Tajemství letní noci přehled

Tajemství letní noci https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1945/bmid_tajemstvi-letni-noci-Kf2-1945.jpg 4 481 481

Čekanky série

Čtyři mladé dámy se vypravily do Londýna, kde hodlají využít svého půvabu a šarmu k nalezení manžela. Jedna z nich, Annabella Peytonová, má úkol ještě těžší než její přítelkyně: dala si totiž za cíl okouzlit bohatého šlechtice, aby mohla zachránit svou rodinu před katastrofou. Díky své kráse nemá o ctitele nouzi, ale ten nejpřitažlivější a nejvytrvalejší z nich, bohatý a mocný Simon Hunt, jí dal jasně najevo, že ji mile rád zasvětí do umění lásky, ale v žádném případě od něj nemůže očekávat nabídku k sňatku. Pobouřená Annabella je rozhodnuta jeho drzou nabídku nevyslyšet, ale vzápětí zjišťuje, že odolat zkušenému svůdci není nikterak snadné. Na pomoc jí přispěchají i přítelkyně, které se pro Annabellu snaží rychle nalézt dostatečně zámožného ženicha, aby ji zachránily nejen před neodolatelným Simonem, ale i před jejími vlastními tužbami. Jedné letní noci však Annabella podlehne Simonovu vášnivému objetí a polibkům...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Secrets of a Summer Night , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství letní noci. Přihlašte se a napište ho.

Mi--LADA
26.03.2024 4 z 5

Patří mezi ty nejlepší. Sladká romantika se nevyhýbá vtipu, nadhledu ani potížím hrdinek, třeba tragická situace matky a nezáviděníhodné pozice čekanek. Tahle romance nezastírá, že i procházka růžovým sadem může mít trny. V rámci žánru kvalitní příběh. Nejvíc mi bavilo dění před svatbou a ten hon na ženicha, svatba mi přišla trochu narychlo a pak to už nemělo takovou dynamiku. Každopádně v červené knihovně řadím k těm nadprůměrnějším.

annes
14.02.2024 2 z 5

Na tuhle sérii jsem už narazila několikrát a tak přišel čas na přečtení prvního dílu. Kdyby to mělo 200 stránek a skončilo jistou událostí, bylo by to pro mě celkem průměrné čtení historické romance.
Posledních 50 stránek jsem opravdu četla, tak aby mi případně něco neuniklo, ale hlavně abych to už měla za sebou. Příběh celkově nebyl také nijak zvlášť složitý, spíše naopak a některé zápletky mi přišly jaksi umělé.
Jsou historické romance, kdy si řeknu jo! to bylo bylo dobrý! a potom ty méně povedené. Takhle je rozhodně v té druhé skupince.

Pokušení
07.10.2023 2 z 5

Za mě tedy zklamání. Na knihu jsem se po přečtení série o Hathawayových velmi těšila. A to, co se mi líbilo tam, jsem postrádala tady u této knihy. Na mě se ten děj velmi táhl, chyběl mi tam humor, očekávané napětí. Nechci tu knihu úplně zhatit, možná jsem jenom měla zbytečně velká očekávání, ale tady tato kniha nebude patřit k těm titulům, ke kterým bych se ráda vracela.
Doufám, že další čekanky budou lepší

Uchvatitelé říší, Má druhá šance a další knižní novinky (30. týden)

24.07.2022

Kniha Tajemství letní noci v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech6x