Koupit knihy

Jiří Šulc

česká, 1969


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 5 knih

Komentáře (7)

zdenaR
07.05.2019

I já jsem přečetla všechny autorovi knihy s nadšením a téměř na posezení a všechny zdobí mou knihovnu na čestném místě (a to jsem s nákupem knih opatrná, protože mě už "vyhánějí" z bytu).
Úžasně skloubená literatura s nedávnou historií.
Pane Šulci, klobouk dolů - máte jen jednu nevýhodu: jste silně návykový :-)))
Netrpělivě čekám na další Vaše knihy!

Milan79
02.03.2018

Pan Šulc je prvním autorem u kterého jsem přečetl všechny knihy téměř "jedním dechem". Perfektně psané, spousta zajímavých detailů ....
Prosím, kdy vyjdou další???

Damato
30.06.2017

V jednom komentáři u jedné z knih pana spisovatele je napsáno, že je to současný literární génius a nezbývá, než s tím souhlasit. Nebo se snad povedlo někomu ze čtenářů číst jeho knihu a dělat u toho i něco jiného? Když přijedu z práce, honem pofackuji domácnost a fičím do svého oblíbeného čtecího křesla a pro nikoho neexistuji - Dva proti říši , to je podle mě to nejsuprovější čtení, které jsem v poslední době četla.

ondrej.b
14.02.2017

Připravuje něco tento autor nového? Dlouho jsem o něm nic neslyšel, webové stránky jsou neaktuální. Takové pěkné knihy má a rád bych si opět něco dalšího přečetl....

kxrolinx0567
18.04.2015

Pro mě jeden z nejlepších českých autorů a zároveň neskutečně milý a příjemný člověk!

exitus
09.04.2014

Zatím jsem od něj četla tři knížky a ani jedna mně nezklamala. Nejlepší je nejspíš román Dva proti říši, ale to spíše vzhledem k známosti tématu. U ostatních zase oceňuji, že nám autor pod pláštíkem velmi čtivého románu naservíruje plno informací, které by člověka třeba ani nenapadlo vyhledávat. Přínosné čtení po stránce umělecké i obsahové.

technik1965
27.06.2013

V budúcnosti si určite prečítam jeho knihy, som zvedavý ako zvládol hlavne knihu atentátu ríšskeho protektora v Prahe.