Myška43 Myška43 komentáře u knih

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Doporučuji přečíst celou sérii. Pro mě super.

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Crossfire série je celá super. Netušila jsem, že mě pokaždé další díl bude bavit, ale je to tak. Patří k mým nejoblíbenějším.

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Miluju tuhle autorku, přečetla jsem všechny knihy a mě nikdy nezklame. Kniha mě moc pobavila. Za mě super.

Polibek Polibek Anna Todd

Nejprve jsem viděla film a potom se rozhodla přečíst knihu. Dobře jsem udělala, kniha mě nadchla a to všechny 4 díly. S filmem to nemá nic společného je to komerce. Knihy jsou super. Vášeň, romantika, erotika, člověk zapomene na všechny starosti a pohltí ho děj. Za mě super!!!

On On Elle Kennedy

Autorce a všem čtenářům se moc omlouvám za původní komentář,trošku jsem u toho popíjela a spletla si knihu. Existuje i jiná kniha v oblasti erotiky s názvem On. Moc moc se omlovám!!!!

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Celá série je super!!!

Vysoko (v oblacích) Vysoko (v oblacích) R. K. Lilley

Vřele doporučuji!!!

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Moc pěkný příběh, kniha mě moc nadchla. Doporučuji!!!!

ON + ONA - Komplet ON + ONA - Komplet Carey Heywood

Nejsou to špatné knihy, ale četla jsem mnohem lepší, přeskakovala jsem děj, abych věděla , jak to skončí.jsou mnohem lepší.

29.02.2020 1 z 5

Fifty Shades: Padesát odstínů 1–3 (box) Fifty Shades: Padesát odstínů 1–3 (box) E. L. James (p)

První série, kterou jsem četla, zhlédla jsem filmy , ale s knihami se to nedá srovnat. Diky těmto knihám jsem začala číst tento žánr a nelituji. Moc si při četbě odpočinu,miluju tento žánr.Romantika, erotika, zapomenu na čas na všechny problémy.
Mohu jen doporučit.

Hotel v Paříži: pokoj č. 2 Hotel v Paříži: pokoj č. 2 Emma Mars

Celá série není špatná, ale jsou mnohem lepší!!!

29.02.2020 2 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Mám ráda tuhle autorku, pěkný příběh, romantika, erotika, prostě super,mohu jen doporučit!!!

Žár Žár Maya Banks

Mám ráda knihy autorky, patří k mým oblíbeným.

Zpověď Zpověď Jodi Ellen Malpas

Miluju celou sérii. Mohu jen doporučit!!!

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Jak už jsem psala, velmi oblíbená autorka, kniha mě moc bavila.

Na ostří nože Na ostří nože Julie James

Zajímavý námět, kniha mě bavila, ale už se k ní nevrátím, jsou mnohem lepší!!!

29.02.2020 3 z 5

Odpuštění Odpuštění Jodi Ellen Malpas

Celá série je super, mohu jen doporučit!!!

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Kniha je super, jak už jsem psala, četla jsem skoro všechny knihy od autorky a nikdy nezklamala.Pokud máte rádi tento žánr, jen doporučuji!!!

Pád Pád Maya Banks

Celá série je super, mohu jen doporučit!!!

29.02.2020 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Říkala jsem si, že je to ztráta času, když jsem přečetla předchozí 3 díly, ale nenudila jsem se, kniha se mi moc líbila.Z pohledu Christiana to bylo velmi zajímavé. Doporučuji!!!