Myška43 Myška43 komentáře u knih

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

,,Ty jsi vším Annalise. V životě jsem potkal dva typy žen-všechny ostatní a tebe"

Ano, zase se budu opakovat, ale miluju Vi a její knihy. Tento příběh obzvlášť, bude patřit do mých oblíbených. Jako vždy se mnou emoce cloumaly, myšlenky naskakovaly a já si pořád říkala, co bych udělala já? Jak bych se zachovala?
Je to příběh, jak vystřižený ze života. Bennettova minulost je nezáviděníhodná. Toho chlapa jsem si zamilovala, sotva vešel na scénu. A Annalise, taky si holka užila své. Jako pár jsou úžasní.
Kniha je opět psaná z obou pohledů, což je pro mě super. Příběh je zajímavý, neotřelý a samozřejmě dojemný. Budete se smát a plakat. Budete jim držet palečky, aby spolu skončili. A i když je jasné, jak to dopadne, stejně u mě nastoupily obavy. Takže ženy, neváhejte a přečtěte si tuto knihu, určitě nebudete zklamané.

Dvě révy rostou,
jedna druhou obtáčí.
Škrtí, či laská?

12.04.2021 5 z 5

Touha Touha Helen Hardt

,,Byla tak krásná, tak štědrá, tak... všechno, co já jsem nebyl. Tam, kde jsem byl tvrdý, byla něžná. Tam, kde jsem byl zlomený a nenapravitelně poškozený, byla celá a neporušená.
Mohla by mě uzdravit? Mohl by vůbec někdo uzdravit rány v mé duši?"

No, jak začít? Dala bych z fleku plný počet, ale ten překlad? Na slovo ,, číča" jsem alergická. To jako fakt? A to tu nebudu psát další slova, co mě tak iritovala. Obávám se, že další díl bude přeložen od stejné paní, což mi tedy bude moc vadit.
Příběh jako celek super. Ano, nic převratného, ale bavila jsem se. Takové muže, jako je Talon v knihách miluju. Je zde zajímavá zápletka a jsem moc zvědavá, co nám autorka nachystá v pokračování.
Sexu je zde dost, což mi nevadí, ale ten popis, katastrofa!!!!! Úplně to kazí celkový dojem. A je to moc škoda.

,, Možná jsem to ani nechtěl pochopit. Možná jsem jen čekal na den, kdy tohle všechno zmizí v oblaku kouře. Jenomže jsem věděl, že to tak nebude. Ten den nikdy nepřijde. Je to mé břemeno a musím ho nést. Nikdy se od něj neosvobodím."

Já myslím, že s pomocí Jade to Talon zvládne, ale bude to ještě dlouhá cesta. Tak teď si opět počkat na pokračování, ach jo.

09.04.2021 4 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

,, Všichni něco skrýváme, něco, co vypluje na povrch."

V komentářích čtu, že jste ženy docela zklamané, no já tedy ne. Já tuto autorku miluju a myslím, že ať napíše cokoli, tak mě nezklame nikdy.

,, Někdy se musíte přinutit dělat to, co je správné, i když vám to nepřipadá přirozené. Nakonec to třeba bude snazší, než si myslíte. Myšlení předchází jednání. Když si vytvoříte dostatečně silnou vizi něčeho, čeho chcete dosáhnout, dovede vás tam."

Mně se příběh moc líbil a četbu jsem si náležitě užila. Rozhodně jsem se vůbec nenudila a nemám pocit, že by tato kniha byla slabší, či snad horší, než ostatní počiny autorky.Trochu jsem se obávala, vzhledem k hodnocení, ale po pár stránkách mě pochybnosti opustily.
Caleb a Teagan jsou velmi pozoruhodné osobnosti. Nechtěla bych být v kůži ani jednoho z nich a zažít, to co oni. Každý máme svá trápení a je důležité se s nimi vypořádat a oni to zvládli skvěle. Jejich pozvolné sbližování bylo krásné, něžné a romantické. Poslední třetina je asi nejvíce emočně vypjatá. Taky jsem ji celou v podstatě probulela, jak jinak, že?
Jinak kytice z opečených marshmallows, to je velmi originální ❤️

,,PS. To není špatné pro milostný příběh, který začal na záchodcích, co?"

