Nemesis Moriko Nemesis Moriko komentáře u knih

Zápas o osud lidstva Zápas o osud lidstva Christy Raedeke

od knihy jsem možná čekala trochu víc, ale pamatuju si, že po dočtení jsem byla nadšená. Když se na to zpětně dívám, řekla bych, že to není žádný zázrak, ale mohlo to být mnohem horší:)

11.02.2014 4 z 5

Hadí spirála Hadí spirála Christy Raedeke

Tato kniha se mi líbila víc než první díl:) A doufám, že vyjde další, jelikož mi to připadá nezakončené:)

11.02.2014 5 z 5

Egypt - V nitru pyramidy Egypt - V nitru pyramidy Veronika Válková

Knihu jsem četla a připadá mi moc hezká, autorce se tento díl povedl:)
Ale musím souhlasit s Brambram, Bára tu je - stejně jako v ostatnéch dílech - hrozně zabedněná a já si u toho rvu vlasy - jsem o tři dny mladší než Bára (a o ročník výš) a čumím na to, co si všechno z těch cest musla zjišťovat - namátkově z jiných dílů - kdy skončila 2. světová, kde je Island.. panebože!:D

11.02.2014 4 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Kamarádka mi knihu půjčila před víc jak rokem, ale mě se do ní nějak nechtělo, tak jsem jí to vrátila, potom, co mi dva měsíce ležela v knihovničce. Teďka v listopadu jsem trpěla závažným nedostatkem čtiva, takže jsem v knihovně pobrala cokoliv, co mohlo být alespoň TROCHU zajímavé a sáhla i po prvních třech dílech této série. Po dočtení téhle knihy jsem byla docela nadšená a asi bych jí dala 5*, ale když jsem trochu "vychladla" a podívala se na knihu zpětně, usoudila jsem, že žádný skvost to není a víc jak 3*/5 si nezaslouží. :)

Klan vlčice Klan vlčice Maite Carranza

Ze začátku mě příběh moc nebavil, ale pak se to rozjelo:) Druhý díl jsem nedočetla, musela jsem ho vrátit do knihovny, ale rozhodně se k němu ještě hodlám:)

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Moc povedená knížka. Všichni ji opěvovali a když jsem na ni náhodou narazila v knihovně, řekla jsem si "proč ne?". V knize se v podstatě nic nestalo, a po takových příbězích jsem většinou sklamaná. Ale tentokrát jsem pouze chtěla, ne, potřebovala další díl:33

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Dokonalá knížka, stejně jako cleá série:3 Xemerius je naprosto dokonalý:33

10.02.2014 5 z 5

Letopisy Narnie – komplet Letopisy Narnie – komplet C. S. Lewis (p)

Souhlas s AnetW94 Letopisy můžu číst furt dokolečka:3

10.02.2014

Znovuzrození Dračího oka Znovuzrození Dračího oka Alison Goodman

Zajímavý námět a skvělý začátek. Pak už mně kniha bohužel zklamala. Spousta nudných popisů a málo akce. Nakonec jsem to vzdala a otočila na konec, kde jsem si přečetla poslední 3 kapitoly a s tím knihu vrátila. Bohužel jsem si mezitím sehnala vlastní druhý dil, který jsem sice začala číst - s nadějí že bude lepší, ale po chvíli jsem ho odložila. Možná se k němu časem vrátím, ale zatím mám dost čtiva:)

Zrazená Zrazená Kristin Cast

celý děj byl takový pozvolný, některé pasáže mi připadaly pitomé, ale jinak se mi kniha líbila více než první díl. A konec se mi líbil docela hodně moc:D

10.02.2014 4 z 5

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

kniha byla průměrná, ale po tom, co jsem četla několik pozitivních recenzí a dostala doporučení od kámošky jsem čekala trochu víc.

Eragon Eragon Christopher Paolini

do knihy se mi zezačátku moc nechtělo. Říkala jsem si "beztak to bude blbost" a "proč jsem vlastně chtěla všechny tři díly na narozky? PRoč jsem si prostě nepůčila jedničku z knihovny?" ale pak jsem to zkusila a kniha mě vtáhla do sebe. Děkovala jsem bohům, že mám ty tři díly doma:3 A pak už mi jen zbývalo počkat těch pár měsíců do vánoc, abych se dostala k Inheritancíkovi:33 Dokonalé!

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

některé části mi přišly moc zdlouhavé, ale pořád se Brisingr drží na prvních příčkách v žebříčcích mých oblíbených knih:)!!!! Ten konec je úžasný!:333

Eldest Eldest Christopher Paolini

Knihu jsem od začátku hltala jedním dechem a i když teď mě většinou baví převážně roranova část příběhu nebo závěr celé knihy, musím říct, že tato kniha mě naprosto uchvátila a to ve všechn směrech:3

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Celou sérii naprosto miluju. A je mi líto, že tento díl mám pouze v e-podobě, narozdíl od ostatních dílů, které mám papírové. Kniha je naprosto bombastické zakončení celé série a ukazuje, že Angela má stejně vždycky pravdu (viz. konec :D)

10.02.2014 5 z 5

Madame Okta Madame Okta Darren Shan (p)

suprová, ale dlouho jsem musela čekat na další díl a pak ještě dýl na ten třetí, který právě čtu:3

10.02.2014 5 z 5

Upírův pomocník Upírův pomocník Darren Shan (p)

Prostě dokonalý! Geniální:33

10.02.2014 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

pěkná oddychovka, sice na obyčejného HarryPottera to nemá, ale i tak fajn knížka:) Asi bych ohodnotila možnosti 3.5 *, ale jelikož tu není, rozhodla jsem se přiklonit spíše ke 4* :))

10.02.2014 4 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Ten díl.. :333
Umbridgeová je opravdu megamrcha a to jak se založí BA..:33

10.02.2014 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Když jsem se ke knize poprvé dostala, bylo to zhruba měsíc před mými sedmými narozeninami. Tehdy jsme byli u známých a teta mi knihu podstrčila, že si ji mám přečíst. NEchtěla jsem - nebyly tam obrázky a koho by bavilo čtení, že? Ale teta mě přesvěčila, ať to alespoň zkusím. A pak jsem se zbylé dvě hodiny co jsme u nich byli od knihy neodtrhla a když mi ji pak mamka koupila, trávila jsem celé prázdninové dny ležením venku na dece a čtením Harryho pottera.. tahle kniha mě vlastně přivedla ke čtení, udělala ze mně toho knihomola, jakým jsem teď. Celou sérii čtu pořád dokola a nikdy mně neomrzí. Kdybych knize dala míň než 5 hvězdiček (stejně jako dalším knihám v sérii), asi bych si to neodpustila:'D