petraj30 petraj30 komentáře u knih

Pán vášně Pán vášně Catherine Coulter

Pěkné odreagování, jen bych hlavní hrdince ze začátku zakroutila krkem a Sverinovi zase na konci :-) ale i tak se mi to moc líbilo. Bez slova arci bych se obešla, nejdřív jsem si myslela, že je to nějaké jméno. No nic, jdu si přepsat knihu

23.07.2019 5 z 5

Dar lásky Dar lásky Julie Garwood

Moje první kniha , nedá se nic vytknout, jen tak přemýšlím, kterým knihám od JG se dá něco vytknout:-)

23.07.2019 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

V předchozích knihách spisovatelka popisovala téměř každou vteřinu a do posledních 60 stránek této knihy nacpala 18 let, někde bych stránky ubrala a na konci hodně přidala, jak to dopadlo s ostatními, jsem se taky nedozvěděla

22.07.2019 2 z 5

Otcem i matkou proti své vůli Otcem i matkou proti své vůli Zdena Frýbová

Takhle jsem se dlouho nenasmála, v něčem mi to připomíná mého syna

Stříbrný plamen Stříbrný plamen Susan Johnson

Asi nejlepší kniha od autorky

Mefisto Mefisto Tess Gerritsen

I když je to velice morbidní, jsem ráda, že se i doktorka Joyce P. O’Donnellová seznámila s vrahovou rukou a nejen s myšlenkami

22.07.2019 4 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

Bylo to drsné a brutální, ale líbilo se mi to 1000x více než Harry Hole, opravdu hodně povedené

Miluj mě navždy Miluj mě navždy Johanna Lindsey

tahle kniha se mi líbila o něco více něž předchozí díl, mooc jsem se nasmála

Bouřlivé objetí Bouřlivé objetí Johanna Lindsey

Série Malory je nejlepší - James a Anthony nemají chybu

Vražda na golfovém hřišti Vražda na golfovém hřišti Agatha Christie

Opět velice krásná detektivka

Schůzka se smrtí Schůzka se smrtí Agatha Christie

Když jsem viděla filmové zpracování, tak jsem si říkala, že se musí Agatha v hrobě otáčet, kniha byla krásně napsaná, vůbec jsem se nenudila, spíš mě překvapilo jak to všechno dopalo

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Podle mě nejlepší kniha

22.07.2019 5 z 5

Rytíř ve zlaté zbroji Rytíř ve zlaté zbroji Jude Deveraux (p)

Moje první kniha od Jude, nevím jestli ji nějaká jiná překoná, je ten konec mohl být tak o 2 stránky delší, ale i to stálo za to

Cizí muž v mém náručí Cizí muž v mém náručí Lisa Kleypas

Moje první knihy od Lisy, tak krásná, romantická, určitě se k ní ještě v budoucnu vrátím

To To Stephen King

Knihu jsem četla ještě na základce tajně pod lavicí v nudných hodinách a nevěděla jsem jestli si okusovat nehty nebo bušit do knížky nervozitou, jak to všechno dopadne

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Brečela jsem téměř od začátku do konce. Opravdu nemám slov.

Dračí oči Dračí oči Stephen King

Tuto knihu jsem četla jako malá a velice ráda se k ní teď v dospělosti vracím. Od Kinga jsme trochu zvyklí na jiné žánry, ale byla to bomba

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

HH jsem začala číst postupně, ale strašně jsme se nutila, těšila jsem se na Sněhuláka. A i ten mě velmi zklamal. Bylo to moc drsné a surové, ale na rozdíl od filmu to bylo dílo
Opět velice detailně popsáno okolí a téměř celý životopis očitých svědků. Kdyby tyto podrobnosti JN zkrátil, měly by všechny knihy polovinu stránek.

HH je alkoholik, který má velké štěstí na kolegy, ale ti s přibývajícím díly postupně umírají. Nevím, jestli mám číst zbytek knih. Možná tak za 10 let

21.07.2019 1 z 5