Hodnocení knih


paulhunter
paulhunter 10.08.2011 v 22:44

Myslím, že by se mohly zpřísnit palce - resp. jejich udělování - aby byla nějaká podmínka pro uzivatele, kdy mohou ostatní "palcovat".

S Černuckou souhlasím, nechal bych jí jen jeden nick a zbytek by se jí mohl nějak sloučit. Přece jenom je potvrzená jako PODVOD, tak nevidím důvod, proč by se nemohly některá (=mnohočetná) její hodnocení smazat.

smetyl
smetyl 10.08.2011 v 23:07

Udělal bych podmínku, jako třeba nutnost mít sepsáno 5 komentářů, které by nějaká nezávislá rada vyhodnotila a prohlásila by, jestli by mělo být danému uživatelovi dovoleno palcování. To je ale příšerná pakárna. Bohužel, jak se dá předpokládat, zdejší volnost a možnost bez jakýchkoliv podmínek užívat tuto databázi nefunguje, jelikož některým lidem prostě chybí pár mozkových buněk...

nightlybird
nightlybird 11.08.2011 v 00:14

Je třeba se smířit se skutečností, že mezi morálkou a mozkem neexistuje úměrnost a tahle skutečnost se táhne celými dějinami lidského rodu. Je tady na DK opravdu značná až bezbřehá volnost, která by měla být zachována.
Protože by historické máchaní pochybných individuí podle historických zvyklostí bylo obtížně realizovatelné, přimlouval bych se za PRANÝŘ, na který by případné provinilce vystavovali moderátoři.

Lusa
Lusa 11.08.2011 v 00:32

Že bychom měli černou listinu?

Alix
Alix 11.08.2011 v 07:56

Černou listinu zrovna ne, ale určitý způsob chování tady prostě nepatří. P.Černucké bych nechala jeden nick, aby neřekla, ale myslím, že se už sem žádná z jejích reinkarnací nevrátí. A hodnocení, spojené s palcováním uživatele p.anomisss je sice dojemně trapné, ale je taky nefér. Osobně nechápu ani jednu, ani druhou.

Corehead
Corehead 11.08.2011 v 12:28

Já jsem pro černou listinu.Možná (ale moc tomu nevěřím)by se zveřejnění hříšníci a hříšnice opravdu začervenali a nechali toho.


smetyl
smetyl 11.08.2011 v 12:47

Corehead - O tom dost silně pochybuji. Maximálně by tím došlo k ještě větší provokaci. A takoví omezení uživatelé, jimž stačí ke štěstí vlastní trapnost by to potíže nedělalo. Předpokládám, že by stačilo jen ráznější upozornění od moderátorů nebo jednoduše zamezení přístupu při nějkých větších přestupcích. Černá listina by jen burcovala a nijak by databázi nepomohla od zmatených ubožáčků.

pet-kyval
pet-kyval 11.08.2011 v 14:42

Nemyslím si, že to je neřešitelný problém, ale asi si budou muset správci trošku dupnout. Nasadit pravidla a nebo vložit do profilů body morálky, které by se v případě nějakého viditelného porušení pravidel odečítaly. Mohla by se k nicku přidat výhružná značka, že se jedná o závadného uživatele… Samozřejmě by musel být uživatel informován, aby ho někdo virtuálně praštil novinami po čumáku a aby věděl, za co fauly obdržel. Dosažení nulového stavu by pak finišovalo odstraněním profilu.