Takže ženy, nenechte se odradit nízkým hodnocením. Ano, není to taková emocionální smršť, jako jiná díla této autorky, ale myslím si, že stojí za přečtení.

06.04.2021 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

,,Ve věku, kdy se většina lidí snaží zajistit, kým vlastně jsou, jsem se já pokoušela přijít na to, proč vlastně jsem. Už jsem nepatřila do tohoto světa. Ne, že bych chtěla být mrtvá, jen jsem měla pocit, že bych měla být. Proto je tolik těžké, když od vás všichni čekají, že budete vděčná, a vy nejste."

Bylo mi jasné podle hodnocení, že to bude zajímavá kniha, ale tohle jsem nečekala. Je to výborná kniha, velmi silný příběh, který mě opět citově rozsekal, ale vůbec mi to nevadí. Dobrá kniha má ve vás probudit všechny pocity a tahle to jednoznačně splnila.

,,Kdybychom měli dalekohled, ukázala bych ti Moře klidu. To je na měsíci. Ale takhle okem není vidět"

Nastya či Emilie, či Sluníčko a Josh jsou mladí lidé, kteří se potýkají s velmi nelehkým životem a hledají si cestu k sobě. Kniha je psaná z obou pohledů, což vždy vítám. Dává to možnost oba hlavní aktéry příběhu poznat opravdu do hloubky a vžít se lépe do jejich postav.
Autorčin styl mi vyhovuje a ráda bych si od ní přečetla další knihu.
Tak co myslíte? Najdou k sobě tyto dvě ztracené duše cestu? Dokážou být šťastní? Přečte si tento příběh, opravdu stojí za to.

02.04.2021 5 z 5

Poskvrněná svatozář Poskvrněná svatozář Julie Johnson

Slova autorky na začátku knihy:
Drazí čtenáři,
Poskvrněná Svatozář je temná pohádka pro dospělé. Pokud dáváte přednost příběhům bez nadávek, bez královských intrik a žhavého sexu, raději tuhle knihu zavřete a pusťte si animák v televizi. A pro ty zvrácené duše, které se rozhodly zůstat...

Tak fajn, částečně souhlasím s autorkou. Ano, peprných slov je v knize dost. Vzhedem k tomu, že je to první díl, tak intrik a žhavého sexu si asi více užijeme v pokračování. Zatím jich moc nebylo. Takže myslím, že to zvládnou i duše, co nejsou zvrácené:)

,,Nadbytek plodí sobectví, Emilie. Když se člověk narodí s ničím, neexistuje nic, co by nedal, aby pomohl uspět druhému. Když se člověk narodí se vším, udělá vše pro to, aby si to nechal pro sebe."

Téma není ničím extra originální, přesto mohu za sebe napsat, že jsem nadmíru spokojená. Hned od začátku se stále něco děje. Všechny postavy příběhu jsou zajímavé. Kniha je velice čtivá a 272 stran vám uteče jako nic.
Jiskření a vzájemnou přitažlivost mezi Emilií a Carterem cítíte až do morku kostí. Žhavý sex si užijete skoro až na konci příběhu. To, jak vše autorka popisuje, je přesně podle mého gusta.
Takže jdu rozhodně do dalšího dílu. Cože? 30.6. další? Já jsem prostě nepoučitelná!!! Zapomněla jsem se podívat a měla za to, že pokračování vyjde dříve. Dobře mi tak.

,,Nejvíc vám dokážou ublížit lidé, kteří vás milují. Koneckonců jim celé roky kousek po kousku předáváme munici a poskytujeme jim všechno, co potřebují ke spáchání maximálních škod."

22.03.2021 5 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

,,Navždy není bolest, ani smutek. Věčnost není problém. Věčnost se ukrývá v mém srdci a je to naděje zítřejšího dne. Věčnost najdete v každé lesknoucí se stříbřité linii temného mraku, bez ohledu na to, jak je těžký a hustý. Navždy jsem věděla, že chvíle slabosti neznamenají, že potrvají věčně. Navždy jsem věděla, že jsem silná. Navždy, to je Carl a Rosa, Ainsley a Keira, Hector a Rider. Jeyden bude navždy součástí mého života. Věčně se ve mně skrývá oheň chrlící drak, který odhodil strach, jako když had shazuje kůži. Navždy je zkrátka příslib něčeho dalšího. Navždy je proces. A já jsem nemohla čekat věčně."

