Na ostří nože

Na ostří nože https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288195/bmid_na-ostri-noze-Lrg-288195.jpg 4 212 41

Po osmi letech vyčerpávajícího, ale přátelského soutěžení očekávají Payton Kendallová a J. D. Jameson, že se stanou ve své prestižní chicagské právnické firmě partnery. Když odsunou své osobní antipatie a společně se snaží získat podpis na jedné důležité smlouvě, přijdou na to, že oba jsou citliví na chování druhého a že se navzájem přitahují. Bohužel jim pak šéf oznámí, že oddělení soudních sporů jmenuje v tomto roce jen jednoho partnera – a náhle začíná být soutěž mezi nimi velmi skutečná, a vůbec ne přátelská. Nový román Julie Jamesové je opět inteligentním současným milostným románem z právnického prostředí, v němž autorka zasvěceně představuje jak soudní síň, tak manévrování za scénou. Jak se její půvabně arogantní a ambiciózní hrdinové neustále a zábavně přou, bezděčně odhalují svou nejistotu a slabosti, když na ostří nože soupeří v práci i v lásce.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Oldag

Practice Makes Perfect , 2009

MAU256
MAU256
28.04.2023 4 z 5

Oddechová volně plynoucí romantika z právnického prostředí. Žádná zápletka, žádné velké přemýšlení, jen jedno špatné zhodnocení situace a osm let rivality. Ale nakonec ...

Andulka VK
Andulka VK
26.10.2022 2 z 5

Možná jsem se měla prokousat až za tu polovinu, pak to už to prý mělo spád ... ale tady jsem to nejspíš nějak nezvládla. J. D. by určitě stačilo při překládání textu použít raději, než ten šílený fonetický ... pro tentokrát jsem nedočetla, i když ostatní knihy této autorky se četly dobře ... třeba se někdy pokusím o ,,reparát"...

bekule
bekule
15.02.2022 4 z 5

3,5
Taková hodně jednoduchá romantika,od JJ určitě z těch slabších.

___michal_
___michal_
07.02.2022 4 z 5

Chcete něco oddechového? Líbí se vám právnické prostředí? Nepotřebujete důmyslnou zápletku, ale oceníte spíše volně plynoucí romantiku? Tak tahle kniha je to pravé.

čef
čef
01.01.2022 4 z 5

Očekával jsem něco z ostrého boje v právnickém prostředí nejlépe o život. Byl to však zamilovaný, duchaplný a vtipný románek, na jehož konci se jistě po tvářičkách koulelo mnoho slziček. Smutku nebo štěstí? To už si milé čtenářky zjistěte sami, prosím.

princesse
princesse
21.10.2021 3 z 5

Jako oddechovka se dá, rychle přečteno, ale určitě se dají vybrat lepší kousky z tohoto žánru.

wielka
wielka
26.06.2021 4 z 5

Prijemna oddychovka, dej predvidatelny, postavy sympaticke, iskrilo to medzi nimi. Trosku iny styl ako seria FBI/US advokat. Za mna ano.

barb_B
barb_B
17.03.2021 4 z 5

Moje první kniha od Julie. Ano, líbila se mi. Jen to jméno hlavního hrdiny... ach jo. A na můj vkus, moc dlouhý čas, který spolu hlavní dvojice trávila-netrávila, ale jinak, doporučuji.

BrokenDreamer
BrokenDreamer
13.03.2021 5 z 5

Je to přesně takové, jaké čekáte. Klasická romantická kniha, kde přesně víte, jak to dopadne. To však neubírá tomu, jak krásně je to napsané. V této knize podle mě ani tak nejde o děj, jako o způsob, styl, kterým Julie James píše. Tím je pro mě výjimečná.

Katka313
Katka313
10.02.2021 5 z 5

Tahle kniha se mi moc líbila. Ty jejich hádky, roztržky, a to doslova, byly šílené ale nasmála jsem se u nich teda řádně. A ta zvetšenina u soudu. Fakt mě to bavilo. Krásně se vyvíjející vztah a ten konec, ten byl parádní.

Lofda
Lofda
07.02.2021 4 z 5

Autorku znám již z dřívějška, věděla jsem co čekat a dostalo se mi všeho vrchovatě. Tentokrát jsem se i zasmála, což bylo fajn. Tahle dvojice mě bavila, byla to příjemná oddychovka a i ten závěr se nečekaně povedl.

pollyn
pollyn
06.02.2021 4 z 5

Překlad do češtiny: Džejdý? Jako vážně?
Jinak jsem se od poloviny knihy usmívala jak měsíček na hnoji :) bylo to Darcyovsky milé a romantické:)

Marciem
Marciem
18.07.2020 5 z 5

Skvělá oddychovka, dobře se četla a pro mě zajímavé prostředí právnické firmy. A ty naschvály, co si dělali Payton a J.D. - prostě bomba. Vtipné, svižné, romantické zkrátka super počteníčko.

EvikU.
EvikU.
05.06.2020 3 z 5

Nečetla se vyloženě špatně. Četla jsem ji i poměrně rychle. Ale asi jen proto, že jsem ji chtěla odložit a jít na jinou knihu, která mne bude bavit víc. Něco tomu chybělo. Některé romantické oddychovky mě chytí víc. Trochu mě i rozčilovalo, jak byli oba perfektní.. No nevím. Úplně autorku ještě nezavrhuji.

Tevik
Tevik
25.05.2020 5 z 5

Moc pěkné počteníčko, oddychovka do této koronavirové doby, pro mě, ideální. Mám ráda v romantické knížce vtipné dialogy.

Myška43
Myška43
29.02.2020 3 z 5

Zajímavý námět, kniha mě bavila, ale už se k ní nevrátím, jsou mnohem lepší!!!

jitka7
jitka7
08.01.2020 4 z 5

Knížka mě bavila, podobný námět jsem ještě nečetla. Fajnové a pohodové čtení. Některým výstřelkám jsem se fakt zasmála. Víc takových knih.

jinbr
jinbr
08.11.2019 3 z 5

Souhlasím, že Džejdý byl děs, písmena by byla jednodušší a příjemnější. Jinak co se námětu týče, téměř jako přes kopírák s jinou knihou, jen se nepamatuji, jak se jmenovala - šlo o investiční finančníky, ale jinak nachlup stejné. Takže tentokrát mě to tak nezaujalo

Princezna_1
Princezna_1
13.09.2019 5 z 5

Výborná kniha

Cometka
Cometka
28.08.2019 4 z 5

Jedna hvězda za jedno slovo... celou knížku čtu "Džejdý" místo J. D. a neskutečně mě to vytáčí. Příště budeme číst příběh nějakýho Pýdžeje nebo jak?? Ztraceno v překladu, nebo jak si to mám vyložit? Děj sám o sobě je skvělý, jede na plný pecky a je vtipný, milý a rozhodně čtivý. Hlavní protagonisti baví a jsou sympaťáci a všechno tohle pozitivní kazí fonetický překlad jména, achjo.

Julie James
americká, 1974
2017  85%Cosi o tobě
2014  81%Nezvladatelná láska
2016  81%Nejvíc sexy chlap
2017  83%Na ostří nože
2018  87%Mě nedostaneš

Kniha Na ostří nože je v