Pád přehled

Pád https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165504/bmid_pad-65f476790d9df.jpg 4 677 677

Bez dechu série

Když Gabe Hamilton spatřil Miu Crestwellovou na galavečírku při příležitosti otevření jeho nejnovějšího hotelu, okamžitě věděl, že za to, po čem touží, skončí v pekle. Mia je přece mladší sestřička jeho nejlepšího přítele, jež vyrostla v překrásnou ženu. A Gabe čekal už tak dlouho. Mia o Gabeovi sní už od doby, kdy se coby dospívající dívka zamilovala do nejlepšího kamaráda svého bratra. Co na tom, že je Gabe o čtrnáct let starší? Mia ví, že je naprosto mimo jeho ligu, ale přesto ji přitahuje stále víc. Nyní je dospělá a nemá sebemenší důvod, proč své nejtajnější touhy neuskutečnit. Gabe ji vtáhne do svého provokativního světa a Mia si uvědomí, že mnoho neví ani o něm, ani o tom, jak vzrušující jeho požadavky mohou být. Jejich vztah je intenzivní a vášnivý, ale ve chvíli, kdy překročí hranici dělící tajný poměr od něčeho mnohem hlubšího, hrozí, že se jejich vztah dostane na veřejnost – zradou mnohem intimnější, než si oba kdy dokázali představit.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Rush , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pád. Přihlašte se a napište ho.

Terezzie
13.12.2023 5 z 5

Knize bych dala určitě větší obecné ohodnocení . Dej byl sice předvídatelný ale mě se velmi líbil . Gabe byl no proste WOW! A miluju zápletky tohoto stylu . Za mě to nemělo chybu . Doporučuji .

Mishaacka
04.12.2023 3 z 5

Instagram misha_cte_eroticke.romany

*erotická série, každý díl je o někom jiném
*věkový rozdíl
*dominance
*nadřízený/podřízená
*nejlepší kamarád staršího bratra

*Měla jsem náladu na nějakou klasickou eroťárnu, kde nečekáte žadný extra originální příběh. Sérii jsem četla už před několika lety a tak jsem po ní sáhla znovu. Tentokrát už vnímám příběh trochu jinak, než když jsem četla poprvé

*Gabe - ufff. Ten mě párkrát svým chováním poslal do vývrtky. Už několik let zoufale touží po mladší sestře svého nejlepšího kamaráda a obchodního partnera. A je natolik rozhodnutý dostat ji, že se vykašle na dlouholeté přátelství a rozhodne se Miu vlákat do vztahu založeném jen a jen na sexu. Na základě smlouvy se mu Mia plně odevzdá a bude mu plnit všechny touhy a přání.
*Od začátku se Gabe dušuje, jak se o Miu postará, jak se s ním bude mít dobře a bude v bezpečí a jak jí postupně zasvětí do svého životního stylu. Ale protože je vyděšený z toho, co cítí a taky nejistý sám sebou, tak své sliby opakovaně porušuje a Mie tak ublíží
*Mia - je o 14 let mladší, než Gabe. Od svých 16 let je do něj zakoukaná a tak skočí po možnosti "vztahu" s Gabem. Tak určitě, tolik let je do něj zamilovaná, ale je přesvědčená, že zvládne pouze sexuální vztah. Na mladou ženu byla neskutečně naivní a to, že Gabeovi okamžitě odpustila jednu sviňárnu, které jí vystavil, protože si chtěl něco dokázat, to nepochopím

* Je to klasická eroťárna, takže hlavní zápletka je sex, dominance a zase sex. Zase jsou scény psané čtivě, ale není zde nic, co jste už někde nečetli

*Doporučuji pokud máte náladu na něco žhavého, co vás v těchto studených dnech zahřeje

Ála1968
07.10.2023 3 z 5

Je pravda, že tady byl alespoň nějaký děj, oproti sérii Temné touhy.Na druhou stranu zase žádné veledílo to nebylo.Možná proto, že jsem předtím četla Meghan Match a to byla bomba.

Knižní novinky (19. - 31. 8.)

18.08.2013

Kniha Pád v seznamech