koupit eknihy

Patrick Rothfuss

americká, 1973, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
Jméno větruJméno větru II.Strach moudrého mužeJméno větru I.Darebáci

Autor

Patrick Rothfuss (6. 6. 1973 v Madisonu) žije ve svém rodném Wisconsinu, kde vyučuje na univerzitě. Sám byl věčným studentem, který si nevěděl rady s tím, jakým směrem se má vydat. Řadu let studoval chemické inženýrství, klinickou psychologii, filosofii, středověkou historii, orientální drama, ... celý životopis(zdroj: www.daemon.cz)

Komentáře (3)

Přidat komentář
Vysky
09. ledna

Můj nejoblíbenější autor. Podle mě nejlepší autor současného fantasy žánru. Pat má svůj specifický způsob psaní, který je opravdu originální a skvělý. Mrzí mě, že jeho knihy nejsou třeba ilustrované, nebo že není nějaká encyklopedie tohoto fantasy světa, která by nám řekla hromadu nových věcí a detailů o už tak úžasném světě který pan Rothfuss vytvořil. Už skoro dva roky čekám na finální díl trilogie, snad se letos už konečně dočkám.

maky11
07.02.2016

Je to úžasný autor a jeho knihy jsou naprosto okouzlující. Sice jsou veliké- Opravdu veliké- ale stojí za to. Od té doby, co jsem jeho knihy přečetla, jsem ještě nenašla lepší. každá kniha po nich mi připadala nudná a tak celkově dost jednoduchá. Když se někde objevilo nějaké veliké odhalení, tak mě vůbec nepřekvapilo, protože jsem ho tak nějak očekávala. Zato knihy Patricka Rothfusse. To je úplně něco jiného. Myslela jsem si, že mě budou po chvíli nudit, ale více jsem se mýlit nemohla. Když bylo velké odhalení, tak jsem z toho byla tak šokovaná... A do Kvotheho jsem se zamilovala od začátku. Nejkrásnější kniha, jakou jsem kdy četla. A já jsem náročný čtenář.

Jibro
26.05.2013

Po dvou přečtených knihách ho řadím k nejlepším současným vypravěčům, má svůj nezaměnitelný, originální, místy až poetický styl, dokáže bez problému udržet čtenářovu pozornost na 1000 a více stránkových knihách, aniž by sklouzával k obvyklým klišé a stereotypům, je to prostě talent a má našlápnuto mezi klasiky žánru. Navíc je mi sympatický i jako člověk, doporučuji číst jeho blog.


Patrick Rothfuss - knihy:

Autor je 194x v oblíbených.