Tak touto knihou mě autorka dostala.Teď jsem dočetla a stále mám mokré oči od pláče. Knihu jsem nedala z ruky, dokud nebyl konec. Čekala jsem jednoduchou dívčí romanci okořeněnou o trápení dospívajcí mládeže a místo toho jsem dostala dost drsný a dojemný příběh, který mě emočně totálně vyždímal. Nehledě na to, že mě opět autorka donutila přemýšlet o životě.
Snažit se myslet pozitivně, i když je to někdy sakra těžké. Vážit si maličkostí a být ráda i za to málo štěstí, které mám. Vždyť na světě je spousta lidiček, kteří jsou na tom podstatně hůř, jako v tomto příběhu. Ne každý se dočká svého šťastného konce tak, jako Mallory a Rider, ale přát to každé bolavé duši mohu. Ne?

,,Nikdy nikoho doopravdy neznáš, někdy ani člověka z rodiny. Lidé se ti ukazují tak, jak chtějí, abys je viděla. To si musíš pamatovat."

Jako by mi autorka mluvila z duše.

21.03.2021 5 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

Myslela jsem, že to bude pokračování příběhu Mony. Pak jsem si přečetla anotaci, která jasně vystihuje, že to tak nebude. Bylo pro mě velké překvapení, že je to příběh její dcery.

,,Chci, abys věřila v kouzla, řekl August. Chci, abys věřila..."
,,V co? V bohy?"

Této knize musím dát plný počet hvězdiček, i když mě v popisu erotických scén iritovala některá slova a kazila mi tak mou představivost. Autorka mě opravdu mile překvapila. Na rozdíl od prvního dílu, má tento velmi pestrý děj a vše se netočí jen okolo sexu. Dokonce ve mně vyvolal spoustu pocitů.
Pro mě je to velmi originální erotická pohádka, u které jsem se zaručeně bavila.
Nechci více prozrazovat ženy a zbytečně tak ochudit váš čtenářský zážitek, ale pokud vás první díl moc nenadchnul a nehrnete se do další části, zkuste to ještě zvážit, třeba vás Růže mile překvapí, tak jako mě.

,,V našich fantaziích jsme nejvíce sami sebou."

20.03.2021 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

,,Nenech si lásku ujít jenom proto, že máš strach, nebo když si říkáš, co by, kdyby. Popadni ji. Prožij ji. Na takové lítosti je život moc krátký."

Já miluju tuto autorku a její knihy. Ano, spousta klišé, ale to mi vůbec nevadí. Líbí se mi, jak ve svých příbězích klade důraz na rodinu a přátele. Všichni se mají rádi, pomáhají si a podporují v nelehkých situacích. Ukazuje, že jsme lidé chybující, a i když jsme provedli něco, na co nejsme hrdí, zasloužíme si druhou šanci.
Proto se vždy moc těším, až se opět ponořím do příběhu a aspoň na pár hodin budu součástí toho, co mi v osobním životě tak moc chybí.

,, Součástí toho, že někoho miluješ, je dovolit mu, aby tě viděl. Ale celého."

Reid a BB jsou skvělý pár, ostatně jako všichni v této sérii. Bylo fajn se se všemi znovu setkat. Tato dvojice je originální v tom, že u nich je to obráceně, než tomu většinou bývá. Co? To si přečtěte, nebudu prozrazovat.

,, Zítřek není zaručený. Všechno, co máme, je teď. Pamatuj si to."

18.03.2021 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

,, Všichni jsme provedli něco, na co nejsme hrdí. Kdybys věděla...."

Tuto sérii jsem začala číst asi před rokem. Toto je první díl a já si ho nechala až na konec. Proč? Protože jsem nejdříve četla z pohledu Camerona. Vždy, když je nějaké vyprávění z obou pohledů, volím nejdříve muže. A abych neměla pocit, že čtu hned za sebou dvě stejné knihy, dávám si mezi nimi dlouhou pauzu. Včera jsem dostala chuť si připomenout tento obdivuhodný příběh.

