vedana vedana komentáře u knih

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Nějak jsem se do knihy nezačetla, došla jsem do poloviny. Knihu jsem odložila. přikládám to k tomu, že to není můj styl.

24.05.2017 3 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Chvilku mi trvalo, než jsem se začetla, trochu jsem bojovala se stylem psaní autorky, nebo spíše překladem, který používal někdy výrazy, které mi úplně neseděli asi to byl ten důvod, proč mne ten příběh až tak hodně nevtáhnul.

26.03.2017 3 z 5

U konce s dechem U konce s dechem Rebecca Donovan

k tomuto poslednímu dílu, bych mohla jen řít, že poslední část knihy, byla nejslabší, ale i přesto celá série byla dobře čtivá.

18.03.2017 5 z 5

Sotva dýchám Sotva dýchám Rebecca Donovan

Stejně tak, jak jsem byla nadšená z prvního dílu, tak i druhý mne naprosto pohltil. líbí s emi sytl, jakým autorka píše.

18.03.2017 5 z 5

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Když jsem začínala číst, tak jsem si nebyla jistá, co čekat pd této knihy, jelikož komentáře se tak trochu rozcházeli a zrovna tento žánr není úplně můj styl. Musím říct, že jsem byla mile překvapená, začetla jsem se a měla problém knihu odložit, naprosto mě uchvátila, byla krásně čtivá.

13.03.2017

Panenka Panenka Joy Fielding

Chvilku jsem se s knihou prala, ale neustále jsem byla zvědavá, jak bude příběh pokračovat , začetla jsem asi tak v polovině a pak už to byla "lavina" a dočetla jsem během víkendu. Kdyby autorka vynechala zdlouhavý začátek, byla by kniha naprostá jednička. Rozuzlení příběhu bylo hodně zajímavé a líbilo se mi. Myslím si, že ještě sáhnu ppo další knize od této autorky.

19.02.2017 3 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Docela jsem se na knihu těšila, ale asi tak v polovině jsem knihu odložila a nedočetla, nebylo to úplně tím, že bych do budoucna už po této knize nesáhla, ale prozatím jsem se nebyla schopna začíst se do příběhu.

19.02.2017 2 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Super, Collen Hoover opět nezklamala. Knihu jsem skoro zhltla jedním dechem. Nejvíc se mi líbilo, že postupně, po celou dobu, odkrývala Milesovo minulost.

05.12.2016 5 z 5

Nespoutaní Nespoutaní Sophie Jordan

pěkně čtivé, zajímavě se příběh rozvinul.

30.11.2016 5 z 5

Dewey – kocour z knihovny, který okouzlil celý svět Dewey – kocour z knihovny, který okouzlil celý svět Vicki Myron

Myslela jsem si, že mě tato kniha nadchne, jelikož jsem milovník koček, ale nebyl to můj šálek kávy.

02.11.2016 2 z 5

Proměna Mary Dyerové Proměna Mary Dyerové Michelle Hodkin

Knihu jsem začala číst, jelikož jsem chtěla vědět, jak se příběh vyvine. Chvilkama jsem některé pasáže přeskakovala, byly docela zdlouhavý. Ke konci to začalo být trochu napínavější. Asi jsem od tohoto dílu očekávala více. Při čtení jsem se musela povznést nad věkem hlavních hrdinů a to, jak to všechno zvládli, beru to jako oddychovku.

17.09.2016 3 z 5

Prozření Mary Dyerové Prozření Mary Dyerové Michelle Hodkin

Knihu jsm brala jako oddechovku. Zajímalo mě, jak to se příběh bude vyvíjet. Scénář který jsem čekala, ale ten konec byl docela zajímavý, tak se musím pustit do dalšího dílu. Jenom mi chybí lepší propracování příběhu a občas ty pasáže mi moc nesedí. Jako relax kniha je fajn.

31.08.2016 3 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Knížka pro mě byla oddechovkou a příjemnou změnou. Psaní bylo zajímavé, příběh byl pěkně čtivý, ale u knih s touto tématikou se to očekává. Určitě se ještě vrátím ke knihám od této autorky.

15.07.2016 4 z 5

Posedlí Posedlí Patrick Lynch (p)

Kniha mně nezaujala, chvilku jsem se snažila začíst, ale nepodařilo se. Nesedl mi styl psaní autora.

15.07.2016 1 z 5

Probouzení Probouzení Kelley Armstrong

Po prvním díle, jsem chtěla vědět, jak se bude příběh odvíjet dál, ale nebyl tak napínavý, jak jsem čekala. nemyslím si, že budu pokračovat ve čtení dalšího dílu.

03.07.2016 3 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Příběh mě zaujal námětem, ale nebylo to úplně, to co by mě bavilo tak, ža bych knihu nedokázala odložit. Dočetla jsem a dávám průměr.

03.07.2016 3 z 5

Past Past Lauren DeStefano

U této knihy jsem pořád čekala, kdy začne být děj zajímavý, ale příběh se stále odvíjel stejným tempem, dočetla jsem, abych věděla jak to skončí, do druhého dílu už se nepouštím.

08.05.2016 2 z 5

Horečka Dananů Horečka Dananů Karen Marie Moning

Třetí díl série, byl pro mne zatím nejslabší. Děj byl sice napínavý a pořád jsem čekala, co z toho vypline, ale závěr knihy, byl nečekaný a nějak mi k tomu příběhu neseděl. Ale i přesto autorka píše čtivě.

30.04.2016 4 z 5

Krvavá horečka Krvavá horečka Karen Marie Moning

Stejně tak jako první díl, tak i druhý jsem nemohla odložit a už se těším, že začnu třetí díl. Autorka se drží svého stylu a napětí a vždy nepředvídatelných a napínavých situacích. Stále ty pasáže, dlouhého popisu, což na můj vkus, by tam nemuselo být, v takovém rozsahu. Celkově pěkné čtení.

28.04.2016 4 z 5

Temná horečka Temná horečka Karen Marie Moning

Ze začátku jsem si nebyla jistá, jestli mě kniha vtáhne, ale po nějaké době, jsem už měla problém knihu odložit. Líbilo se mi, jak byl příběh psaný a pořád otevřený. Autorka nepřeceňovala hlavní hrdinku a nechala jí povahově trochu naivní. Jediné co jsem trochu přeskakovala, byla vždy část, kde se dlouze popisovalo, oblečení a podobné. Jinak celkově pěkné čtení.

28.04.2016 4 z 5