Myška43 Myška43 komentáře u knih

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Miluju všechny knihy od autorky.Doporučuji!!!!

29.02.2020

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Kniha se mi velmi líbila,autorku mám velmi ráda, četla jsem i jiné její tituly, mohu jen doporučit.

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Patří mezi mé nejoblíbenější, za mě super!!!!

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Jak už jsem napsala,celá série je super, mohu jen doporučit!!!!

29.02.2020 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Nejdříve jsem zhlédla filmy a musím říct, že se to nedá srovnat s knihami. Knihy jsou super, moc se mi líbí. Pro mě celá série super.

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Patří mezi mé nejoblíbenější. Celá série je super.Doporučuji!!!!!!

29.02.2020

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Jak už jsem psala, celá série je super.Mohu jen doporučit.Příjemná oddychovka. Skvělá autorka.

Božský Božský Christina Lauren

Pro mě je celá série super. Pěkné příběhy, romantika, erotika, člověk zapomene na chvili na všechny starosti a pobaví se, Doporučuji!!!

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Kniha se mi velmi líbila, určitě se k ní vrátím.Mám ráda tuhle autorku.

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Patří k mým nejoblíbenějším. Skvělý příběh, skvělá autorka. Četla jsem od ní i jiné tituly a mohu vřele doporučit.

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Výborná kniha, výborná autorka.Vřele doporučuji. Přečteno jedním dechem.

On On Elle Kennedy

Nebylato špatná kniha, ale jsou mnohem lepší v tomto žánru. Některé pasáže jsem přeskakovala. Určitě se k ní nevrátím.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Výborná kniha, přečetla jsem za jediný den,nejde se od ní odhrnout.Erotická pohádka pro dospělé.Miluju knihy od téhle autorky.

King King T. M. Frazier

Přečetla jsem obě knihy. Jedním slovem super. Nemohla jsem se odtrhnout dokud jsem obě knihy nedočetla. Skvělý příběh,napínavé, erotické, prostě bomba. Člověk zapomene na všechny starosti a oddá se příběhu.Pokud milujete tenhle žánr vřele doporučuji.