Veronika Válková

Adam Andres (pseudonym)

česká, 1970, statistiky, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Mezopotámie: Ve službách velekněžky

Mezopotámie: Ve službách velekněžky - Veronika Válková

To město, Uruk, vypadalo jako zničené přírodní katastrofou. Bylo to však dílo krále Narám-Sína. Setkání s mladým obchodníkem Tilharem, který v Uruku ztratil celou rodinu,... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy

Komentáře k autorovi (17)

Veronika Válková

Přidat komentář
mysik612
15. března

ÚŽASNÉ, pomáhá mi to i ve škole, ale zároveň se dozvím spousty věcí, které mi dřív nedaly spát. I když mám dost často chuť Báru zaškrtit. Protože vykládat roku 1918 o elektropračce! Ale Bárovky by si měl přečíst každý, kdo měl z dějepisu tři a hůř, jelikož díky Bářině vymytém mozku:-) se toho člověk dozví více než za celý školní rok.

Elizza
31.07.2018

Četla jsem od ní všechno, co se dá v knihovnách v okolí sehnat. Když si vzpomenu, jak strašně neoblíbený byl dějepis na základce, jak to absolutně nikoho nebavilo a učebnici nikdo nikdy neotevřel... tohle by měla být povinná četba.

vladceTyran
15.04.2018

moc se mi líbí serie wetemaa, ale co se týká těch historických knížek, je škoda že čerpá z literatury předkládaný stádům ovcí.

blackhorse
27.08.2017

Ještěrka 2004: přesně. :))) Její knihy jsou prostě nej. Přečetla jsem všechny její knihy a strašně se těšim na další. Líbí se mi, že se tak můžu dozvědět něco o historii.

Ještěrka2004
01.07.2017

Takzvané "bárovky" mám doma všechny a ještě se nestalo že by mě nějaká zklamala. Prostě suuuupeeeerr !!!!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-)

lumiluvi
31.05.2017

Pro mne jedna z nejlepších českých spisovatelek☺

Elen telemna
13.04.2017

Líbí se mi její knížky z mnoha důvodů (např. Můžu se zábavnou formou dozvědět něco o historii). Její příběhy nejsou nijak složitě napsané a jsou snadno pochopitelné. Veronika Válková nepatří mezi nějak obzvlášť dobré spisovatele, ale já mám její knížky ráda.

TerryVšety
24.03.2017

Je to nej spisovatelka!Četli jsme ve škole Karel IV.únos v Paříži,já jsem četla Pozdvižení v Pompejích a teď čteme ve škole Husité a objednala jsem si knížku Boj o Ameriku- Nečekané setkání! ;-) :-) :-D