Myška43 Myška43 komentáře u knih

India Place India Place Samantha Young

Miluju celou sérii, autorka je mou oblíbenou, krásné příběhy chytnou za srdce!!!

06.03.2020

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Další super díl, přečtěte si celou sérii postupně, postavy se v příbězích prolínají. Nenudila jsem se u žádného dílu.Doporučuji!!!!

06.03.2020

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

zaujala mě celá série, pohodové čtení, humor, láska, erotika. Mám ráda tento žánr, je to pro mě útěk od reality všedních dnů.

Zapletený Zapletený Emma Chase

Autorka mě zaujala svým stylem psaní, moc jsem se bavila. Doporučuji!!!

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Mě zaujaly všechny díly, vtipné, romantické, sexy!!!

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Knihu jsem přečetla jedním dechem, jako další díly. Doporučuji!!!! Příjemná oddychovka.

06.03.2020 4 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Za mě je celá série výborná a to jsem o 20 let starší než hrdinové knihy. Ráda jsem si zavzpomínala na své mládí a zapomněla na starosti všedních dní.

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Jak už jsem napsala u předchozích dílů. Za mě celá série super, nečetla jsem určitě naposledy.Doporučuji!!!

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Mě uspokojily všechny díly. Miluju celou sérii!!!

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Za mě je celá série Crossfire super, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Ze začátku jsem si říkala 5 dílů, to bude časem nuda, ale ono ne. Sotva jsem dočetla první díl, musela jsem na další. Doporučuji!!! Oddychovka pro dospělé, zajímavý příběh, úplně mě to vtáhlo do příběhu.

Mladík v exilu Mladík v exilu C. D. Payne

I třetí díl mě moc bavil a tím jsem to ukončila, mám i pokračování, ale to už mě nebavilo.

Mladík v okovech Mladík v okovech C. D. Payne

Druhý díl je pro mě stejně super, jako první. Pobaví mě i po těch letech.

Mladík v odboji Mladík v odboji C. D. Payne

Tuto knihu jsem porvé četla před více než 20 lety a stále se k ní občas ráda vrátím. Miluju první 3 díly. Ráda si u četby zavzpomínám na svoje mladá léta, první lásky, bezstarostný život.

Nahá Nahá Raine Miller

Kniha se dobře četla, erotické scény jsou super, ale příběh je na mě moc jednoduchý. Mám nachystaný další díl, no moc se do něj nehrnu. Možná, kdybych četla knihu dříve, když jsem začínala s tímto žánrem, byla bych více spokojená, ale jsou mnohem lepší knihy.

06.03.2020 2 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

Opět mě kniha nezklamala, obě knihy stojí za přečtení.Doporučuji!!!

05.03.2020 4 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Tenhle díl se mi líbil nejvíce.

05.03.2020 4 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Zajímavá kniha, moc jednoduchý příběh, jsou mnohem lepší.

05.03.2020 3 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Doporučuji přečíst celou sérii,knihy na sebe navazují. Je to super příběh. Oddychovka od všedních starostí.

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Kniha mě velmi zaujala, musela jsem přečíst celou sérii. Super čtení, pohodové, prostě pro ženy, co se chtějí zasnít a zapomenout na starosti.

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Další skvělý díl, doporučuji přečíst celou sérii.