Shinju Shinju komentáře u knih

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Kniha byla krásná. Konečně dílo bez Hollywoodského happyendu. :)

26.09.2017 5 z 5

Motýlí kůže Motýlí kůže Sergej Kuzněcov

Tahle rozporuplnou a takovou formou napsanou knihu jsem zatím nečetla. Takže to pro mě bylo dá se říct úplně nové čtení, proto jsem ji asi přečetla za jediný den. Určitě doporučuji.

27.07.2017 5 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Knížka je moc krásná a dobře čte, ale rozhodně se nevyrovná předchozí sérii.

11.06.2017 4 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Úžasné doplnění série. :)

01.06.2017 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Čekal jsem pěkně zdlouhavou a nudnou detektivku, ale autor mile překvapil a dokázal navodit opravdu skvělou atmosféru. I když některé pasáže nebyly zrovna moc napínavé, ale ty dobré převažovaly.

28.04.2017 5 z 5

Daň peklu Daň peklu Holly Black

Moc krásná knížka. Mám ráda knihy od této autorky, protože v každé knížce dokáže něčím novým překvapit.

31.03.2017 5 z 5

Stopa Stopa Kathy Reichs

No nevím, úplně ono to nebylo. Musím říct, že příběhy nic moc. Povídky se vůbec předchozím dílům nevyrovnají.

24.03.2017 2 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

:) Nemám slov. Ale tahle knižní série se pro mě stala srdeční záležitostí.
A jsem moc ráda, že jsem si koupila i relaxační omalovánky, protože se díky nim mohu opět vracet do děje.

24.03.2017 5 z 5

Nebezpečné lži Nebezpečné lži Becca Fitzpatrick

Knížka mě mile překvapila a moc jsem si jí užila. Autorka píše skvěle, doufám že brzy napíše něco nového. :-)

09.03.2017 5 z 5

Psycho Psycho Robert Bloch

Příběh psycho obdivuji pro úžasný nápad na příběh, ale knížka mě překvapila, zároveň nebyla pro mne dost napínavá, ale zajímavá a dobře se četla.
Doporučuji, je krátká a dá se rychle přečíst.
A kdo nezná doporučuji také seriál Bates motel.
:-)

01.03.2017 3 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

TY jo nemám slov, prostě úžasné. (♥_♥) *(^O^)*

23.02.2017 5 z 5

Čínské národní pohádky Čínské národní pohádky neznámý - neuveden

Úžasné, stručné pohádky, které po zamyšlení hodně naučí. :-)

23.02.2017 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Další pokračování série je super. Děj se pěkně rozjel.

15.02.2017 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Knihu jsem si chtěla přečíst hned, co vyšla, ale nějak se mi do toho vůbec nechtělo, až teď po pěti letech, co vyšla, jsem se do ní začetla a moc příjemně mě překvapila, krásně se četla. Zařadila bych jí k těm lepším fantasy knížkám, které určitě stojí za přečtení. Moc se těším na další díl. A doporučuji všem, kteří hledají napínavější odpočinkové čtení.

Je to jako příběh, který každá holka zná, ale přesto jinou podobu má. :)

08.02.2017 5 z 5

Kouzlo sebeuskutečnění - Harry Potter v nás Kouzlo sebeuskutečnění - Harry Potter v nás Mathias Jung

Kniha splnila mé očekávání, akorát mi vadí, že nebyla o celé sérii, ale jen do pátého dílu. Je pěkné podívat se na fenomén Harryh Potter z jiného pohledu. :)

13.12.2016 5 z 5

Zúčtování Zúčtování Kathy Reichs

Tak už konec. Škoda no :( Virátí smečku jsem si hodně oblíbila.
Pozor! Další text by mohl vyznít jako SPOILER!
Moc krásné zakončení, ale škoda toho jak to dopadlo, ale zase na druhou stranu všechno krásné musí jednou skončit, aby mohlo začít něco nového, možná hezčího. :)
Knížka končí s trochu otevřeným koncem takže není zatím nikde přesně dáno, že další díl někdy v budoucnu nebude.

07.12.2016 5 z 5

Únos Únos Kathy Reichs

Prvních 40 stran nuda, ale pak se to rozjelo a bylo to pěkně napínavé a čtivé. :)

23.11.2016 5 z 5

Platina 01 Platina 01 Yeon Joo Kim

Asi nejhorší manga co jsem četla.

15.11.2016 1 z 5

Životy, které jsme ztratili Životy, které jsme ztratili Megan Crewe

První díl byl skvělý, ale tento o hodně lepší. Určitě senzační pokračování, ale hlavně, že vyjde poslední díl, už jsem se lekla, že nebudu vědět jak to dopadne. První díl jsem četla před delší dobou a úplně jsem si nepamatovala co v něm přesně bylo, ale to nevadí, myslím si, že se druhý díl dá číst i bez prvního dílu. :) Určitě doporučuji.

14.11.2016 5 z 5

Nejtemnější část lesa Nejtemnější část lesa Holly Black

Určitě doporučuji, knížka je úžasná. :)

04.11.2016 5 z 5