Nemesis Moriko Nemesis Moriko komentáře u knih

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Tento díl je jeden z mých nejoblíbenějších:3 Turnaj tří kouzelníků je skvělý nápad a celé je to moc pěkně propracované - ať už jako kniha nebo jako filmová adaptace:)

Naprosto geniální kniha:33
Do čtení se mi původně moc nechtělo, protože to byl jedinný díl, který jsem ve filmové adaptaci viděla dřív než jsem si ho přečetla. Film se mi moc nelíbil (i když s postupem času už ho začínám mít docela ráda) a tak mne kniha zezačátku moc nebrala, ale nakone jsem ji dočetla jedním dechem a ráda se k ní vracím:)

10.02.2014 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

super knížka, můžu ji číst stále a stále dokolečka:)

10.02.2014 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Knihu mám ráda, dobře se čte. Celou sérii mám hrozně ráda:33

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

Zatím jsem zhruba v polovině knihy a děj mě baví a dobře se vyvíjí:)

10.02.2014

Moc povedený díl, stejně jako celá série. Nedokážu si představit svoje studium na prvním stupni bez Harryho Pottera pod lavicí:)

Drakova přísaha Drakova přísaha Kristin Cast

knihu jsem si koupila, zatím vypadá zajímavě, ale dostala jsem se teprv za první stranu, takže nemůžu hodnotit:)

10.02.2014 3 z 5

Madame Okta Madame Okta Darren Shan (p)

moc povedená knížka:) Zatím jsem teprv u třetího dílu, ale série mi přijde skvělá!:)

10.02.2014 5 z 5

Demonata Demonata Darren Shan (p)

úžasná kniha:) Dočetla jsem ji dneska a jsem dalšená:)

Kočičí holka Kočičí holka Thomas Brezina

kniha se mi moc líbila, ačkoli jsem ji četla až PO 2. dílu:)

Úkryt posledního vlkodlaka Úkryt posledního vlkodlaka Thomas Brezina

docela fajn kniha, ale nic moc pro náročné čtenáře

Nový začátek Nový začátek Thomas Brezina

moc pěkná kniha, i když si teď některé detaily přesně nevybavuju, už je to pár let co jsem knihu četla:)

Jednou provždy Jednou provždy Kiersten White

No, dobrovolně se přiznávám, že knihu jsem po třech kapitolách odložila a vrátila do knihovny s tím, že se k ní vrátím až když bude absolutní nedostatek jiných knih. Moc mě nebavila, ale když tady čtu ohlasy, že tenhe ldíl převyšuje ty ostatní, uvažuju o tom, že si ho někdy znovu půčím:)

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

U knížky se mi líbil námět, i když zpracování občas pokulhávalo. 4 hvězdičky dávám jen kvůli tho, že zde chybí možnost 3,5 a knížka je podle mne lepší než druhý díl, který si ohodnocení 3mi hvězdičkami zaslouží

10.02.2014 4 z 5

Nikdo není bez viny Nikdo není bez viny Kiersten White

Kniha nebyla žádný skvost literatury, ale rozhodně není špatná:) Ale první díl mi připadal lepší, u téhle knihy jsem někde v půlce otočila knihu a přečetla si poslední stranu, kdyby mě to náhodou přestalo bavit úplně

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

druhý díl je hrozně napínavý a ta myšlenka s hodinami v aréně byla dokonalá! A taky Finnick a Johanna a další postavy.. bylo to neskutečně dobře napsané..:)

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

úžasná kniha, neskutečně promyšlená, až teda na konec - většina třetího dílu pro mě byla zklamáním. Ale je to moc dobře promyšlená ukázka toho, jak by to s námi mohlo dopadout..

10.02.2014 4 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

fantastický příběh, promyšlený, vtipný, čtivý..:) Navíc řeckou mytologii mám hrozně ráda.. ale třeba filmová adaptace mně neskutečně zklamala://

10.02.2014 5 z 5

Trošku moc pohádkové, ale jinak se mi kniha hrozně moc líbí - stejně jako Pán Prstenů:)

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Zrovna knihu čtu a zatím to vypadá moc dobře!