Skupa Skupa komentáře u knih

Vzpomínky ledu Vzpomínky ledu Steven Erikson (p)

Tohle jsme četl trochu déle ,ale stale mě to baví!!!!

17.01.2018 5 z 5

Dům mrtvých Dům mrtvých Steven Erikson (p)

Dočteno.Opět a zase jsem se ztrácel jak v postavách tak místy i v ději.Od poloviny knihy už jsem nacházel jisté spojitosti a na konci knihy se definitivně rozhodl v pokračování.Tak a hurá na třetí díl ...

07.11.2017 5 z 5

Měsíční zahrady Měsíční zahrady Steven Erikson (p)

Docela těžké na zapamatovaní spousta postav a měst a výrazů,když jsem třeba jeden den nečetl chvilku mi trvalo než jsem byl jakštakš v obraze,ale i přesto dočteno do konce zkratka mi to nedalo a četl dál a dál ztrácel se nacházel hlavně teda ta bitva na konci tam jsme nevěděl kdo umřel nebo přežil! Nenechal jsem se odradit a pokračuji s druhým dílem. Je to jiné fantasy než znám a pravě proto pokračuju!!!

10.10.2017 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Sakra hooodně dobré jak už jsem psal u předešlých dílů každý je lepší a lepší a tenhle byl zase lepší... !!!

23.09.2017 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Opět a zas kvalitní čtivo .Dokonce bych i řekl že kvalitně zakončeno a proto jsem zvědavý na Žízeň

02.09.2017 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Opět palec hoodně nahoru nahoru,přečteno jedním dechem paráda!!!!!

19.08.2017 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Přišlo mi to kapánek delší než bylo nezbytně nutné,ale vůbec mi to nevadí:-)!!

11.08.2017 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Čím dál tím lepší!!!!!!!!!!!!!!!!

11.07.2017 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Opět líbilo a možná nejvíc zatím ze série /uvidím dal :-) / pěkně se to rozvíji!!!

22.06.2017 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Čím dál tím lepší!! :-)Tenhle díl přečteny za čtyři dny.Steven Erikson ještě chvilku počká :-)

08.06.2017 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Za mě spokojenost!!!!

05.06.2017 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Výborné!!!!!!!

11.05.2017 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Nesbo mě baví severští autoři všeobecně mě baví..... Hned se vrhám na třetí pokračování!!

27.04.2017 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Dlouho jsem se odhodlával k četbě až se tak stalo.Kepler to sice není,ale vůbec to nevadí čtivé velmi pro mě :-)

27.04.2017 5 z 5

Svědectví Svědectví Stephen King

Na Kinga nedám dopustit je to sice už delší doba co jsme četl svědectví,ale opravdu luxusně napsané jak taky jinak!!!!!!!!! Děj mě uplně pohltil jak samo i u ostatních titulů :-)

25.04.2017 5 z 5

Právo nálezce Právo nálezce Stephen King

Opět jsme velmi spokojeny King mě nepřestane bavit.Všechny knihy má úžasné některé jsou trochu slabší,ale i tak mě zkrátka baví!!! Jen by to chtělo nějakou hrubší knížku :-)

13.03.2017 5 z 5

Revival Revival Stephen King

Přečteno jedním dechem u Kinga mi nevadí ani nová tvorba :-)

15.02.2017 5 z 5

Triumf trpaslíků Triumf trpaslíků Markus Heitz

Výborné skvostné úžasné víc nemám co napsat :-)!!!!

05.02.2017 5 z 5

Zuřící bouře Zuřící bouře Markus Heitz

A dočteno jde se na Triumf trpaslíku :-)

06.01.2017 5 z 5

Temné stezky Temné stezky Markus Heitz

Opět a zase vynikající počtení už mám koupenou čtyřku :-)!!!

18.12.2016 5 z 5