Pán touhy

Pán touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/9951/bmid_pan-touhy-fXe-9951.jpg 4 268 39

Půvabná Emily si spřádá sny o lásce a rodinném štěstí. Její otec, bohatý anglický šlechtic Hugh se ale zapřisáhl, že jeho dcera nevstoupí do manželství. Jaké je tudíž Emilino překvapení, když se otec vrátí z audience u krále Jindřicha v doprovodu záhadného cizince! Mohl by být tento přitažlivý muž jejím vytouženým milencem? Draven de Montague skutečně přijel pro Emily, ale s romantikou to nemá nic společného. Nikdy by nepřekročil práh svého úhlavního nepřítele, kdyby mu král nepřikázal odvézt Hughovu dceru na svůj hrad jako rukojmí. Panovník doufá, že tím oběma významným šlechticům zabrání v neustálých rozbrojích. Emily i Draven jsou odhodláni vyplnit králův rozkaz. Nezkušenou dívku sice svírají obavy, ale zároveň ji uhrančivý lord neodolatelně přitahuje. Dravena zase znepokojuje Emilyina krása, která nahlodává jeho odhodlání nikdy se nezamilovat. Zůstanou pouhými figurkami na královské šachovnici, anebo se nechají ovládnout vášní?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Master Of Desire , 2001

anna7852
27.07.2023 5 z 5

Miluju serii noční dravec, styl psaní mi moc sedí. A tohle i když to bylo z dob králů tak prostě naprostá spokojenost. Knihu jsem dala na jeden zátah.Emily byla úžasně neústupná. Za mě rozhodně ano :)

Ewe291
18.10.2022 4 z 5

Bala som sa, ze sa budem nudit alebo ma kniha nezaujme, ale mylila som sa a som za to vdacna. Strasne ma aj zaujimalo co je pozicia 73, ked som si to precitala v recenziach na knihu. No uz to viem Namet dobry pribeh dobry hrdinovia tiez za mna spokojnost

Ivusak7
12.07.2022 5 z 5

První knížka od autorky a musím přiznat, že mě kniha bavila stále se tam něco dělo.. Dravenovi sice chvíli trvalo než mu doteklo, co v Emily má , ale nakonec šťastný konec:)

Nikusscha
22.03.2022 5 z 5

Příběh se mi moc líbil. Oba hlavní hrdinové mi byly od začátku velmi sympatičtí. Hlavně Emily, že to nevzdala s Dravenem.

katkaq
20.04.2021 4 z 5

Už jsem se k téhle sérii vrátila více než 3 krát. Každý rok ji znovu vytáhnu a pokaždé mě baví úplně stejně. Je to čtivě napsané, postavy jsou sympatické a člověk si je rychle oblíbí. Není to kniha, z které si odnesete kupu vědomostí a nebo která by se dotkla vaší duše. Zato se u ní můžete uvolnit a nechat se zatáhnout do světa šťastných konců.

Kačka227
03.03.2021 5 z 5

Přidávám do oblíbených. Je to krásné čtení. Nesmírně romantické. Draven byl úžasný. A Emily skvělá. Ta její přímost je prostě odzbrojující. Od začátku do konce poutavé čtení. Pro mně to nemělo žádná hluchá místa. Doporučuji!

Khira
11.11.2020 4 z 5

Mne sa to pacilo. Smiat som sa nesmiala ale vtiahlo ma to do deja. Simon bol dokonala vedľajšia postava, take zbožňujem. Hlavna postava temny silny hrdina. Hlavna hrdinka bola bláznivá ale presne mi sedela na tu dobu. Malicko tomu nieco chybalo ale rada sa k nej vratim.

jinbr
24.05.2020 5 z 5

Příběh se mi líbil, tyto knihy mě neustále inspirují skotskou vysočinou navštívit. Skotové byli vždy velmi hrdý národ, jiná mentalita. Vidím to i ve způsobu chování šlechticů v Anglii a Skotsku. Mojí mentalitě i mnohem více rezonují. Kniha taky dokazuje, že ženy i v těchto dobách měly svoje prostředky a často nebyly vůbec hloupé, i když neměly možnost oficiálně se vzdělávat. Těším se na další knihu.

