Shinju Shinju komentáře u knih

Pád Pád Lauren Kate

Jak začít. Už po druhé po několika ledech jsem zkoušela číst tuto sérii, byla to úplná muka, moment nejmenuje se tak náhodou až druhý díl. A nedá se to číst. Na té knize je něco, co se mi nelíbí, ale úplně to nejde popsat. Vůbec nechápu, jak si mohla tato série najít tolik fanoušků a třeba nějaké jiné fantasy série mnohem lepší ani nevyšli celé. Knize úplně chybí šťáva, na kterou tedy rozhodně nebudu čekat do druhého dílu. Příběh asi sám o sobě bude nápaditý, ale je pěkně bídně popsaný. Je to takové béčkové čtení podle obalu vypadající na lepší.

28.04.2020 odpad!

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Velmi povedená knižní série.

28.04.2020 5 z 5

Hněv Pána ohně Hněv Pána ohně Michaela Burdová

Další skvělý díl. U autorky se mi líbí, že dokáže překvapit maličkostmi, ale některé hlavní dějové události se dají předvídat.

20.04.2020 5 z 5

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

Co k tomu dodat, dobrá kniha na rozjezd série, ale bez dalších dílů naprosto k ničemu. Takže nedoporučuji začínat číst, dokud nevyjdou další díly.

31.03.2020 1 z 5

Gangy Gangy Robert Muchamore

Po delší pouze jsem se k této sérii vrátila. Autor opět nezklamal.

31.03.2020 5 z 5

Když bohové dělají průsery Když bohové dělají průsery Marie Phillips

Brilantní! Úžasná kniha! Doporučuji! :)

31.03.2020 5 z 5

Všichni jsme hleděli vzhůru Všichni jsme hleděli vzhůru Tommy Wallach

Vůbec nevím jak knihu hodnotit. Myslím si, že si každý z té knihy něco odnese, přestože není plná napětí a dechberoucích zápletek. Bylo to takové příjemné nenáročné čtení.

12.03.2020 3 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Brilantní! Tato autorka je génius. Co stvořila za svět a příběh odehrávající se v něm. Sice do nějaké 70 strany to vypadalo, že to bude nudné (kromě první kapitoly). Ale pak se obratem příběh rozběhl. Líbí se autorčina preciznost a detaily, které mi u jiných autorů chybí. Líbilo se mi střídání kapitol podle hlavních postav, mohli jste každou důležitou chvilku prožít s každým hrdinou z jiného pohledu. To dalo knize určité kouzlo a jedinečnost. Každý zvrat přišel v tu správnou chvíli.

21.02.2020 5 z 5

Smrt Smrt Hubertus Rufledt

Krásný čtení, ale předvídatelný konec. :)

15.02.2020 5 z 5

Jíme, abychom žili. Nežijem proto, abychom jedli Jíme, abychom žili. Nežijem proto, abychom jedli Eva Zemanová

Je to kuchařka se spoustou zdravých receptů a toho jak správně připravovat potraviny. Několik receptů vyzkoušeno jsou moc dobré.

31.01.2020 4 z 5

Vraťme se k rozumu Vraťme se k rozumu Nigel Lawson

Jediné co nás dožene do záhuby je lidská nenažranost a závist! Pouze \"návrat k rozum\" nestačí. Některé údaje, které auto udává je dobré zkoumat více do detailu. A nevěřit úplně všemu, ale čtenář má možnost nahlédnou na část stínu, kterou si nesou politikové.

31.01.2020 3 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Úžasné! Doporučuji! Další skvělá fantazii série. Škoda, že už mám dočteno. Tešem se na další knihy od této autorky.

10.01.2020 5 z 5

Muž, který se zřekl peněz a přežil Muž, který se zřekl peněz a přežil Mark Boyle

Krásná kniha na zamyšlení , ale chybělo mi tam dovysvětlení několika detailů např. co nosil v zimě za oblečení a vůbec obecně ...
Knížka byla čtivá, ale přišlo mi, že i jak sám uvedl musel něco rychle napsat, vše mohlo být lépe propracované, bez takového zázemí jaké si vytvořil by to každý měl těžší .

01.01.2020 5 z 5

Poslední cesta do podzemí Poslední cesta do podzemí Roderick Gordon

Skvělé čtení ....až na ten konec no ... Nemuselo to mít tak okatě otevřený konec, pro další knihy, které nejspíš nebudou....

01.01.2020 5 z 5

Coffee Shop Coffee Shop Karla Díaz

Od tohoto komiksu jsem čekala něco lepšího. Ne jenom dobrou kresbu.

25.12.2019 2 z 5

Útok z podzemí Útok z podzemí Roderick Gordon

No závěrečný díl bude asi zajímavý. Už je nastíněno, co se bude asi dít, ale je možné, že to skončí úplně jinak.

13.12.2019 5 z 5

Proč je to horší, když je to lepší Proč je to horší, když je to lepší Petr Koudelka

Smekám! Nádhera, a to zakončení každého fejetonu je prostě brilantní. Něco vás při čtení rozesměje, u něčeho se zamyslíte a něco vám přijde i líto. U některých věcí mě zamrazilo, že platili již v roce 2005 a platí dodnes. Jak jsme vůči některým věcem slepí než otevřeme oči, protože život je krátký a učení je dlouhý proces, trvá delší dobu než všechno objevíme a pochopíme. Proto je těžké se poučit z chyb našich předchůdců.

13.12.2019 5 z 5

Zúčtování Zúčtování Alma Katsu

Nebylo to špatné, předchozí díl byl lepší. Knížka končí tak, že nemusí mít pokračování, takže mi ani tolik nevadí, že nevyšel poslední díl.

30.11.2019 4 z 5

Podzim Podzim Hubertus Rufledt

Překrásně namalovaný komiks. :)

28.11.2019 5 z 5

Návrat z podzemí Návrat z podzemí Roderick Gordon

"Řeknu ti ale tohle: Svět, který jste si vytvořili, je odsouzený k záhubě. Takhle se nedá pokračovat. Snažíte se o růst za každou cenu. Chcete víc technologií, víc lidí i víc svobody, a celou dobu přitom škrtíte planetu, na které veškerý život stojí." Eddie (Styx).

A teď k hodnocení. Pokračování super. Kniha působí dojmem natahovaní děje, ale i přesto v každé kapitole dokáže překvapit.

28.11.2019 5 z 5