Shinju Shinju komentáře u knih

Noční škola 1 Noční škola 1 Svetlana Chmakova

Skvělá manga, ale jako anime by se mi to líbilo více. :)

25.10.2016 4 z 5

Bazar zlých snů Bazar zlých snů Stephen King

Musím uznat, že King je vcelku zajímavě píšící autor.Některé povídky se mi líbili více, některé méně, některé nutili k zamyšlení, jiné trochu navodili strašidelnou atmosféru.

24.10.2016 5 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

První díl se mi moc líbil u druhého dílu už mě trochu nudil konec a třetí díl mě moc nenadchnul. Přesto je to moc krásná knižní série, ze světa fantasy literatury, plná krasných a charakterních postav a bytostí z Říše divů. :)

24.10.2016 3 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Tato knížka mě mile překvapila a dobře se četla. :)

19.10.2016 5 z 5

Zaslíbení Zaslíbení Alexandra Adornetto

Krásné zakončení série. Jsem moc ráda, že jsem si jí přečetla. Určitě doporučuji všem kdo rád čte o andělech. :)

12.10.2016 5 z 5

Gantz 1 Gantz 1 Hiroja Oku

Dlouho jsem se rozhodovala jestli si tuhle mangu přečtu. A tak nějak se mi dostala v knihovně do ruky a rozhodně nezklamala.

07.10.2016 5 z 5

Zásvětí Zásvětí Alexandra Adornetto

Pokračování knihy se mi líbilo stejně jako předchozí díl. Určitě stojí za přečtení. :)

06.10.2016 5 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

Krásná kniha o rozvíjející se hluboké lásce s fantasii nádechem o andělech, která jistě potěší čtenářky romantic fantasy, ale i ty, které nevědí, co číst a nehledají něco náročného na čtení a chtějí se čtením ponořit do příběhu nekonečné lásky.

„Láska je vážná duševní choroba.“
– Platón

03.10.2016 5 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

Myslím si, že knížka o archivu mrtvých je skvělý nápad, ale autorkou napsán dost nezáživně. Bohužel palec dolů.

29.09.2016 odpad!

Zapomnění Zapomnění Anthony Horowitz

Velmi krásné zakončení. Opravdu moc čtivý díl. Škoda, že poslední. Jsem ráda, že jsem si mohla takhle úžasnou sérii přečíst, protože to bylo úžasné čtení.

25.09.2016 5 z 5

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Knížka nebyla špatná, byla místy i celkem zajímavá a napínavá, ale je to takový knižní průměr. Tedy nenadchne, ale ani nezklame. :)

20.09.2016 3 z 5

Příběhy a moudrosti aztéckých indiánů Příběhy a moudrosti aztéckých indiánů Xokonoschtletl

Knížka je moc krásná. Doporučuji všem. Je krátká i kapitolky a příběhy jsou krátké, takže se moc dobře čte.

20.09.2016 5 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Chtěla jsem začít číst novou knižní sérii, ale musím se podívat po jiné, protože tato knížka není nic moc, nemyslím ovšem celý nápad, příběh je dobře vymyšlený, ale nic moc napsaný. Hlavní hrdinka stále dokola řeší ty samé problémy a všechny jsou vždy připomenuty, ale aby toho neřešila ještě náhodou málo, tak musí řešit i problémy ostatních např. její kamarádky, což je zbytečné. Vůbec se mi nelíbí, jak se hrdinka staví ke své výjimečnosti a je hodně lítostivá a nesebevědomá. Dočíst knihu a další díly by bylo trápení. Vůbec tím nechci poukazovat na to, že autorka neumí psát, ale její kniha mi prostě nesedla.

28.07.2016

Magie: Koruna králů Magie: Koruna králů Steve Jackson

Prvně jsem se setkala s tímto žánrem a jsem úplně unášená. O této sérii jsem se dozvěděla od přítele, který mi jí půjčil, a rozhodně chci si přečíst další knížky od tohoto autora. Hrozně mě to baví. Připomnělo mi to hru Dračák, kterou jsme v dětství rádi hráli, když jsme byli na táboře.

25.07.2016 5 z 5

Tma a prázdnota Tma a prázdnota Carrie Ryan

Myslím si, že je to velmi povedená zombie postapokalyptická série, která určitě stojí za přečtení, i když už mě třetí díl trochu od půlky nudil. Jsem moc ráda, že má kniha otevřený konec, protože si pak můžeme sami domyslet, co bylo dál. Navíc se dají všechny díly koupit v levných knihách za dost slušnou cenu.

14.07.2016 4 z 5

Učebnice japonské kaligrafie Učebnice japonské kaligrafie Acuši Mijazaki

Tuto knihu chci doporučit všem, kteří se chtějí naučit kaligrafii z pohodlí domova, anebo si jen tak pro zábavu kreslit japonské znaky.

13.07.2016 5 z 5

Nekropole Nekropole Anthony Horowitz

Pěkně napínavý díl. Podle mého názoru nejlepší kniha ze série.

05.07.2016 5 z 5

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Velmi krásná a kouzelná kniha, které přeci něco chybělo možná ten předchozí díl. Také mi přišlo zvláštní, že nevyšel ještě údajně druhý díl (tedy první), ale myslím si, že tenhle bohatě stačí. Radši si od Jodi přečtu další jinou knihu než sérii.

01.07.2016 4 z 5

Temnota Temnota Anthony Horowitz

Další skvělý a napínavý díl. Autor ví jak zaujmout. Knížka je krásně napsaná a dobře se čte. Doporučuji.

29.06.2016 5 z 5

Magické obrazy Magické obrazy * antologie

Velmi krásná obrázková knížka, která ukazuje jakoby další svět, který někteří lidé ani nevidí, když se na obrázky koukají.

26.06.2016 5 z 5