Myška43 Myška43 komentáře u knih

Vévodkyně Vévodkyně Nichole Chase

,,Mám pocit, jako by mým životem otřáslo silné zemětřesení. Nevím, co bude, ani nevím, co si mám počít sama se sebou."

Anotace jasně vystihuje, co čtenářky čeká. Dostala jsem přesně to, co jsem čekala. Samantha je moc sympatická mladá žena. Změna, která ji čeká, je velká a vůbec ne jednoduchá. To vše komplikují city k Alexovi.

,,Můj domov je všude, kde jsi ty. A na ničem jiném nezáleží."

Kdo si chce přečíst nenáročný romantický příběh , tak do toho. Já si to užila. I slza mi ukápla. A ne jedna. Rozhodně si přečtu další díl.

,,Líbí se mi, když jsi nedočkavý, princi k nakousnutí."
,,Drž si tiáru, vévodkyně."

16.02.2021 4 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

,, Zkřižte špatného hocha s modelem, přidejte špetku fotbalisty a velkou lžíci tichomořské vášně a pak můžete, jenom možná, ocenit lechtivý sen, který přede mnou stál na trhu."

Přiznám se, že jsem dlouho odkládala tuto knihu. Autorka je mou oblíbenou a její příběhy mám moc ráda, ale odrazovalo mě nízké hodnocení. Nakonec jsem spokojená.
Je to příjemná oddychovka, u které se zasmějete, poznáte spoustu milých a zajímavých postav. Třeba Chad a Logan. No a Oskar a Natalie? Posuďte sami a přečtěte si tento příběh.

,, Lidé, které sotva znáte, jsou někdy těmi nejlepšími společníky."
❤️❤️❤️❤️

15.02.2021 4 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

,,Nejsi nepoddajný a vzpurný. Jsi hodný. Myslíš na ostatní. Jsi nejlepší syn, kterého bychom si mohli přát. Milujeme tě. A jsme na tebe hrdí."

Rev mě zaujal už v prvním díle a byla jsem moc zvědavá, jaký příběh pro nás autorka napsala. A opět výtečná kniha, která se mi líbila o chlup více, než předchozí. Asi to bude tím, že je mi blízké téma rozvodu, pěstounské péče, psychického a fyzického týraní.

,,Kdo zlořečí otci a matce, tomu zhasne světlo v nejhlubší tmě."

Rev je velmi silná osobnost a moc ho obdivuji. Téma, které rozvedla autorka v případě Emmy, je hodně poučné a je pro tuto dobu dost důležíté, že se o tom píše. Osobně si myslím, že by tato kniha mohla být povinnou četbou na školách. Možná bychom se divili, kolik mladých lidí prožívá to, co Rev, Emma, Declan, Juliet a Matthew. Pak by si knihu mohli přečíst i rodiče a popřemýšlet o tom, zda by to šlo ,,nějak jinak a lépe". Neuvědomují si totiž psychické následky, se kterými pak bojujeme po celý svůj život!!!

,,Vlídná odpověď odvrací rozhořčení, kdežto slovo, které ubližuje, popouzí k hněvu."

Rozhodně četbu doporučuji, a to nejen mladším ročníkům. Ráda bych, aby tato série pokračovala. Hodně by mě zajímal příběh Matthewa.
Autorce moc děkuji za čtenářský zážitek, i když to pro mě bylo velmi emočně vyčerpávající.

14.02.2021 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Ani tě neznám, ale mám pocit, že ti rozumím.
A mám pocit, že ty rozumíš mně.
A právě to se mi líbí.

Za sebe musím napsat, že je to naprosto bravurní kniha. Mám další oblíbenou autorku. Nemohla jsem přestat číst, dokud nebyl konec.
Příběh Juliet a Declana mě chytl za srdce. Tolik trápení a smutku, co museli prožít. Tolik slz prolít. A já brečela s nimi.

,,Někdy se člověk dostane do fáze, kdy to bolí tolik, že udělá cokoli, aby se té bolesti zbavil. I když to znamená, že při tom zrání někoho jiného."

