petraj30 petraj30 komentáře u knih

Hudba meče Hudba meče Julie Garwood

Opět velmi originální, krásné, čtivé, poutavé asi jako všechny knihy od JG

Čarovný princ Čarovný princ Julie Garwood

Velmi zajímavý příběh, moc se mi líbilo, cestování a postupné poznávání obou hrdinů (vlastně 4), záchrana dětí, vítězství nad příbuznými a nakonec láska, láska, láska

Borec Borec Julie Garwood

Úžasná série a úžasný příběh, jeden nikdy nestačí, až se dostanete na konec, můžete začít znovu

Hřbitov nadějí Hřbitov nadějí Karin Slaughter

Podle komentářů v předchozích knihách jsem zjistila, že jsem měla začít se sérií GC - ale já to doženu.

Kriminální zápletka byla opět velice napínavá a velice dobře zpracovaná, ale už tu bylo znát, že se do popředí dostávají i vztahy mezi hrdiny (ne, že by to knize uškodilo, naopak).

Willa mi bylo opět velice líto, jak jsem psala v předchozích komentářích "Angie je sobecká mrcha." No, jen doufám, že si Will a Sára k sobě najdou cestu, teď se v Sáře něco zlomilo, tak může navázat smysluplný vztah (doufám, že je ho Will schopný)

Opět úžasné

27.07.2019 5 z 5

Tajemství hradní věže Tajemství hradní věže Kathleen Kirkwood

Moc krásná kniha, na kterou jen tak nezapomenete. Ráda se k ní v budoucnu vrátím

27.07.2019 5 z 5

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Och to bylo krásné, sice díly z Čekanek čtu na přeskáčku, ale i tak bych řekla, že série Čekanky je nejlepší ze všech sérií od Lisy

Najdu si tě Najdu si tě Lisa Kleypas

Nebylo to špatné, ale druhý díl mi přišel lepší

26.07.2019 3 z 5

Milenec lady Sophie Milenec lady Sophie Lisa Kleypas

To byla nádhera, moooooooooc se mi to líbilo, přečteno za 1 den, ikdyž se tomu občas říká odpočinková četba, stejně bych asi neusnula aniž bych věděla, jak příběh skončí

Jezero snů Jezero snů Lisa Kleypas

Tohle byla trochu jiná káva, než jsem u Lisy zvyklá, ale i to mě dostalo do kolen a to doslova

Jen ve tvém náručí Jen ve tvém náručí Lisa Kleypas

Tady i slzička ukápla, nádhera

Hlas srdce Hlas srdce Lisa Kleypas

Řekla bych asi nejslabší příběh z celé série, ale i jako nejslabší musím hodnotit vysoko. Lisa je prostě skvělá

26.07.2019 4 z 5

Citlivá místa Citlivá místa Lisa Kleypas

I to se občas stává mít za matku takovou mrchu, ale navzdory všemu to byl pěkný odpočinkový příběh

Záhada sedmi ciferníků Záhada sedmi ciferníků Agatha Christie

Ze začátku, jsem knihu moc nechápala, ale potom jsem knihu nemohla odložit, bylo to úžasné. Agatha je prostě jen jedna

Náhodný hřích Náhodný hřích Susan Johnson

Páni, tady bylo tolik sexu, až jsem musela běžet do kostela a vyzpovídat se:-)

25.07.2019 3 z 5

Cizí nevěsta Cizí nevěsta Kinley MacGregor (p)

Z celé série se mi kniha líbila nejvíc

Dracula Dracula Bram Stoker

Řekla bych, že ten kdo si nepřečetl tuto knihu, jakoby nežil. Je to naprostá klasika, kterou každý musí znát
Tuto knihu jsem četla 2x, jednou v angličtině, určitě si ji přečtu znovu. I když byla natočena spousta filmových verzí, knize se to nikdy nevyrovná.

25.07.2019 5 z 5

Galantní pomsta Galantní pomsta Amanda Quick (p)

Tuto knihu si s chutí přečtu znovu. Bylo tam vše od napětí po lásku a místy jsem se i nasmála. Hrdinka je úžasná, jako ve všech knihách JAK a nechybí ani trošku citově rezervovaný a občas natvrdlý hrdina :-)

Genesis Genesis Karin Slaughter

Opět skvěle napsaná detektivka, nemůžete přestat dokud nedočtete. Asi poprvé jsem správně odhadla vraha, ale konec mě opravdu překvapil.
Angie mě začíná štvát díl od dílu čím dál víc. Amandě musím dát ještě šanci, ale nelíbí se mi, že pořád proti Willovi něco má, je mi ho strašně líto. Faith byla taky občas na ránu, ale musím přimhouřit oko kvůli "těhotenství" - velice mě zajímá, jak to s ní bude v dalších dílech. Sáře moc fandím, aby se s Willem dali dohromady a pořádně mu ukázala, jak se má správná partnerka chovat

Kráska a špion Kráska a špion Gayle Callen

Z téhle knihy jsem byla nadšená, líbila se mi o něco víc, než předchozí díl

24.07.2019 5 z 5

Jak svést lorda Neda Jak svést lorda Neda Sally MacKenzie

Taková průměrná kniha, neurazí, nenadchne. Další 2 knihy se mi líbily mnohem víc

24.07.2019 3 z 5