koupit eknihy

Khaled Hosseini

afghánská, 1965koupit eknihy

Nahrávám...

Komentáře (16)

Přidat komentář
Chmur
04. března

Mám Hosseiniho rád. Jeho knihy jsou melancholické a smutné. Jeho příběhy jsou uvěřitelné a plné bolesti. Pod tou bolestí je ale také zvláštní krása.

MirijamFrankl
09.06.2017

Píše krásně,slova na řádkách plynou jako horská bystřina,nikde žádný kámen nebo bobří hráze,nikde se nezpění a nenakypí.
Tento autor...píše ohromně hluboko a dojemně a citlivě.Love.

LaPetja
06.02.2017

Úžasný autor, který mne v každé své knize přesvědčí o tom, že umí. Příběhy knih mají neuvěřitelnou sílu a vždy mne zasáhnou do srdce. Před panem Hosseinim klobouk dolů, nedočkavě čekám na další knihu z naprosto odlišného světa, než jsme zvyklí.

niknikita
19.10.2016

Číst příběhy Khaleda Hosseiniho je neskutečný a hluboký zážitek. Nelze nemilovat tohoto Pana Spisovatele a děkuji chvíli, kdy jsem otevřela jeho první knihu.

ElenaM
04.08.2016

Muž s neobyčejným vypravěčským talentem. Jeho knihy mě chytily za srdce a zůstanou v mé paměti dlouho.

edysy
24.08.2015

Citát: „...člověk, který nemá svědomí, který není dobrý, netrpí.“

více na: http://www.databazeknih.cz/knihy/to-je-ale-previt-28628 , vlastně volost

achilles
18.08.2015

Afghánci musí být na něj hrdí,jako my na Karla Čapka.

Ladys
05.02.2014

Autor, jehož kladem je původ. Láska k domovině. Člověčenství. Cit pro příběh. Na rozdíl od jiných autorů ze Západu netlačí na pilu. Nepoukazuje prvoplánově na násilí a šílenství doby v jeho původní vlasti. Je na čtenáři, co si z jeho příběhů odnese. Všechny tři knihy jsou každá jinak skvělé. Až napíše další, zas bude v mé knihovně

martina.riz
16.01.2014

Tohoto autora miluju.

Amber
31.05.2013

Obě knihy, které autor napsal se okamžitě zařadily do toho nejlepšího co jsem zatím kdy přečetla. Tento autor píše nejen myslí, ale i srdcem - a na výsledku je to opravdu znát. Knihy jsou čtivé se správnou volbou slov, mají velice silný, poutavý a nepřekonatelný děj. Kdybych měla klobouk, smekla bych ho před ním.

exitus
27.05.2013

Právě jsem dočetla jeho novou knihu And the Mountains Echoed. Oceňuji, že se pan Hosseini nespokojil s ověřeným formátem a ve třetí knize přinesl něco úplně jiného (jiný čas, jiná místa, jiný formát vyprávění). Na druhou stranu možná právě z tohoto důvodu mne kniha nezasáhla tolik jako první dvě. Stále si však myslím, že se jedná o jednoho z nejlepších vypravěčů současnosti. A to že vypráví o tématech nám (alespoň geograficky) vzdálených, hodnotím jako jasné pozitivum.

elli09
10.10.2012

Skláňam sa pred obrovským talentom tohto spisovateľa. Majstrovsky napísané, dejové zvraty ale bohužiaľ taký krutý je život... Jeho knihy ma pohltili a zaujali ma natoľko že teraz pátram po histórii Afgánistánu i Talibánu. Teším sa na ďaľšie diela, ktoré preložia do češtiny alebo slovenčiny

Ilalaolala
29.02.2012

...člověk, který není dobrý, netrpí...všechno dobro, skutečné dobro, se u tvého otce zrodilo z výčitek svědomí...skvělé

-Lenicka-
21.05.2011

Obě dvě knížky od tohoto autora mne naprosto pohltily! :-) Jsou úžasně napsané, napínavé a chvilkami i smutné ... Ale doporučuji všem přečíst. Musím říct, že nikdy jsem nečetla lepší knížky než tyto dvě, zatím nikdy .. a nejsem si jista, zda je kdy nějaká kniha bude moci překonat!!

monifta
29.03.2011

Čítala som obidve jeho knihy ( Majster šarkanov a aj Tisíc žiarivých sĺnk) a sú fakt skvelé !!! veľký spisovateľský talent ;)

jara

nejlepší moje přečtená kniha v r. 2009 - Lovec draků. Doporučuji všem!