,,Chci být s tebou od chvíle, co jsi mě poprvé odmítla. Jenom jsem čekal, až to dojde i tobě."

Když si přečtete anotaci, máte již představu, co vás asi čeká. Věřte, že nudit se rozhodně nebudete. Autorka umí úžasně psát. Vtáhne vás do děje s takovou lehkostí. Emoce se střídají velkou rychlostí. Netrpělivě hltáte každou stránku. Její příběhy jsou jak vystřižené ze života, akorát s tím rozdílem, že vždy končí dobře a vaše srdce přetéká láskou. Tedy aspoň já to takhle cítím. Proto čtu tak ráda její knihy.

,, Všechno bylo v pořádku. Možná ne dokonalé, ale život není dokonalý nikdy. Je komplikovaný a občas plný pohrom, ovšem v té komplikovanosti je krása a i v pohromě lze nalézt klid."

Doporučuji přečíst celou sérii, ta je dokonalá!!!

17.03.2021 5 z 5

Návštěvnice Návštěvnice Amanda Stevens

,,Ta dvě zvláštní děvčata na stereogramu...Zajímavý mladík u vchodu na hřbitov...Entita v podobě hrbáče, kterou jsem viděla mezi stíny...Hluk ve zdi u mě doma...Hnízdo bůhvíčeho v mém sklepě..."

Tato série se mi dostala pod kůži. Díl od dílu je lepší a lepší. Je čím dál více strašidelná, plná záhad a napětí, řekla bych až děsivá. Tedy aspoň já se v určitých momentech bála. Zvláště, když jsem ji opět četla v noci a s temnou hudbou na uších.

...Ale hlídej si záda, Hřbitovní královno. Nemáš potuchy, kdo je ve skutečnosti John Devlin."

Tak myslím, že mě opět čeká úžasný díl, moc se těším!!!

16.03.2021 5 z 5

Kravaťák Kravaťák B.B. Easton

,,To tedy hodně štěstí. Jsem k posrání nudný."

Teď, když jsem dočetla celou sérii si myslím, že 44 kapitol o 4 mužích by měla být poslední v řadě. Vlastně se to i píše na konci knihy. A dává to smysl. Třeba by si autorka získala více příznivců a kniha by měla lepší hodnocení.

,, Nedává to vůbec smysl. Nebyl můj typ. Ani jednou po mně nevyjel. A byl zhruba stejně emocionálně přístupný jako salátová okurka. Ale obklopoval ho opojný proud energie, kterého jsem se nemohla nabažit."

BB má opravdu jedinečný a neotřelý styl, který si buď zamilujete, nebo ne. Teď už je vyzrálejší, ale přesto stále potrhlá. Její myšlenkové pochody mě hodně bavily. Několikrát jsem měla slzu v oku a občas bych jí i nafackovala. Ale kdo z nás je dokonalý?

,,To, že je něco jiné, ještě neznamená, že je to špatné."

Čtenáři mi doufám prominou, ale nedá mi neukončit to slovy typickými pro BB. Jsem kurva ráda, že jsem četla tuto sérii a jsem kurva nasraná, že končí!!!

15.03.2021 5 z 5

Gabrielova žena Gabrielova žena Robin Schone

,, Nevědomost zabíjí, mademoiselle, řekl tiše Gabriel. Stejně jako tajemství."

V anotaci se píše volné pokračování. Přesto doporučuji přečíst si první část Milenec, protože by jste se mohli v ději ztrácet a rozuzlení zápletky by vám nedávalo smysl. Opět jsem hltala každou stránku. Autorka má opravdu zajímavý a neotřelý styl psaní. Tento díl byl více temný, psychologický a plný napětí. Nechyběla v něm vášeň a touha po lásce. Myslím, že na příběh Michaela a Gabriela hned tak nezapomenu.

