Technické potíže?


encyklopedie
encyklopedie 18.07.2017 v 20:26

....mám radost, že se mi vrátily Seznamy. Tak jsem hned jeden přihodil. Letos je to přesně 60 roků co jsem přečetl /přehákal/ první knihu ....už tam mám tři přihozené. Jsem zvědavej jestli si vzpomenu na knihy, které jsem tenkrát "na západě" přečetl. Další už jsou vzpomenuty...jen je tam naklepat

Koka
Koka 19.07.2017 v 19:42

V aktuálním Souboji knižních obálek nevidět žádné obálky, zbyl tam jenom text.

Marthas
Marthas 19.07.2017 v 20:16

To Koka: A jsi si jistá, že máš podporovaný prohlížeč. Já ne a už asi měsíc taky nevídím žádné obálky.

kapr
kapr 19.07.2017 v 20:58

Ani já nic nevidím.

Marthas
Marthas 19.07.2017 v 21:14

To kapr a koka: Knižní názvy jsou označeny jako hyperlinky, takže by člověk čekal, že se mu zobrazí, když na ně klikneš, ale po kliknutí se objeví chyba 404, že prý stránka nenalezena, možná překlep v adrese.-)

Koka
Koka 19.07.2017 v 21:19

Ještě dnes odpoledne jsem ty obálky viděla - do soutěže obálek chodím často, když je to kolo, v němž mohou uživatelé nominovat své tipy.
Myslím, že DK opět běží "nestandardně" - když jsem chtěla napsat zprávu jednomu uživateli, tak po kliknutí na jeho jméno mi monitor tvrdí, že "tato stránka se nezobrazuje", nebo tak něco.
A v profilu majitele DK Dana se píše, že je z Banskobystrického kraje - pochybuji, že by si to tam on napsal, resp. po "restartování" napadených profilů neopravil.
Dopoučuji ostražitost!


Koka
Koka 19.07.2017 v 21:23

Upřesňuji, co mi DK říká, když chci upozornit paulhuntera na ty ztracené obálky:
"Je nám líto, ale očekávaný obsah nebyl nalezen (patrně je překlep v adrese.) Zkuste využít hlavní menu nahoře nebo vyhledávání."

Marthas
Marthas 19.07.2017 v 22:26

To koka. V Novikách vidím, jen nějaký příspěvek ze včera, že se máme připravit na SSL certifikát, který bude v blízké době nasazen, nemůže to být tím.
Jo, a v které fázi, vám to hází, že paulhunter neexistuje resp. ta stránka - při odesílání, to jsem nezkoušela, ale vzájemná komunikace zobrazit jde, to to nebude.
Jo, to se vám zobrazuje chyba 404, ta samá , která se zobrazuje, při cvakání na obálky v soutěžích, ale v které fázi, mě zprávy jdou odeslat, u paula jsem to zrovna nezkoušela ale... Navíc, mě se u Dana zobrazuje kraj Vysočina.
Pokud je to nefunkční zkoušela jsi Napište nám?

Text příspěvku byl upraven 19.07.17 v 22:54

siena
siena 20.07.2017 v 08:11

Koka, s profilem jsem měla i já problém. Ačkoliv jsem si po nedělní "chybce", opravila, včera jsem zjistila, že jsem muž ze zdejšího oblíbeného kraje Banskobystrického a se zcela nesmyslnou e-mailovou adresou. Proto si dovolím opět položit nevhodnou otázku, co se vlastně v neděli stalo?

Eldar80
Eldar80 20.07.2017 v 08:27

Taky mě zmizely osobní údaje. Nastavil jsem si je znovu a po uložení opět zmizely. Nechápu proč tam tedy není napsáno, že údaje nelze měnit jako u záložky Kdo jsem. Jinak nedělní problémy mne minuly, při obnovení mi byl vrácen jeden oblíbený uživatel a tak jsem přišel jen o jednoho sledě.
Edit: Opravil jsem údaje podruhé a zatím se drží.

Text příspěvku byl upraven 20.07.17 v 08:46

siena
siena 20.07.2017 v 08:32

Mně tedy od té včerejší opravy, zatím drží, přesto jisté pochybnosti zůstávají. Zvláště poté, co jsme se dozvěděli, že se stala jen jakási chybka, že se to týkalo jen neznatelného zlomku uživatelů, že byla hned odstraněna a že se nebude již opakovat. No, zatím jsem nebyla opět odpojena, ale evidentně k nějakým dalším problémům stále dochází...

Text příspěvku byl upraven 20.07.17 v 09:17

siena
siena 20.07.2017 v 09:22

Oprava...už se mi opět změnil profil...

