Jednou provždy

Jednou provždy https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138258/mid_jednou-provzdy-ApX-138258.jpg 4 261 49

Paranormálové série

< 3. díl

Poslední kniha z trilogie Paranormálové nás opět zavede do kouzelného a nebezpečného světa Evie Greenové. Z počátku vše vypadá idylicky, hlavně její vztah s Leasem. To by jí ale nesměla ničit život MAZP… Od chvíle, kdy se jí objeví pracovníci MAZP u dveří, vše se obrátí k horšímu. Eviina kamarádka Raquel je ve velkém nebezpečí. Celý paranormální svět na dívku tlačí, aby se rozhodla, zda pomůže Světlé královně a všem paranormálům, kteří chtějí, vrátit se do jejich světa. Toto rozhodnutí není jen tak, možná by se nikdy nedokázala rozhodnout, kdyby se neobjevil Reth.... celý text

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Endlessly , 2012

caldap
caldap
21.01.2022 4 z 5

Poslední díl, pěkné ukončení příběhu. Spíše taková oddechová kniha plná nadpřirozených bytostí. Při čtení jsem se příjemně bavila.

petrzel
petrzel
22.09.2021 5 z 5

Krásný konec.

Luigi1
Luigi1
07.06.2021 5 z 5

Vynikající zakončení krásné série která se četla sama.Moc se mi líbilo rozhodování Evii a bylo zde plno pomocníků jako Leas nebo Reth s Jackem.Bude si po nich stýskat.Tuto sérii vřele doporučuji.

Agrim
Agrim
08.06.2020 2 z 5

Průměrný román. Nenaštve, ale ani nenadchne.

elfinkaa97
elfinkaa97
10.02.2020 1 z 5

Konečně jsem tuto katastrofu dočetla. První díl série jsem četla asi 3x a celkem mě bavil díky nápadu a jednoduchosti příběhu. Nedávno jsem zjistila že kniha má dvě pokračování a tak jsem se na ně vrhla. Druhý díl byl ještě více oddechový,ale tak nějak to člověk zvládne,ale tohle "zakončení" je hrůza. Zbytečně je to zdlouhavé, hlavní hrdinka se podle mě chová jako sebestředná k*áva a příběh se stal tak moc oddechovým, až jsem se u samotného čtení nudila. Stejně jako slečna píšící konentář pode mnou (denniys) jsem druhou půlku knihy četla stylem jeden řádek ze šesti i víc a po dočtení se mi neuvěřitelně ulevilo.

denniys
denniys
23.12.2018 1 z 5

díky bohu mám tuto sérii za sebou, málem jsem to nezvládla, něco tak špatného jsem ještě nečetla..takhle vypadá mrhání papírem a časem..poprvé za svůj čtenářský život jsem použila metodu četby stylem každý šestý řádek a věřte, že by stačil každý dvacátý, až taková je to bída

Laf
Laf
15.12.2018 3 z 5

Asi nejlepší díl z celé série. Neustále se něco napínavého dělo a závěr prostě nezklamal.

cukrovka
cukrovka
18.06.2018 3 z 5

Závěrečný díl byl rozhodně zajímavější. Bylo zde víc akce a napětí.

chmelda212
chmelda212
15.04.2018 4 z 5

Jako závěr celé série byla tato knížka asi nejlepší. Příběh měl své tempo, stále udržovalo napětí, ale konec byl takový předvídatelný. Nicméně, .. ráda se k této sérii za nějaký čas opět vrátím.

kacaaba
kacaaba
15.01.2018 5 z 5

Závěr série překvapující, napínavý. Kniha se mi četla dobře, nenudila jsem se. Dokonce i slzička ukápla.

Andynka
Andynka
21.09.2017 5 z 5

Já jsem z této série tak nadšená ! U knížek jsem si odpočinula a vůbec se nenudila. Je to moc krásně napsané a smyšlené. Obdivuji fantazii autorky. :)

Princezna22
Princezna22
03.09.2017 4 z 5

Báječně zakončení celé série. Tuto knihu jsem pořád odkládala,ale nechápu proč,nakonec se mi třetí díl serie líbil nejvíc. Dej je akční od začátku do konce. Moc doporučuji.

PeťkaW.
PeťkaW.
22.03.2017 4 z 5

Autorka posledním dílem čtenáři vynahradila mdlou, bezduchou a uspěchanou dvojku. Finále je epické, velkolepé, v mnoha místech překvapivé, někdy dojemné, vtipné a akční. Ze série o Paranormálech se rozhodně nestane kult typu Eragon, Harry Potter... ale svoje fanoušky si určitě najde. Podání fantasy světa a jeho postav je tu trochu jinačí, než na co je čtenář obvykle zvyklý, a to je velké plus pro příběh. Svoje mouchy má celá série i jednotlivé díly, někdy větší, jindy menší... ale celkově vzato jde o čtivou záležitost, u které parádně vypnete a odreagujete se.

petra4080
petra4080
23.05.2016 3 z 5

Příjemné čtení, třetí část se mi líbila nejvíce, byla akční, napínavá, překvapivá. Vzhledem k tomu, že nemám ráda otevřené konce, pro mě příjemné zakončení.

Hoshi
Hoshi
25.02.2016 5 z 5

Krásné završení celé trilogie :) Některé postavy mě velmi mile překvapili - Reth a sladká Viv a jiné ... Pfff ... Škoda o nich mluvit.
Oddechové čtení, které si našlo místo v mé knihovně. :)

Bratranice
Bratranice
07.01.2016 4 z 5

Rozhodně lepší díl, než dvojka. Celá trilogie se mi líbila, ale myslím, že se z ní dalo dostat daloko více. Příjemné a oddechové čtení před vánočními svátky.

Petísek
Petísek
07.07.2015 5 z 5

Uspokojivé dokončení série.Tahle série se mi moc líbila 2.díl mi přišel sice torchu slabší ale ten 3. to dohnal :)
*SPOILER*-Docela by mě zajímalo jestli Evii začne zase pracovat pro MAZP nebo teď spíš JSPPR :D

Luccy78
Luccy78
12.06.2015 4 z 5

Po přečtení třetího a posledního dílu musím zkonstatovat, že to nebylo sice špatné, ale ani to nebyla taková pecka, jak jsem očekávala.. I konec mi přišel spíše smutný, což nemám ráda.

vikimi
vikimi
02.06.2015 3 z 5

Knížku jsem četla v angličtině, tak to možná bude tím, ale děj mě nijak extra neoslovil. Čekala jsem od toho mnohem víc, bohužel :/
Nápad nebyl špatný, ale zpracování a celková myšlenka - žádnou jsem tam ale nenašla - mi přišlo hodně slabé :/
Ale Lend se mi líbí!

VAKatarina
VAKatarina
08.03.2015 5 z 5

Jedna z nejlepších sérií které jsem četla. Knihy mě vtáhly do děje a nemohla jsem přestat číst.

víly, rusalky

Kiersten White