Technické potíže?


DuSiČíst
DuSiČíst 13.06.2021 v 09:28

Když si zafiltruju knihy Pro děti a mládež a dále seřadím dle nejvyššího počtu hodnocení, na první straně vyjede jen jedna kniha, na druhé dvě, na třetí čtyři...

vladimir3043
vladimir3043 13.06.2021 v 11:49

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Koka
Koka 19.07.2021 v 19:42

Knihy v Bazaru se zobrazují po jednom kuse v jediném dlouhém sloupci - je to nová grafická úprava, nebo technická chyba vzešlá z nějakých jiných úprav?

reader.007
reader.007 21.07.2021 v 12:15

Mohu vědět co se to zase děje s vkládáním knih?
Po vložení základních údajů se objeví jen prázdná stránka s titulkem "Vkládáte novou knihu" a pak člověk musí znova na domovskou stránku a tam na Dnes vložené knihy, protože jinak se na přidání/změnu údajů nedostane ani omylem. Rozhodně ne tím, že by se snažil obnovit stránku, protože tak docílí jedině toho, že se kniha vloží zas a zas...

Kdybych byla uživatel začátečník, byla bych sem schopná naházet jednu knihu třeba 10x než by mi došlo, že chyba není na mé straně. Takhle jsem ji vložila jen 3x...

Koka
Koka 23.07.2021 v 17:02

Na můj minulý dotaz z 19. t.m. mi sice nikdo neodpověděl (proč taky?), ale chválím, že se zobrazování v Bazaru dnes zas vrátilo do minulého formátu, dokonce s výrazným vylepšením - výrazně vyznačenou cenou. Tak se mi to líbí!

Marylaa
Marylaa 24.07.2021 v 11:57

Nezobrazuji se mi všechna témata diskuze o letošní výzvě (jen asi 4). Je chyba na mém přijímačí?


reader.007
reader.007 24.07.2021 v 14:53

Marylaa: a to nic není, já před pár dny prošla jednu ze starých výzev u které mi bylo podezřelé jak jsem "úspěšná" a našla jsem tam knihy, které nejen že jsem tam já nevložila, ale ani jsem je neměla v přečtených...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 24.07.2021 v 14:56

Hlásila jsem už včera (od doby první diskuse už utekla nějaká voda a furt nic), a stále žádná změna. Asi až v pondělí, když má být o víkendu tak krásně ;)

Marylaa
Marylaa 24.07.2021 v 15:05

No tak aspoň vím, že mobil zatím vyhazovat nemusím.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 24.07.2021 v 15:06

Marylaa: neeeeee! Zatím ne :)

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 24.07.2021 v 16:53

Teď mi přišlo, že se na to "mrknou" :)

siena
siena 25.07.2021 v 11:44

"Vedle" se nakouslo ISBN e-knih. Pořešilo se vkládání slovenských e-knih, které mají stejné ISBN s knihou tištěnou? Jak s nimi naložit?

Marthas
Marthas 25.07.2021 v 15:50

To siena: A kde, asi to vlákno nemám ve sledovaných. A prohledávala jsem i diskusi a nenašla.,(

siena
siena 25.07.2021 v 15:57

Buď bylo někam uklizeno, nebo smazáno... Mně nejde o to vlákno, které bylo eufemicky řečeno "mimo mísu". Jen mi to ale připomnělo problém těchto knih, které mají jen jedno ISBN. Mám takové, zatím nevložené, protože se nemíním pouštět do vkládání, aby mi to potom systém hodil na hlavu:-)

Marthas
Marthas 25.07.2021 v 16:04

Aha, a já proč to nemůžu najít..-) A vyjadřoval se tam k tomu někdo ze shora? Vyřešilo se to anebo si lidi jen tak trochu jeden druhýmu postěžovali a poplakakali na rameni? Radši se nebudu vyjadřovat k problematice mazání vláken. To je horké téma.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 25.07.2021 v 16:05

Co jsem pochopila, tak bratři nemají ještě povinnost unikátního isbn. Větší vydavatelé tedy jiná isbn pro ekniha mají, ale není to povinnost. Narozdil od nás...
Napište moderátorovi Jirin@. Ona mi posílala odkazy, ale teď je nemám po ruce.

Pokud má slovenský ebook stejný isbn jako papírová je nulová pravděpodobnost, že ji někdo smaže ;)

A ještě je tady jeden moderátor, co se vyzná ve slovenských eknihach, ale nevím, zda mu někdo napíše ...

Text příspěvku byl upraven 25.07.21 v 16:06

siena
siena 25.07.2021 v 16:14

No, zatím mám "uloženo" ve svém seznamu v rámci Knihotéky a vyčkám věcí příštích... Pro mne je důležité, že je mohu číst, že je možnost koupit, dokonce za koruny:)

klaraj093
klaraj093 05.08.2021 v 23:32

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

luculi
luculi 29.08.2021 v 19:28

Zdravím, nevím co se stalo, ale z knihotéky mi zmizely všechny knihy, které jsem si přidala ve více vydáních, jelikož je mám doma víckrát :-(

reader.007
reader.007 30.08.2021 v 21:25

Není to úplně technický problém, ale nevím kam se tak nějak všeobecně obrátit a tak píšu sem:
včera jsem zjistila, že mi někdo opalcoval můj komentář ke knize Princ pro Jenny z edice Lovestory, inu napadlo mne podívat se na profil knihy a zjistila jsem, že bůhví proč jsou obě vydání slovenská. Zvláštní bylo, že i to které bylo ve škatulce "česky" mělo anotaci, název i použitý jazyk slovensky. Tak jsem si řekla že to napravím - popřekládala jsem anotaci, změnila název a jazyk a dnes se nestačím divit. Změny jsou sice schváleny, jenže slovenské vydání se úplně vypařilo. Přitom každé vydání mělo jiné ISBN, tím jsem si jistá, takže se ptám proč...

luculi
luculi 01.09.2021 v 10:30

reader.007: asi řádí nějaký šotek, protože jsem už jsem psala, že mi zmizely knihy z knitéky, přeházely se mi vydání a občas se zaměnila e-kniha za papírovou a opačně. Největší problém mám když mám něco dvakrát v různých vydáních, v knihotéce mi zůstalo jen jedno...

siena
siena 01.09.2021 v 10:50

On řádí i v řazení komentářů, diskuzních příspěvků...

luculi
luculi 03.09.2021 v 08:50

siena: je to nějaký divný no... já zatím našla 18 knih, co mi zmizely ze seznamu :-( a ještě kontroluji dál...

siena
siena 03.09.2021 v 09:06

luculi, je... kdoví, co za tím vězí. Přesun příspěvků je jen matoucí, mizení knih z knihotéky je mrzuté.

Terror
Terror 03.09.2021 v 15:57

Uf! Už jsem si myslel, že mi v mozku došel olej! Ale jak tak koukám, nemizí tituly z knihotéky jenom mně... Už několikrát se mi stalo, že jsem knihu, kterou mám a bezpečně jsem ji zde odfajfkoval, po čase přečetl a vidím, že ji najednou v knihotéce nemám... Vzhledem k tomu, že mám po baráku rozstrkáno skoro tři tisícovky knih, nemám náladu pořád kontrolovat, která mi zmizela ze zdejšího seznamu. V tomhle důvěřuji vlastní Terror excel + papír databázi.
Co se týče mizení ve zdejších vodách, nemám podezření na vodníka ani jiného šotka, ale na skutečnost, že se knihy různě upravují. Nemohlo by se to stát třeba při změně čísla vydání, roku vydání nebo něčím takovým?



Vložit příspěvek