petraj30 petraj30 komentáře u knih

Ohnivá píseň Ohnivá píseň Catherine Coulter

Ach ti muži! Graelam byl opravdu hulvát, ale Kassie mu statečně konkuruje, jen bych byla možná ještě tvrdší, aby si chlapi nemysleli, že mohou mít všechno zadarmo

03.08.2019 5 z 5

Mstitel Mstitel Jude Deveraux (p)

Ani ve snu by mě nenapadlo, jak JD si dokáže pohrát s hrdinou, hodně zajímavé:-). Ale čemu se divím, Jude je skvělá spisovatelka

03.08.2019 5 z 5

Legenda Legenda Jude Deveraux (p)

U rytíře ve zlaté zbroji se mi cestování v čase líbilo o něco víc, ale i přes to se mi kniha líbila, dokonce ukápla i slzička, no dobře možná potok:-). Bylo to krásné.

03.08.2019 5 z 5

Sametový anděl Sametový anděl Jude Deveraux (p)

Kdybych při četbě neseděla tak spadnu na zadek. Poslední díl byl opět krásně napsaný, z epilogu nemám slov. Postupné prolínání všech knih. Nevěděla jsem jestli mám brečet štěstím, jak to krásně dopadlo a nebo žalem, protože jsou jen 4 bratři a ne 20:-) Navrhla bych to na povinnou četbu :-)
Určitě si celou sérii ještě přečtu.

03.08.2019

Sametová píseň Sametová píseň Jude Deveraux (p)

Podle mě asi nejslabší ze série, ale i ta stojí za to. Alyx výborně zapadá mezi ostatní tvrdohlavé manželky, jen Rain se mi v minulých dílech líbil víc

03.08.2019

Horský samet Horský samet Jude Deveraux (p)

Bronwyn byla z počátku hodně tvrdá a neústupná, ale Montgomeryovi kluci se nevzdávají. Moc jsem se nasmála.
Moc se mi líbí prolínaní všech knih.

03.08.2019

Sametový slib Sametový slib Jude Deveraux (p)

Gavina bych z počátku zastřelila, no na konci vlastně taky, choval se k Juditě jako surovec, ale moc se mi líbilo, jak mu Judita směle konkurovala, není to žádná křehotinka, ale srdci hold neporučíš, krása :-)

03.08.2019

Holly Holly Jude Deveraux (p)

Moc zajímavá kniha, jen Holly téměř celou knihu trvá, než si uvědomí, že Nick je pro ni nejlepší :-)

03.08.2019 5 z 5

Vikingova žena Vikingova žena Shannon Drake (p)

Krásné pokračování, byla jsem moc ráda, že se tu objevili a hrdinové z předchozího dílu. Po kom jsou ty ženy tak tvrdohlavé? Kdybych nevěděla, jak to je, tak bych řekla, že Rhiannona je tvrdohlavá po Erin. No podobnost tam určitě je!:-)

03.08.2019 5 z 5

Sladká jako hřích Sladká jako hřích Shannon Drake (p)

Řekla bych, že tahle kniha byla jakási vsuvka mezi první a třetí díl, bylo to opět plné napětí a lásky ale myslím, že to do série "No other" nepatří. Ale byla to pěkně napsaná kniha

03.08.2019 3 z 5

Princezna pomsty Princezna pomsty Shannon Drake (p)

Bylo to úžasně od začátku do konce. Z počátku nenávist, později jakási tolerance, potom zase nedůvěra a nakonec láska, která tan asi byla od začátku. Erin a Olaf byli skvělí, doufám, že jejich děti budou stejně tvrdohlavé

03.08.2019 4 z 5

Peklo a ráj Peklo a ráj Shannon Drake (p)

Moc krásná kniha, nemohla jsem se odtrhnout. Na konci jsem si opravdu myslela, že spolu nezůstanou a Bryan se vrátí sám, ale oba to dokázali, mooooc pěkné

03.08.2019 5 z 5

Ďáblova milenka Ďáblova milenka Shannon Drake (p)

Krásná, ale na můj vkus moc smutná kniha. Vím, že to k minulosti patří. Po druhé se k tomu vracet nechci - to bych si musela vzít na pomoc antidepresiva a plný kamion kapesníků

Ztracená duše Ztracená duše Teresa Medeiros

Krásná kniha, ale jak už jsem psala 1 díl mi přišel o trošku lepší

Tvůj slastný polibek Tvůj slastný polibek Teresa Medeiros

Čekala jsem trošku víc, z popisku knihy jsem byla nadšená. 65%

03.08.2019 2 z 5

Nevinná svůdkyně Nevinná svůdkyně Teresa Medeiros

Příběh byl moc natahovaný, ale nebylo to vyloženě špatné. 70%

Hříšné myšlenky Hříšné myšlenky Teresa Medeiros

Příběh se mi líbil tak do poloviny, ale četla jsem i mnohem horší knihy. Něco to postrádalo.

Démoni Démoni Karin Slaughter

Tahle kniha byla podle mě top z celé série, úplně mě mrazilo z detailního popisu vraždy.
Mrzelo mě, že Lena vyvázla celkem dobře, i když si to podle mě vůbec nezasloužila.
Will zakusil opravdu hodně a jsem moc ráda, že s ním Sára zůstala.
Tak se teď můžu vrhnout na poslední díl.

Propusť mě Propusť mě Julie Kenner

Mně se knihy moooooc líbily, jen konec bych o 1 nebo 2 kapitoly prodloužila, abych se dozvěděla o jejich soužití v manželství a jak spolu zvládají vychovávat děti a jak ve vztazích dopadli ostatní hrdinové

02.08.2019 5 z 5

Zloděj srdcí Zloděj srdcí Teresa Medeiros

Mám moc ráda příběhy s piráty, ale tady mi něco chybělo. Už jsem od spisovatelky četla lepší.

01.08.2019 3 z 5