijde blbý. Ale pochybuju. Každopádně prdel by to byla, já bych do toho šel.

pet-kyval
pet-kyval 25.08.2011 v 10:23

Metal Messiah: A co je s tím smazáním palců? To jí nakonec zůstanou?

eraserhead: Nejsem si jistá jestli to něco udělá, protože u mě ten attack z její strany nějak nefungoval. Ale beru, že ona je ještě v tom období, kdy ji všichni nenávidí, tak to může vnímat pochopitelně jinak. :)

Andrys
Andrys 25.08.2011 v 10:51

smetyl: bohužel se nejedná pouze o náctileté puberťačky... Chyby nejsou pouze v komentářích, ale i v popisech
knih.

eraserhead
eraserhead 25.08.2011 v 11:20

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

smetyl
smetyl 25.08.2011 v 11:23

Já též. Už má 292 palců... ))



Vložit příspěvek