vedana vedana komentáře u knih

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Ze začátku jsem si u této knihy myslela, že to nebude nic pro mne, ale pak se příběh začal odvíjet a vždy nastaly nečekané zvraty. Ke konci bylo těžké knihu odložit a jít spát. Líbí se mi styl psaní, který autorka používá.

01.03.2016 5 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Čekala jsem od této knihy víc. Nedočetla jsem.

26.02.2016 1 z 5

Šampion Šampion Marie Lu

Třetí díl se zajímavým koncem, u kterého jsem měla smíšené pocity a to se mi líbí. Nemám ráda klasické konce, jak tomu často bývá.

10.02.2016 5 z 5

Fenomén Fenomén Marie Lu

Druhý díl se mi líbil více, jak první. Kniha po nějaké době nabrala zajímavý zvrat a konec byl připravený pro další pokračování.

10.02.2016 4 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Ze začátku jsem se musela trochu začíst, ale pak už to šlo samo. Kniha je čtivá. Pěkný příběh.

10.02.2016 4 z 5

Panika Panika Lauren Oliver

Originální nápad, ale příběh mě nevtáhnul. Nějakou dobu jsem bojovala, že knihu dočtu, ale nepodařilo se. Nedošla jsem ani k půlce.

28.12.2015 2 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

U této kniha jsem měla problém se začíst, ale nakonec se docela zadařilo. První díl se mi jevil zdlouhavě, ale konec překvapivý, proto jsem se rozhodla pro další díl a nelituji. Lena na mě působila už od začátku příjemně. Téma, žít život bez lásky bylo zajímavě zachycené.

28.12.2015 3 z 5

Pandemonium Pandemonium Lauren Oliver

Druhý díl mě mile překvapil, chvilku mi trvalo zvyknout si na střídání kapitol předtím a potom, ale jak jsem navykla, tak musím říct, že to bylo velmi zajímavé. Děj příběhu byl plynulý a výtstižný. Líbilo se mi, že tam nebylo tolika prvků, jak tomu často bývá, týkajících se nerozhodnosti, co se týče Leny. Lena, jakožto hlavní hrdinka na mně působila velmi příjemně.

28.12.2015 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Knihu jsem nakonec dočetla, ale docela mi to trvalo, brala jsem ji do ruky, jen když jsem potřebovala vypnout a nemela jsem chuť přemýšlet. Asi už tento příběh byl v padesáti odstinech a osobně si myslím, ze jeden stačí. Nicméně kniha mně nenadchla, ale dočetla jsem.

15.11.2015 3 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Styl psaní autorky se mi po přečtení všech třech dilu dostal pod kůži. Autorka neustále drží děj v napětí. Krásné čtení.

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Druhy díl super, měla jde ještě větší problém odložit knihu, než u prvního dilu. Většinou další díly nebývají tak silný, ale u této trilogie je tomu přesně naopak. Zejména musím říct, že konec se mi líbil.

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Chvilku mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak už to šlo samo. Příběh byl napínavý a čtivý. Všechny 3 díly jsem přečetla velmi rychle. Zvraty, které se v příběhu udály, udržovaly napětí, což pro mně bylo těžké knihu odložit.

Speciálové Speciálové Scott Westerfeld

Kniha nebyla úplně to, co bych očekávala, ale i přesto byla zajímavá. Konec byl příjemný.

15.09.2015 4 z 5

Krásní Krásní Scott Westerfeld

Tento díl byl zajímavější než první. Bylo tam více akce a také celé živější. Konec zůstal otevřený, což nahrává k přečtení dalšího dílu.

27.08.2015 4 z 5

Oškliví Oškliví Scott Westerfeld

Začátek knihy mě moc nebavil, teprve až když poslali Tally do Kouře, tak kniha začala být zajímavá. Nějakou dobu jsem si musela zvykat na autorovo styl psaní, ale už jsem navykla a pustím se do čtení dalšího dílu, jelikož jsem zvědavá, jak autor zvládne další díly. První díl skončil zajímavě, nepodobal se klasickému konci, což se mi líbí.

11.08.2015 4 z 5

Dokonalý sen Dokonalý sen Ally Condie

První díl byl příjemně čtivý, ale tento díl mě moc nezaujal, ale dočetla jsem. Bohatě bych si vystačila s
prvním dílem. Asi to je tím, že knížka je spíše pro mladší a já v tom hledala něco víc.

30.07.2015 3 z 5

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Kniha je dobře čtivá. Líbila se mi myšlenka, ale příběh se podobá ostatním dystopickým knihám. Nicméně první díl byl příjemný.

30.07.2015 4 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Úžasná trilogie, ale nejvíc mě překvapil konec, což se mi moc líbilo, autorka zvolila originální zakončení a nezůstala u konců, jak tomu obvykle bývá. Těším se na další čtení od autorky.

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Knížka se mi četla dobře, po prvním dílu jsem musela přečíst i další díl, který mě mile překvapil, dějově byl lepší a zajímavější. Nemohla jsem knihu skoro ani odložit, skoro se mi nechtělo ani chodit spát.

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Knížka moc hezky napsaná, příjemný děj. Knihu beru jako takovou klasiku.