Technické potíže?


helenkan
helenkan 01.06.2017 v 22:17

Aleh. Moc děkuju za pomoc,už jsem si to napravila. Díky.

Marthas
Marthas 02.06.2017 v 00:34

To kapr: To je blbé, zrovna to řešíme ve vlákně Otázky. Hlavně radím, nehodnoťte ty knihy, které jste nečetl anebo si nejste jistý, degraduje to hodnocení. Tohle snad musí být chyba systému anebo oživlá noční můra.-/

Nebo se bortí systém.-/

Text příspěvku byl upraven 02.06.17 v 00:34

helenkan
helenkan 02.06.2017 v 11:58

kapr. Přesně tohle mi včera taky přišlo v 15:43. Jen jsem tam neměla 41 ale 411knih. Nevim co to znamená,ale hodnotit je nebudu.

elfos
elfos 02.06.2017 v 12:22

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

pobijecmuch
pobijecmuch 10.06.2017 v 19:42

Nějak mně nejde u autora vložit odkaz na jeho osobní web.
Do kolonky vložím odkaz, uložím, ale nikde se to neukáže.

Marthas
Marthas 10.06.2017 v 21:27

Potvrzuju, schválně jsem si vyhrábla, pobijecem posledně přidaného autora. Žádný web tam nebyl, šlo to normálně otevřít. Přidala jsem ho tedy.-) Uložila a čumím, že to nejen nenaskočilo, že je přidaný web, navíc mě do toho systém znovu pustil, když jsem to po uložení otevřela. A ŽÁDNÁ ZMĚNA tam nebyla, ale nebylo to ani zamčený, nic.-/


Marthas
Marthas 10.06.2017 v 21:40

Je ale pravda, že po otevření autorčiny stránky, na mne doslova vybaflo NIC. A tak se chci zeptat, zobrazuje se tam někomu něco anebo je ta stránka prázdná anebo je to tím, že je to https?
https://www.kcalexander.com/

kapr
kapr 10.06.2017 v 22:24

V levé půlce text, v pravé obrázek.


0:03
K. C. ALEXANDER
WRITING BETWEEN THE LINES
NEWSLETTER
BOOKS
PRESS KIT
NEWS
CONTACT
BOOKSTORE

Marthas
Marthas 10.06.2017 v 22:42

kapr: OK.-) Tak vysvětlení vidím, už jen v zabezpečení webu https jsem nikdy nepřidávala, tak nevím, zda to vůbec sem jde.-) Vždycky jsem přidávala maximálně http.

Marthas
Marthas 11.06.2017 v 15:07

To Dan: Jsem dnes na stránce jako obvykle, ale všechno není stejné, každou chvíli mám obtěžující hlášení, že některý z certifikátů serveru je prošlý.
Co s tím? Já toho o počítačích moc nevím, ale věřím, že prošlé certifikáty zabezpečení by se neměli přijímat.

knihomol5555458
knihomol5555458 11.06.2017 v 15:11

Taky se mi to stává

siena
siena 16.06.2017 v 18:07

Už to tady kdysi bylo, matně si vybavuji, takže doufám, že je to opět nějaký přechodný jev. I když to možná svědčí o nějakém dalším zdejším "vylepšení", na kterém se pracuje...
Když jsem si rozklikla upozornění, vyjela mi dvě u knih. Když jsem klikla na první komentář, stav se vynuloval. Prostě si ten druhý komentář již nepřečtu, neb jsem si nepovšimla...?!?

Text příspěvku byl upraven 16.06.17 v 18:30

Koka
Koka 20.06.2017 v 20:15

Napsala jsem ke knize komentář. Dlouhý, promyšlený, 3x přečtený a pozorně opravený. Na závěr jsem k němu chtěla připojit hvězdičky. Hvězdičky se zobrazily, ale komentář zmizel a systém mě vyzval, abych ke svému hodnocení připojila komentář!!! To mě opravdu dopálilo! Ani standardní postupy pro návrat na předchozí obrazovku nepomohly a komentář je v propadlišti techniky. PROČ?

Chemiczka
Chemiczka 25.06.2017 v 13:27

Už týden mi nelze knihu z "Právě čtu" přesunout do "Přečtené" - ačkoliv jsem již dala komentář, hodnocení a kniha se mi zobrazuje jak v přečtených tak zároveň v kategorii právě čtu. Nějaký technický problém? Děkuji za pomoc

Marthas
Marthas 25.06.2017 v 15:01

To Chemiczka: Taky jsem s tím měla problém. Tak že jsem to řešila třeba tak, že jsem to přesouvala pomocí zaškrtávkátek přímo v profilu knihy. To vám taky nefunguje?

