vedana vedana komentáře u knih

Dech Dech Sarah Crossan

Kniha s dobrým nápadem, ale zpracování nebylo napínavé, tak jak bych čekala. V častém střídání postav, jsem se nemohla pořádně do žádných z nich vžít. Situace, které byly rychle ukončovány, asi zřejmě tím, jak se střídaly postavy. Ještě jsem pořád v rozpacích, jestli si mám přečíst další díl.

29.07.2015 2 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Předchozí díly jsem nečetla, ale viděla, film byl pro mě úchvatný, nechtěla jsem čekat na další díl, tak jsem se rozhodla přečíst si knihu, celá trilogie mě naprosto pohltila, přemýšlím že si s odstupem času přečtu všechny díly znova.

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Příjemné čtení, ale chybělo mi lepší propracování, nicméně příběh, který mě zaujal a který ukazuje tvář naší společnosti, což bylo nakonec velmi zajímavé čtení.

Elusion Elusion Claudia Gabel

Knížka mě nadchla, aniž bych to čekala a přečetla jsem ji za 3 dny. Děj byl někdy zdlouhavější, ale napínavý, což mě i k mému překvapení bavilo. Těším se na další díl.

29.07.2015 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Musím říct, že mě díl divergence překvapil, přečetla jsem během pár dní. Vybírala jsem podle hodnocení a opravdu jsem nebyla zklamaná. Poté jsem viděla film, a ten mě bavil míň, než kniha, ale zase ho úplně neodsuzuji.
Příběh byl příjemný a napínavý

29.07.2015 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Po přečtení Divergence jsem se těšila na Rezistenci, začátek knihy se mi líbil, ale pak již moje nadšení ochablo, ale i přesto je knížka čtivá.