Kamila1991
30.03.2020 5 z 5

První díl z této série a musím říct, že nastavil laťku vysoko. Tenhle příběh mě opravdu dostal. Nejen, že vás příběh Emily a Dravena pohladí na duši, ale zaručeně se i zasmějete. Všem doporučuji!!! Ke knížce se brzy vrátím... Pozice 73! :o)))

Zomy
11.02.2020 5 z 5

Knížky od této autorky jsou přesně to, co pohladí na duši, když se chcete zabalit do deky a úplně utéct od reality. Hrdinky jsou milé, okouzlující a nesmírně trpělivé, když jde o to získat srdce zlomeného hrdiny. Je to jednoduché, ale mě to baví.

lucie.dc
29.01.2020 5 z 5

Asi tak: :D :D :D

Parada, nevim, jestli jsem se v jine knizce zasmala vic, kdyz jsem se nesmala, tak jsem se pritrouble culila. Nejlepsi v pulce knihy, kdy jsem se primo vžila do situace s divocakem a brecela smichy, se pridal se smichem i manzel, aniz by vubec vedel, cemu se tak blbe smejem :D

Top byl i posledni vtip od Emily a dostala me i prezdivka "Démon z ďáblovy řitě" :D

Nu, kouknu i na jine knizky teto autorky :)

vcielka
01.01.2020 4 z 5

Draven sa mi pacil, mam rada silnych tajomnych samotarov, Simon detto, mam rada vtipnych milych chlapov, co nelezu na nervy, Emily tiez nebola zla, ale zasa nie je to tak uplne moj typ oblubenej hrdinky. Kedze som precitala celu seriu, mozem prehlasit, ze autorka si libuje v opakovani uz povedaneho. Dookola opisuje tie iste pohnutky hrdinu, preco nemoze , preco si nezasluzi, preco by mal trpiet, preco je svet taky kruty...bla bla bla. Vo vsetkych castiach mi to liezlo na nervy. Staci to napisat raz. Nie je to taky dlhy pribeh, aby si to citatel nezapamatal.

Petra-1
08.11.2019 5 z 5

Skvělá kniha.

Ála1968
07.08.2019 5 z 5

Překrásné,romantické,humorné,prostě nádhera

petraj30
04.08.2019 5 z 5

Velmi poutavý příběh plný lásky, napětí i nenávisti. Draven musel hodně vytrpět, aby si mohl vzít svou Emily. Epilog mě dostal do kolen. Opravdu krásné

MonaLisa42
20.07.2019 5 z 5

Toto je doopravdy skvělý román, při kterém jsem se dost nasmála a vydržela jsem ho číst až pozdě do noci.
Emily jsem celou dobu velice fandila, líbila se mi její povaha, vytrvalost a radost ze života. Její vtipy zpestřují vyprávění, i když nejsou vždy vtipné. Dravena mi bylo skutečně líto, jeho otec byl prostě netvor. Moc se mi líbí námět, kde se zamilovaná dívka snaží rozesmát a udělat šťastným smutného a zlomeného člověka. Na Joanne jsem v duchu křičela: Neber si ho! Tušila jsem, že za všechno může zrovna on.
Na můj vkus bylo na konci až mnoho dětí. Ale jinak nemůžu knize naprosto nic vytknout. Dávám plný počet hvězdiček. Moc děkuji!!!

keiko33
01.07.2019 5 z 5

Velmi prijemne a vtipne citanie. Emily bola fakt cislo. Niekedy mi bolo az Dravena luto. Nemal proti jej sarmu sancu. No a niektori chlapi su proste natvrdli a potrebuju podstrcit.

maco01
04.05.2019 5 z 5

Určite odporúčam prečítať si celú sériu síce nájde sa v knihách trosku viac úvah ale inak dobré čítanie takže za celú sériu ⭐⭐⭐⭐⭐⭐

sulinajindra
06.04.2019 5 z 5

Opět jsem přečetla jedním dechem......

maco01
01.03.2019 5 z 5

Vcelku sa to dalo čítať dokonca sa sem tam čitateľ aj zasmeje ale stále nepochopím prečo spisovateľka dookola opisuje tie isté myšlienky hlavného hrdinu radšej nech napíše o pár strán menej a bude to zaujímavejšie

12. století romance historické romance

Kinley MacGregor (p)
americká, 1965
2005  87%Pán touhy
2008  78%Kde je můj hrdina?
2006  88%Čas na lásku
2014  83%Milenec snů