14.03.2021 5 z 5

Heavy metal - Ďáblův hlas Heavy metal - Ďáblův hlas Ian Christe

Tuto knihu mi v úterý můj muž vrazil do ruky a povídá. Když si během týdne zvládla Lemmyho a Rotting Christ, tak tohle zvládneš taky. Myslím, že bude pro tebe přínosem. Spoustu kapel budeš znát, některé budou pro tebe novinkou a třeba díky ní objevíš muziku, která tě zaujme tak, že ji začneš poslouchat. Jo, měl pravdu.
Přelouskala jsem ji poměrně rychle, četla se dobře a bylo tam dost zajímavých informací. Nejvíce mě upoutala kniha od kapitoly XIV. Líbily se mi žánrové škatulky s názvy kapel a alb. Podle toho jsem brouzdala na YouTube a poslouchla, která mě zaujme.
Co mi naopak vadilo je to, že se na můj vkus píše moc o Metallice. Myslím, že někteří by si zasloužili více prostoru, než jednu větu. Také mi místy vadily skoky v čase, proto jedna hvězda dolů.
Závěr: Ano, bylo užitečné přečíst si tuto knihu. A ano, díky ní jsem nalezla mnoho pro mne nových pozoruhodných kapel.

13.03.2021 4 z 5

Milenec Milenec Robin Schone

,,Proč jste si ze všech mužů vybrala mě?....protože jsem spatřila mnoho mrtvých, než aby mě zaskočilo pár jizev. Možná že toužím vidět anděly."

Další skvělý počin této autorky. Tedy aspoň pro mne. Oblíbila jsem si její styl. Kniha je neuvěřitelně čtivá. Detektivní zápletka se rozvíjí velmi pozvolna a nutí vás číst dál a dál. Pořád jsem přemýšlela, co z toho vzejde. Proč stále Michael opakuje, že je mrtvý muž. No, byla jsem překvapená.
Anotace vystihuje jasně, co můžeme očekávat, takže se připravte na opravdu hodně erotiky. Prakticky od začátku do konce. Popis milostných scén se mi zamlouvá a oceňuji jejich pestrost. Vyzařuje z nich vzrušení, touha, vášeň, chtíč a také něha, cit. Snadno se vžijete do postav příběhu a budete všechny emoce prožívat s nimi.
Původně jsem chtěla dát jen čtyři hvězdy, protože oproti Učiteli lásky byl děj prostý, ale za ten konec dávám nakonec plný počet. Rozhodně si přečtu i Gabrielův příběh.
Co mě dost pobavilo byl ,,párek s ohrnutým límečkem". Zajímavé přirovnání.

12.03.2021 5 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

,, Tajemství je venku. Nějaké otázky?"

No, já jednu mám, sama k sobě. Proč jsem nezačala číst knihy této úžasné autorky už dávno? Nepřestává mě překvapovat.
Sice jsem trochu zápasila se začátkem, ale potom.... Vynikající poutavý a rozmanitý děj, skvělá zápletka. Další a další stupňování odhalení, fakt paráda.
Vřele doporučuji!!!!

11.03.2021 5 z 5

Učitel lásky Učitel lásky Robin Schone

,, Protože jsem slyšela...jedna paní povídala, že kdyby manželé ovládali aspoň polovinu vašich dovedností, nenašla by se v celé Anglii ani jedna nevěrná žena."

Dost zajímavá kniha. Ani jsem netušila, že mě tak chytne. Přečetla jsem ji na jeden zátah. Poutavý děj, pozoruhodná zápletka a ano, šokují odhalení.

,, Život je cesta našich vlastních rozhodnutí, Elizabeth. Nemůžeme se stále řídit podle názorů jiných lidí."

Nesouhlasím s tím, jak se píše v některých komentářích, že je to porno. Jasně, že je tam sex. Ale vše začíná pozvolně. Učitel lásky lord Safyer se pustí do teorie, se kterou přichází vzájemná sympatie, touha, chtíč. On ji chce, ona se brání fyzickému sblížení. Až v poslední třetině si užijete erotických scén, kterých není nějak přehršle. Prostě tak akorát, aby krásně doplnily tento milostný příběh.
Takže za mě ano, moc jsem spokojená a určitě si přečtu další knihu od autorky.

,, Krásu vnímá ten, který se dívá."

