Horečka Dananů

Horečka Dananů https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159668/bmid_horecka-dananu-ZJw-159668.jpg 4 118 21

Horečka série

< 3. díl

HOREČKA Dananů je třetí díl sedmidílné řady slavné americké spisovatelky Karen Moning, která na sebe upozornila především romantickými příběhy ze skotské Vysočiny, od nichž se přesunula do světa tajemství a záhad, napětí a vášně. Kniha přibližuje další osudy MacKayly Laneové, dívky z malého jižanského města, jejíž bezstarostný život končí ve chvíli, kdy v Dublinu najdou tělo její mrtvé sestry a ona se rozhodne vypátrat jejího vraha. Vyráží do Irska, kde chce mimo jiné najít záhadnou knihu, o níž se zmínila sestra v poslední zprávě. Setkává se s tajemným Jerichem Barronsem a záhadnými bytostmi z tisíce let staré říše Dananů, která dlouho existovala vedle světa lidí, ale nyní jej začíná ohrožovat. Zabředá do složitého přediva vztahů a postupně si stále jasněji uvědomuje svou zodpovědnost v boji za zachování lidského rodu. Se střídavými úspěchy odolává nástrahám sil zla a snaží se najít nové spojence, neboť si uvědomuje, že sama nemá naději na úspěch.... celý text

Literatura světová Thrillery Fantasy
Vydáno: , Jota

Faefever , 2007

HančaŠ
29.09.2022 5 z 5

Tahle série je čím dál lepší. Jen škoda, že zbylé knihy nejsou přeloženy do češtiny.

Miruneček
16.09.2022 4 z 5

A já jí fandil, ale ten konec mě rozhodil. Vyšli už další v češtině?! Přece jim nemohla tak podlehnout .... Božííííí

denydean
02.08.2020 5 z 5

Super série mám přečtené i 4 a 5 pokračování a páni něco jsem nečekala něco jo ale super . Pár zajímavých odhalení které i vyrazilo dech . Bomba :D

ElizabethB
28.05.2019 4 z 5

Koniec bol znovu otvorený a prekvapivo napätý (nie že by neboli také konce aj v predošlých dieloch, len neboli tak silné). Je to paradox, pretože ďalšia kniha nie je vydaná, zostáva to hľadať v originále. Ale ako kniha je to fajn, má niekoľko chýb, ktoré som nemohla nechať len tak, ale má o jednu hviezdičku viac ako Krvavá horečka už len kvôli tomu koncu.

Charmedka
13.04.2019 2 z 5

Měla jsem celkem problém knihu dočíst a to i přesto, že se série čte dobře. Díl mě ale fakt nebavil, takže jsem kolikrát spíše koukala, co kde lítá, než abych koukala do knihy. Co mě ovšem dostalo, tak nakonec. Ten závěr je perfektní a strašně mě štve, že další díl nevyšel a že jsem se do něj nemohla hned pustit.

Andynka
27.12.2018 3 z 5

To bylo teda zdlouhavé..... celý díl se tam pomalu nic nedělo, nic nového jste se nedozvěděli, jen se to stále víc zamotávalo. Nikdo nic nechce prozradit. A pak to skončí takhle ? Škoda, že další díly u nás nejsou vydaný... ale i když jsem se tak úplně nebavila. Chtěla bych vědět, jak to dopadne....

jankaander
19.07.2017 5 z 5

Super jako předešlé

sofo
05.12.2016 3 z 5

Díky tomu konci nakonec 3 hvězdičky. Jinak knížka nestála za nic, minimum akce. Posledních 40 stránek však celkový dojem o hodně zvedl.

witchersbitch
08.11.2016 4 z 5

takže napínavé jak kšandy! a závěr? sakra!!! dala jsem se do čtení dalšího dílu v aj (no chápu, ale stojí to s mojí znalostí aj za prd) - spoiler: Barrons ji z toho vyseká ;-) a jak :-D

tak jsem dočetla zbývající dvě knihy v aj. Je škoda že je nevydají, jsou ještě lepší. příběh se mi moc líbil, napínavé, hodně děje, rozuzlení všeho, žádná šedá místa..

vedana
30.04.2016 4 z 5

Třetí díl série, byl pro mne zatím nejslabší. Děj byl sice napínavý a pořád jsem čekala, co z toho vypline, ale závěr knihy, byl nečekaný a nějak mi k tomu příběhu neseděl. Ale i přesto autorka píše čtivě.

Evule114
03.01.2016 5 z 5

Pro některé z vás mám dobrou zprávu, také jsem byla naštvaná, že další díl nebude vydán, ale má kamarádka objevila něco úžasného, tak na to mrkněte také :-) Jedna dobrá duše nám to začala překládat, tak jí podpořte, ať pokračuje :-) http://life-digi.blogspot.cz/2015/11/karen-marie-moning-dreamfever-fever-4.html

evca7271
15.12.2015 2 z 5

velice zajimava kniha

ladislava9743
21.10.2015 5 z 5

Byla jsem nadsena ..knizka je ctiva jako cela serie bohuzel sem si mela hned zjistit ze nasledujici dily u nas vydane nebudou ..knizky bych jinak necetla ted mam v hlave jen plno otazek chci cist dal a nemuzu :-(

ivzu77
12.08.2015 3 z 5

Mac se snaží bojovat s temnotou, kdo je Barrons stále nevíme...
V knize se hodně opakovaly pasáže z minulých dílů, chápu, že ne každý třeba četl knihy po sobě a nové čtenáře je potřeba zasvětit do předchozího děje, ale mne to trochu otravovalo. Jinak Mac opět více dospívá, má odvahu a pokouší se zachránit svět nebo alespoň Dublin ....
uvidíme, zda se dočkáme českého pokračování.

Moulina
07.06.2015 5 z 5

Ahoj, chtěla jsem Vám říci, že jsem psala na Jotu bylo mi sděleno, že další díl nebude vydán. Už jsem jim tam vyhubovala. Možná by pomohlo, kdyby jim tam napsalo více lidí.

*Pájuše*
16.02.2015 2 z 5

Kniha mě od předešlých moc nebavila. Musela jsem se do ní nutit. I když, ten konec mě, no, tak zvláštně dostal. Nevím, ne, že by se mi nelíbil, ale taky jsem z něj nebyla nadšená. Ať tak, či onak, kniha je čtivá, ačkoliv se mi zdálo, že se tam spíš řeší samé otázky a žádná odpoveď v dohlednu. Navíc Barrons tam byl taky poskrovnu.
Nejvíc mě mate, štve, že pořádně nevím, kdo je na té dobré straně. Popravdě nevím, komu bych měla věřit, protože to vypadá, jako by všichni sledovali jiné cíle a jejich důvody mi unikají. :-/

2008
23.07.2014 5 z 5

!!!!Ten konec !!! Čekání na další díl bude velice dlouhé!!

Laf
13.04.2014 4 z 5

Další díl pokračování se mi líbil. Napětí bylo na každé stránce, kterou jsem otočila, ale ten konec byl moc rychle useknutý. Teď už jen dostat do rukou pokračování :)

DajaF
16.02.2014 4 z 5

To si ze mně děláte legraci? A myslíte si, že je to vtipné?

sushenka
30.10.2013 5 z 5

Tuhle sérii MILUJU! Autorka nezklamala, třetí díl jsem si naplno užila a ten konec?! Tím to naprosto zabila. Tedy chci říct, že zabila mě! POTŘEBUJU DALŠÍ DÍL!
Vám všem ho rozhodně doporučuju!

erotika dobrodružství keltská mytologie

Karen Marie Moning