Koupit knihy

Joe Abercrombie

anglická, 1974


Nahrávám...

Nová kniha

Moudrost davů

Moudrost davů - Joe Abercrombie

Říká se, že pokud chcete změnit svět, musíte ho nejprve spálit. Nyní se tato moudrost otestuje v tavicím tyglíku revoluce: Bořiči a Paliči se chopili pák moci, dým z ohňů... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 13 knih

Komentáře (8)

petr_
28.12.2019

Ano knihy jsou cynické a skvělé

Chidlink
18.07.2017

Aha, paráda. Děkuji za skvělé zprávy :)

Weezing
12.07.2017

Chidlink: Pracuje na nové sérii, která bude pokračování Prvního zákona o asi 20 let později. Ale nejspíš to ještě pár let potrvá, protože chce nejdřív napsat všechny knihy v sérii, než se první začne prodávat.

Chidlink
14.01.2017

Nevíte někdo jestli autor náhodou nepracuje na dalších knihách ?
Četl jsem od něj úplně vše a chci další knihy :D Byla by škoda kdyby přestal psát.

Krivas
17.12.2016

Nevím, kdy naposledy jsem četl knihu a naprosto se nechal pohltit dějem. Při čtení těchto knih se mi úplně vytratil čas i prostor - četl jsem a četl, až jsem zapomněl, že mám nějaké povinnosti. Skvělé - našel jsem tu naprosto vše, co mám rád. Velice doporučuji - jo a začít 3-dílnou sérií První zákon. Je to velkolepá jízda.

snupko
12.10.2015

Nádejný autor fantasy, ktorý vtrhol do tohoto žánru so štýlom Davida Gemmella, mimochodom vcelku prestížnu cenu D.Gemmella aj získal, upútal však s oveľa vyššou úrovňou zápletok. Pripomína mi to Georga R.R. Martina alebo Stevena Erikssona, keď celú dobu netušíte ako čo skončí, kto zomrie len tak zničoho nič a šablónu dobrých a zlých by ste hľadali márne.
Teším sa na ďalšie jeho knihy, okrem tu zmienených už vyšla v angličtine nová trilógia s titulmi Half a King, Half the World a Half a War. Tak šup šup v Polarise.

borknagar
01.12.2014

Autor skvělé série "První zákon". Jeden z autorů, do kterého vkládám velké naděje, co se fantasy týče. Kdo nezná, zkuste od něj nějakou knihu, každá je dobrá a každá dokáže skvěle pobavit.....

Hor
17.04.2012

Jeden z nejlepších autorů fantasy. Zatím napsal jen samé výborné knihy plné vtipu,cynismu a akce. ps - Zatím jeho nejlepší knihou jsou Hrdinové.