(Teď mě tak napadá, že to připomíná body pro řidiče automobilů. :) )

eraserhead
eraserhead 11.08.2011 v 15:16

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

eraserhead
eraserhead 11.08.2011 v 15:23

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Corehead
Corehead 11.08.2011 v 17:20

smetyl: máš pravdu.Ti hříšníci se nezačervenají,přecenil jsem je :-).

asam
asam 11.08.2011 v 17:51

už to, že tady o nich tak dlouze diskutujeme je strašně těší. Vypr......se na ně. Vždyť je život tak krásný i s nimi :D

Corehead
Corehead 11.08.2011 v 18:35

asam: pravda,nedělejme jim zadara reklamu.Zdravím z Plzně.

pet-kyval
pet-kyval 11.08.2011 v 23:48

Nevím, jestli si někdo dělá srandu, ale najednou místo 46 palců mám 146... Vidí to ještě někdo a nebo mám halucinace?

paulhunter
paulhunter 12.08.2011 v 00:09

pet-kyval: myslím, že ty jsi zrovna uzivatel (ve skutečnosti uživatelka), který si ty body zaslouží a dostává je oprávněně. Vždyť píšeš tolik komentářů a tak dobré (i co se týče délky), takže to, že se objevilo pár lidí, kterým se líbily tvé názory, není vůbec nic zvláštního.

pet-kyval
pet-kyval 12.08.2011 v 00:17

Ono je jen zvláštní to, že se to stalo během cca 3 hodin... Vždycky mě potěší každý nový bod, ale být na kapačce, tak mě zrovna křísí...

Zlord Antiježíš
Zlord Antiježíš 12.08.2011 v 08:09

eraserhead: Se obávám že to je možná taky to jediný nad čím může masturbovat. A v zájmu lidsva doufám že je to jen věkem a časem začne masturbovat nad uplně jinejma...záležitostma.

smetyl
smetyl 15.08.2011 v 15:56

Já tedy opravdu nerad znovu otevírám tohle téma. Ale opakovaně jsem se zděsil, když jsem zjistil, že uživatelce p.anormiss nebo jak se jmenuje se zase znásobil počet bodů. Nejen, že jí nejspíš nikdo neupozornil ale navíc si ještě v klídku dál narušuje systém databáze. Asi by to chtělo nějak zakročit.

Corehead
Corehead 15.08.2011 v 17:33

Taky jsem koukal.To si opravdu dělá legraci,nebo co?Mělo by se zakročit a asi nejen nějakým upozorněním formou zprávy.Úroveň jejích komentářů je fakt na úrovni destiletého dítěte.Podvod jako hrom.Věřím,že odpovědí to vyřeší.Zdravim z Plzně.

Corehead
Corehead 15.08.2011 v 17:33

oprava: ...odpovědní....

sam198
sam198 15.08.2011 v 19:11

Já nevím, mám pocit že je tu 10 moderátorů a jeden admin, a zdá se že je to každýmu jedno. Prostě ban na IP, stačí třeba na týden a pokud se uklidní tak může zpět ale nikdo mi neříkejte že za takový kecy co má v komentářích dal někdo plus.

Zlord Antiježíš
Zlord Antiježíš 15.08.2011 v 19:21

sam198: Řešíme to.
Jinak moderátor nemůže banovat .o)

sam198
sam198 15.08.2011 v 19:55

Asi ne ale může jemně upozornit nebo mazat komentáře :-D. I když pokud by to nešlo nějak hromadně tak bych se na to taky vykašlal :-D. No hlavně že se něco děje.

paulhunter
paulhunter 15.08.2011 v 20:27

sam198: rozhodně už podle téhle diskuze je poznat, že nám to jedno není, ale jak řekl Metal_Messiah, my banovat nemůžeme. Danovi jsem to samozřejmě říkal, ten o tom ví, ale momentálně je teď pryč, takže až se pak vrátí, určitě s tím něco udělá (nejspíše odebere body) - mazat komentáře je zbytečné, i když to moderátoři samozřejmě dělat mohou.

Takže ať si teď p.anomisss nadělá třeba 2 000 b., stejně je nebude mít dlouho. Tak ať si to teď aspoň užije :-)

paulhunter
paulhunter 15.08.2011 v 20:32

Jinak jsem jí psal zprávu na DK, takže pokud mi odpoví, budu informovat.



Vložit příspěvek