Koupit knihy

Tomáš Lukavec

česká


Nahrávám...

Přidat citát

Citáty (8)

"Když budeš odvážný, srdce ti ukáže cestu."


"Není nic krásnějšího, než umírat pro to, co je nesmrtelné, Mono. Najdi své poslání. Pečuj o něj. A neboj se smrti. Všichni jednou umřeme. Ale jde o to jak." - strážce majaku


Demokracie není o dejte mi hlas a pak mlčte. Probuzený kritik obrozuje společnost. Občané, kteří umlčují kritiky z vlastního strachu, dost možná slouží diktátu vlády, která manipuluje svobodou ve svém vlastním zájmu.


Je čas filozofovat a čas konat; Pripojuji se timto k dalsim, kterym se nelíbí jednání vlády. Do Prahy se vracim dřiv, abych vas vsechny potkal 3.září na Václavaku.


Je to tak prosté: Když se bratři perou do krve, dáte jednomu z nich další nůž, abyste je odtrhli? - k válce na Ukrajině.


Když organizace, které jsou ve farma. byznysu, řeknou: „sledujeme data, vše je ok“ je možné si to i přeložit marketingově: „propagujeme data, která podporují náš prodej. Ty ostatní házíme do dezinformací či anti kampaně....je to stejné jak v politice.


Nenechme se mýlit; každá ovce se umí rvát jako lev, bohužel ne za pravdu a změnu k lepšímu, ale pro zachování si vlastni domnělé hrdosti.


Vrcholem tupohlavosti vlád a marketingové kampaně teček je vyhrožování lidem nefunkčními lockdowny, které podle nových analýz způsobují více škody než užitku. K tomu jediné; gratuluji manažerům farma. a loučím se ze zdravým rozumem.