petraj30 petraj30 komentáře u knih

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Šéf a sekretářka- moc pěkný i když předvídatelný příběh

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Velmi pěkný příběh. Chvilku Sáře trvalo, než pochopila. Krásné.

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Podle mě asi nejlepší kniha z celé série

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Řekla bych, že to byl asi nejslabší příběh celé pětice Božských, ale i tak stál za to. Konec byl kouzelný

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Velmi zajímavý námět, moc se mi to líbilo

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Tento příběh byl opravdu nejsilnější. I když jsem Jimmyho po prvním díle nesnášela, tady člověk pochopí, proč to všechno dělal

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Nebylo to špatné, ale asi nejslabší díl. Trochu mi vadilo, že Ben ani nemusel o Lizzy bojovat, jak to bylo v minulých dílech

04.08.2019 4 z 5

Pán touhy Pán touhy Kinley MacGregor (p)

Velmi poutavý příběh plný lásky, napětí i nenávisti. Draven musel hodně vytrpět, aby si mohl vzít svou Emily. Epilog mě dostal do kolen. Opravdu krásné

04.08.2019 5 z 5

Rytíř mnoha srdcí Rytíř mnoha srdcí Kinley MacGregor (p)

Jedním slovem "Nádherné." Celá série je opravdu dokonalá. Tleskám.

04.08.2019 5 z 5

Čas na lásku Čas na lásku Kinley MacGregor (p)

Krásný a smutný příběh. Sin musel hodně trpět, jak v dětství, tak i v dospělosti. Ještě, že mu ten život zpříjemní Caledonia

04.08.2019 5 z 5

Temný rytíř Temný rytíř Kinley MacGregor (p)

Opět krásný příběh, škoda, že spisovatelka nenapsala více příběhů, protože hrdinové určitě nechybí

04.08.2019

Návrat krále Návrat krále Kinley MacGregor (p)

Nádherný příběh, musela jsem dočíst za 1 den.

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Nebylo to špatné, ale všechno bych smrskla do 1 knihy a svatbu bych vynechala celou kromě závěru

Milenec snů Milenec snů Sherrilyn Kenyon

Velmi zajímavý příběh. Julian a Grace prostě k sobě patří a oba i museli hodně vytrpět, aby mohli být konečně spolu. Příběh byl moc dojemný a já málem vybrečela celý potok, ale to je asi hormony, protože brečím i u Křemílka a Vochomůrky:-)

Tajná láska Tajná láska Lisa Kleypas

Mooooc krásná kniha, ale jak už tu bylo psáno, je to vlastně takový prolog ze série Čekanky. Alain byla úžasná i navzdory svým rodičům a John ji vlastně nikdy nepřestal milovat. Konec byl krásný, jen příběh Livie bych možná více rozepsala, ale jako celek to nijak nevadí

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Moc krásný příběh. Lily byla skvělá. Dělala vše, co bylo třeba pro záchranu své rodiny a Alex jí velmi pomohl. Líbilo se mi to o trošku víc, něž druhý díl

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Tady jsem chtěla brečet od začátku, jak moc mi bylo Beatrix líto, ale jsem ráda, že se všechno v dobré obrátilo.

Nezkrotná touha Nezkrotná touha Lisa Kleypas

Kniha byla mooooooooooc krásná, trošku jiný příběh, než, na který jsme zvyklá, ale knize to naopak přidávalo, Na konci se mi chtělo až brečet, ale nebyla by to Lisa, kdyby to všechno tak krásně neskončilo:-)

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

Markus byl ze začátku trošku natvrdlý, tu starou čarodějnici bych vyprovodila hned na začátku - alespoň, že dostal rozum, no a Lillian... byla naprosto úžasná. Bylo vtipné, jak se ti dva postupně sbližovali. Na konci mě Markus mile překvapil, jak moc svou vyvolenou miluje a co všechno je pro lásku schopen obětovat.

Jarní skandál Jarní skandál Lisa Kleypas

Příběh byl moc krásný a dojemný. Matthew musel hodně vytrpět. Daisy byla z počátku tvrdohlavá, ale postupně si k sobě našli cestu a rvali se za svou lásku. Krásné