Shinju Shinju komentáře u knih

Kudy do pohody Kudy do pohody Karel Nešpor

Velmi příjemné čtení.

28.11.2019 4 z 5

Elixír Elixír Alma Katsu

Jo! Poště super! Sice jsem knihu začala číst víckrát a skončila jsem na první stránce. Ale nakonec její přečtení stálo za to. Překrásný smutný příběh o lásce. Těším se na pokračování.

16.11.2019 5 z 5

Prvních patnáct životů Harryho Augusta Prvních patnáct životů Harryho Augusta Claire North (p)

Taková rozporuplná kniha, na které bylo něco kouzelného, proto jí lákalo číst. Byla to kniha o cestování v čase, ale pojatá jinak než je zvykem u takových příběhů. Určitě doporučuji, ale jestli v knize čekáte něco velkolepého tak se možná zklamete.

16.11.2019 3 z 5

A zrodí se píseň A zrodí se píseň Samantha Shannon

Vůbec to nebylo špatné čtení. Jen mi vadilo, že se jako by autorka v textu pořád opakovala a připomínala, co bylo, co bude. Takže to trochu kazilo dojem z čtení, ale jestli to bude v dalším dílu série, tak to uvítám, protože než vyjde další díl, bude toho přečteno ještě hodně.

16.11.2019 5 z 5

99 her pro trénink mozku u seniorů 99 her pro trénink mozku u seniorů Rosemarie Portmann

Doporučuji, spoustu nových nápadů na hry, i pro jiné věkové kategorie.

29.09.2019 4 z 5

Hlouběji do podzemí Hlouběji do podzemí Roderick Gordon

Další díl přečtený. Je to prostě super čtení. :)

29.09.2019 5 z 5

Zpívá, zpívá, každý pták Zpívá, zpívá, každý pták Evie Wyld

Taková neobvyklá knížka, kterou čtete s tím, že se dozvíte nějaký závěr a to vás nutí číst dál. Přečteno jedním dechem. Líbí se mi, jak autorka dokázala originálně popsat denní rutinu práce na farmě.

08.07.2019 2 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Prostě dokonalost!

01.07.2019 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Knihu jsem dostala jako dárek. Jinak bych si ji nevybrala. Další obyčejná detektivka, které v poslední době vychází jak na běžícím pásu a zabírají plno místa v knihkupectví.
V knize absolutně chybělo napětí. Vraždy byly pouze hole popsané, jako když si přečtete v novinách titulek. Když už jsem se pročetla stránkami, kde hlavní hrdinka zapila svůj 1000 Xanax a upekla dort, byla jsem ráda, že kniha končí. Za mě ztráta času. Asi je lepší sáhnou po jiné knize, kdo nechce číst otřepanou klasiku o skupince lidí, která je povražděna.

01.07.2019 odpad!

Věštění z krajky Věštění z krajky Barry Brunonia

Za mě zklamaní. Nedočteno. Ale kdo ví, třeba se ke knize někdy vrátím.

01.07.2019 odpad!

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Krásný, čtivý a odpočinkový první díl fantasy série. Tu a tam občas chyba v překladu. A hurá na další díl. Doporučuji všem, kterým se líbí young adult knížky.

14.06.2019 5 z 5

Sloup do nebe Sloup do nebe William R. Forstchen

Dávám špatné ohodnocení z důvodu toho, že o proti předchozí knize mi tahle vůbec nepřišla zajímavá, napínavá atd.. Vůbec neměla spád jen samé tlachání. Ale to vůbec nemění nic na faktu, že kniha je špatně napsaná ba naopak, ale asi mi nesedlo téma s nádechem NASA. Jinak můžu určitě doporučit všem, kteří se nějakým způsobem zajímají o vědu a vesmír.

19.09.2018 odpad!

Vlčí krev Vlčí krev Michaela Burdová

Naprosto úžasné počtení. (°-°)

19.09.2018 5 z 5

Tajemné labyrinty Tajemné labyrinty Carol Gaskin

Kouzelný příběh, který byl až moc rychlí. Kdo ví třeba při druhém čtení bude o něco delší. :)

03.09.2018 3 z 5

Kniha byla velkým zklamáním. Očekávala jsem něco jiného.

03.09.2018 odpad!

Divočina Divočina Mikuláš Podprocký

Můj snad první předčtený český komiks po Čtyřlístku. Musím uznat, že mě vůbec nezklamal. Bylo to příjemné letní čtení, které trochu nutilo k zamyšlení o chování lidí a zvířat. Určitě doporučuji.

28.07.2018 3 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Další úžasná kniha! Pro mě velmi silné téma, protože mě občas při čtení této knihy zabolelo u srdíčka, ale vždycky se objevila naděje.

11.07.2018 5 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Autorka je prostě nepřekonatelná! Další skvělá kniha, která pojednává o častých problémech v životě lidí. O knize bych neřekla, že je nejslabší knihou autorky, ale asi pro mnohé to není tak extra téma, které zaujme širší spektrum lidí. U knihy mi přijde, že je více orientovaná pro mladší dospělé čtenáře.

27.01.2018 5 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Tato kniha mě zaujala svou obálkou už před několika lety v knihkupectví. Nevím proč, ale odradilo mě to, že se příběh odehrává v Praze. Myslela jsem si, že ta kniha bude špatná, ale nebylo tomu tak, jsem ráda, že jsem si ji nakonec přečetla, bylo to velmi příjemné čtení.

17.11.2017 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Tak to byl nářez. Skvělé a napínavé čtení.

31.10.2017 5 z 5