Naias
Naias 20.07.2017 v 10:07

Už aj ja som muž z Banskobystrického kraja a ja som včera žiadne problémy s profilom nemala.

tenax
tenax 20.07.2017 v 10:07

Mně taky, na standardní Banskobystrický kraj, navíc v Novinkách na webu zmizely poslední dvě zprávy od Dana. Nechci být špatným prorokem, ale obávám se, že tou zoufalou snahou vyhovět požadavkům zejména té nejmladší, klikající skupiny uživatelů, jde tento web pomalu, ale jistě do kopru.
Ale já mám koprovku rád :-))

Marthas
Marthas 20.07.2017 v 10:31

To tenax: A jaké zprávy zmizely, v jakém znění, ty zprávy v Novinkách, co tam byli včera, tam stále jsou. Přibyli snad nějaké nové.
To všichni: Neříkám, že vám vaše problémy nevěřím, ptala jsem se proto, že Dan tam měl ten správný kraj.
Pokud byl ale postižen i jeho účet útokem masovky, mnohé by to vysvětlovalo.-/

tenax
tenax 20.07.2017 v 10:43

Marthas - nepamatuju si je přesně, ale zdálo se mi, že těch zpráv nějak ubylo. Ale možná jsem se spletl :-(.
Nicméně mě nijak nenadchla představa, že bych si měl každý den obnovovat profil, protože jsem to po té nedělní havárii udělal a dnes jsem zjistil, že jsem zase z Banskobystrického kraje. Tak jsem to opět změnil a jsem zvědavý, jak dlouho to vydrží.

Marthas
Marthas 20.07.2017 v 10:56

To tenax: OK.
Nu to nejste zvědav sám. Myslím, že by ale mohlo dojít i k horším scénářům, než k aktualizaci Bankobystrckého kraje každý den. Obzvlášť pokud byl napaden i účet našeho hl. admina.-/

Koka
Koka 20.07.2017 v 11:01

Na tom posledním Danově vzkazu (zveřejněném v Novinkách an webu) je hodně zajímavá jedna věc, a sice, že ty nedělní problémy postihly pouze cca 50 lidí. To by mě zajímalo, jakým klíčem si je útočník vybral - proč šlo právě o těch konkrétních 50 uživatelů. Zatím, z ohlasů, to totiž vypadá, že snad každý, kdo se aktivně zapojuje do jistých diskuzí, byl postižen. Jakoby to bylo cílené.
A pokud jde o Banskobystrický kraj - nebraňte se, je tam hezky :=))!

Marthas
Marthas 20.07.2017 v 11:11

To Koka: Z dostupných zdrojů víme, že cílil na větší sousto a to 2000 uživatelů, ty kteří to nakonec schytali, měli pech v tom, že byly pro ně v nesprávný čas na nesprávném místě, a klikli na něj, když ještě nebyl bloknut. Já bych řekla, že se vybíral pouze první a pak se od něj kopírovaly "přihlášky," k jeho přátelům. A tak dál, jako dominový efekt. I když úvaha je to zajímavá, ale odpověď se asi nedozvíme.-/

siena
siena 20.07.2017 v 13:33

Riskujíc, že budu označena od uživatelů za hysterku, od správce za možného úmyslného škodiče stránek, nedá mi to...pro případné dobré hledání a orientaci...Co se vlastně stalo a děje?

Koka
Koka 20.07.2017 v 14:17

Sieno, již několikrát jsem zde odkazovala na jediný možný zdroj relevantních informací o chodu (a nechodu) databáze knih. Možná si ten papírek s adresou ztratila, tak zopakuji: Hl. nádraží, lampárna vlevo, tam se to nejspíš dozvíš :=)

siena
siena 20.07.2017 v 15:26

Koka, já si říkala, že jsem něco založila a nemohla si vzpomenout co! Díky:)

tenax
tenax 20.07.2017 v 15:29

Přestože jsem v 10.07 opravil kraj v profilu a ten se uložil, už jsem zase u Banskobystrického kraje. Volám stěhováky...

Marthas
Marthas 20.07.2017 v 15:37

To tenax: Stěhuju se k tobě, právě jsem zjistila, že jsem z Banskobystrického kraje a jsem muž.-))))
Takže se to netýká jen těch, co byli napadeni masovkou, já na něj cvakla, až po blokaci...
Tohle je nějaké opravdu podivné.
Nějakou dobu vám to tam nechám, ať se pokocháte:
http://www.databazeknih.cz/uzivatele/marthas-54306

tenax
tenax 20.07.2017 v 15:40

Pak chci být žena, aby to bylo genderově vyvážené!



Vložit příspěvek