10.03.2021 5 z 5

Motörhead Motörhead Lemmy Kilmister

Tuto knihu jsem před léty koupila svému manželovi k narozeninám, neboť je zarytým fanouškem. Při jedné z našich procházek mi povídal historku o tom, jak vypravili pravý vikingský pohřeb jejich karavanu ve Finsku. Dost mě to pobavilo.
Lemmyho jsme zažila na Masters of Rock 2007. Byl to velmi působivý koncert, na který nezapomenu do konce života. Stále ho mám před očima. Ten chlap stíhal všechno. Hrát na kytaru, foukat na harmoniku. Krom toho měl v puse cigáro, žvýkačku a ještě zpíval. Po vystoupení mi hodně dlouho pískalo v uších.
Deptá mě, že je teď doba, kdy na koncerty nemůžeme a asi to bude ještě dlouho trvat. Tak aspoň čumím na YouTube. No a když jsem si pustila Lemmyho, dostala jsem chuť přečíst si tuto knihu.
Náležitě jsem si to užila. Byly chvíle, kdy jsem i záviděla. Ten člověk si svůj život řádně užil. Nakouknutí jeho očima do hudebního průmyslu bylo též dost zajímavé. Je dobré to vidět i z druhé strany, nejen coby fanoušek.
Když jsme se dozvěděli o jeho úmrtí, nalili jsme si s mužem panáka Jacka Danielse a se slzou v oku jeho odchod důkladně zapili.

...... Takže jsem byl outsider už od prvního dne, což mi ale nevadí, někdo jím být
musí.

09.03.2021 5 z 5

Náruč plná lásky Náruč plná lásky Linda S. Howington

,,Kamaráde ,možná ti to ještě nedochází, ale jsi na dobré cestě k uzdravení. Než se naděješ, budeš se na ni usmívat přes stůl se snídaní."

Je to asi osm měsíců, co jsem četla od autorky Dokonalého muže. Stále mám děj v živé paměti, což znamená, že to byla skvělá kniha. Detektivní zápletku s romanťárnou jsem si teď nějak oblíbila, a tak si vybrala tento příběh.

,,Muži jen mají tendenci dělat z pýchy všelijaké hlouposti. Takže teď, když jsem přiznal, že jsme úplní pitomci, půjdeš se mnou dnes na večeři? Cože? Jít na večeři s pitomcem? Dívej se na to z té zábavnější stránky."

Moc se mi příběh líbíl. Děj byl též dost zajímavý, ale některé pasáže byly zbytečně zdlouhavé. Každopádně jsem se bavila a ráda časem sáhnu po další knize této autorky.

,,Ty nejtvrdší lekce si každý zapamatuje nejlépe."

08.03.2021 4 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

,,Nikdy si mrtvých nevšímej, nikdy se netoulej příliš daleko od posvěcené půdy, nikdy se nedruž s těmi, koho duchové pronásledují a nikdy, nikdy nepokoušej svůj osud."

Tento díl se mi zatím líbil nejvíce. Poutavý děj s velkou dávkou tajemna. Přesně podle mého gusta. Opět pro mě spousta nových pozoruhodných informací.
Oceňuji návaznost na první díl. Odkrývá se zde minulost Devlina, na povrch vyplouvají důležité informace. Na scéně se objevují nové postavy. Rozuzlení příběhu bylo pro mě nečekané, velmi nápadité a dojemné.
Co pro nás autorka přichystá v dalším části? Už se moc těším.

07.03.2021 5 z 5

Bunny Bunny Lydia Strong

,, Každý občas musí udělat něco, co by mu za normálních okolností ani nepřišlo na mysl. Ale zoufalá doba žádá zoufalé činy."

Ještě jsem nečetla knihu, ve které by bylo tolik překlepů a chyb. To byla hrůza. Přesto dávám plný počet. Byl to krásný příběh a vyvolal u mě spoustu emocí. Zatím nejlepší kniha od autorky.

,,Držím se ho pevně, je to můj maják v mlze a já ho nesmím ztratit! On si vůbec neuvědomuje, co všechno pro mě dělá. A navíc to nedělá, protože by věděl, že to chci, nebo protože bych mu to naznačil! Dělá to, protože je skvělý."

Králíčka Bunnyho a Rushe jsem si zamilovala. Dvě naprosto rozdílné povahy a jak k sobě náramně pasovali. Děj byl předvídatelný, přesto jsem se moc bavila a stejně se ke konci neubránila pláči, když se loučili. No a pak už jen úsměv na mé tváři a hřejivý pocit u srdce.

06.03.2021 5 z 5