Chemiczka
Chemiczka 25.06.2017 v 15:29

To Marthas: To jsem právě také zkoušela a i když zaškrtávám přímo na profilu knih, tak se mi to stejně pořád zobrazuje v přečtených i právě čtu :-/ Tak nevím.

Marthas
Marthas 25.06.2017 v 17:14

To Chemiczka: Předpokládám, že to zaškrtnutí zrušíte tím, že na něj cvaknete a buď se to neodcvakne anebo to vypadá, že ano, ale v systému to zůstane jakoby zaškrtnuté.
Předpokládám to, protože tu jste dlouho, kdybyste tu byla krátce předpokládala bych, že ještě se systémem neumíte a že jedno z těch zaškrtnutí nezrušíte a proto vám to tam vesele visí dál. Takhle můžu jen říci, že byste možná měla pře OZ kontaktovat admina a říct mu to osobně.
Já jsem si všimla, že mě to nešlo hlavně večer, když bylo velké vytížení serveru a šlo mi to právě pouze v profilu knihy, tam kde se přidává i výzva a tak. Teď jsem několikrát knihu odstranila v pohodě, protože jsem ji nedočetla v tom největším náporu.

Gordonlord
Gordonlord 28.06.2017 v 21:20

Jak je možné, že můj komentář ke knize "Bible", který tam byl vystaven asi tak dva měsíce, najednou beze stopy zmizel ?

Gordonlord
Gordonlord 28.06.2017 v 21:50

Stalo se tu taky někomu z Vás, že komentář, co jste přidali k nějaké knize, vám cca po měsíci, nebo po nějaké delší době samovolně zmizel, aniž byste ho sami smazali, aniž by ho někdo přesunul třeba do diskuze, nebo aniž by vám přišlo upozornění o tom, že ho admin maže ? Mě se to stalo u knihy "Bible" a absolutně to nedovedu pochopit. Ani technická podpora neví proč se tak stalo a prý se tak stalo dokonce poprvé...

Eldar80
Eldar80 28.06.2017 v 22:24

Gordonlord - Asi se někomu ten trapný blábol nelíbil. Ikdyž smazat je docela radikální řešení. Mohlo se to přesunout do diskuse, aby to tam zůstalo jako vizitka na téma: jsem dospělý, ale na náboženství mám názory 12 letého dítěte.

Gordonlord
Gordonlord 28.06.2017 v 22:28

V diskuzi to není a upozornění na to, že by to admini smazali, mi nepřišlo. Ani technická podpora netuší, proč tomu tak je.

kapr
kapr 28.06.2017 v 23:39

Podle mého názoru je korektním řešením automatické přeposlání KAŽDÉHO vloženého příspěvku na mailovou adresu toho, kdo příspěvek vložil. Stejně by bylo možné nakládat i s jakoukoliv jinou úpravou databáze - vložením nebo úpravou autora nebo knihy. Především by každý věděl co kam kdy vložil, a napsaný text by mu zůstal zachován pro další použití, zvláště pro případ technické chyby systému. Představovalo by to i určitou ochranu pro uživatele pro případ kdy se zapomněl, nebo se mu nepodařilo odhlásit, a někdo jiný jeho přihlášení zneužil.
Samozřejmě by bylo možné tuto SLUŽBU v osobním profilu vypnout. Velkou výhodou by bylo i to, že by to do značné míry přeneslo zatížení mimo stroj DK.

pobijecmuch
pobijecmuch 29.06.2017 v 08:55

kapr - to už trochu přeháníš, ne?
A co by jsi řekl, že by někteří uživatelé konečně začali používali svoji hlavu a jednoduše svoje příspěvky sami ukládali do nějakého svého texťáku na svém hd. Chcete mít o něčem přehled, tak se sami postarejte.

kapr
kapr 29.06.2017 v 10:40

pobijec
Ve velmi vyjimečných případech uz to davno delam, ale pred tim aby nekdo nezneuzil me prihlaseni mne to stejne neochrani.
Jde o zakladni bezpecnostni pozadavek, ktery tim ci onim zpusobem bude casem samozrejmosti na kazdych strankach.

pobijecmuch
pobijecmuch 29.06.2017 v 11:18

kapr - nedovedu si představit, že by mně pořád chodily na můj email nějaké mé příspěvky z DK. Vždyť by ta schránka byla za chvilku přeplněná. A myslím si, že emailová adresa může být daleko více zneužita, než kopie příspěvku na mém hardisku.



Vložit příspěvek