Je to tak reálný příběh, až mi z toho naskakovala husí kůže, žaludek se mi stahoval, v krku mě pálilo od pláče. Některé pasáže, jsem si četla několikrát za sebou, tak mě zaujaly. Hlavně ty dopisy a e-maily. Donutilo mě to zavzpomínat i na svá trápení, která jsem v životě prožila.

,,A budu tady pořád, dokud mě budeš potřebovat."
,, Promiň, že jsem tady pro tebe nebyla. Chci to zkusit napravit."

Opravdu na světě existují takoví rodiče? Škoda, že já takové nepoznala!
Knihu doporučuji, i když už dávno nepatřím do cílové skupiny a těším se na další příběh od autorky.❤️❤️❤️❤️❤️

13.02.2021 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

,,Všímám si, jak se na mě dívá. Se znepokojivou kombinací fascinace, něhy a frustrace. Často ho vidím, jak se kouše do jazyka, jako by se chtěl zabořit hlouběji do mého nitra a strhnout ze mě jednotlivé vrstvy, jako když loupete cibuli."

Moc jsem se těšila na další knihu od autorek. Bylo mi jasné, že si opět přečtu nádhernou MM romanci.

,, Začínám uvažovat, jestli je bisexuál pro mě ta správná nálepka. V poslední době mě muži přitahují víc, než ženy. Po pravdě si mužů všímám úplně všude. Jako bych si stáhl z očí žaluzie a náhle všechny viděl jinak."

Příběh Luka a Keatona byl hodně zajímavý. Nechyběl mu humor, láska, vášeň, sex a samozřejmě vážné momenty, které mě opět donutily k zamyšlení, proč jsou mezi námi tak netolerantní lidé.

,, Panebože, to nemůžeš být prostě jenom gay? Musí z tebe být ještě akademik? Ty mi snad chceš zlomit srdce."

Keatonova rodina byla super, jak se ke všemu postavila. I když jeho táta se ze začátku choval jako kretén!

,, Omlouváme se. Máme tě rádi. Je smutné, jak moc chci ta slova slyšet. Slova, která nikdy neuslyším."

To mě dojalo k slzám. Chudák Luke. Rodinu si holt nemůžeme vybrat. Nedivím se, že bylo pro něj tak těžké se otevřít, důvěřovat a milovat. Nakonec získal novou rodinu, podporu přátel a vidinu lepší budoucnosti.

No a na závěr: ,, Když se třese třetí patro, nechoď klepat, nebuď pako."

12.02.2021 5 z 5

Nástrahy velkoměsta Nástrahy velkoměsta Ronni Cooper

sexy - určitě ne!
skandální - dejme tomu
šokující- když přivřu jedno oko, tak ano

Raine, Mei-Lin a Stevie. Ženy, s nimiž se život nemaže. Lidská zrůda jménem Jason Tang, která je svede dohromady.
Velmi mě zaujalo, jak je příběh rozdělen do čtyř částí. Kapitoly se pravidelně střídají z pohledu těchto žen. Kniha není zbytečně dlouhá, je velice čtivá a má zajímavý děj, který se odehrává v průběhu deseti let.

,,Jestli tomu věříte, pak Tanga neznáte. Neskončilo to. Jednou si pro nás přijde, to mi věřte."

Konec byl pro mě velkým překvapením, to jsem nečekala. Kniha mě bavila.
Ano, není to žádné veledílo a za pár týdnů se mi děj vypaří z hlavy, ale i tak stojí za přečtení.

10.02.2021 4 z 5

Koruna osudu Koruna osudu Amo Jones

,,Bryantova a moje cesta za láskou nebyla snadná. Stály na ní překážky v podobě lstí, her, lží a smrti. Oklamali nás lidé, kteří by to dělat neměli, ale nakonec jsme se tam dostali. Na konec."

Kdo si chce přečíst zajímavý a velice neotřelý příběh, tak do toho. Když se vám bude zdát první díl zvláštní, nepochopitelný, nevzdávejte to. Pokud vás aspoň trochu zaujme, pokračujte. Ve druhé části to do sebe zapadne jako skládačka a všechno dá smysl.

,, Horší než lhář je jenom ten, kdo věří vlastním pohádkám. Ty už nelze spasit. Upletou pavučinu lží, místo však aby ji rozpletli a litovali toho, nastěhují se dovnitř a udělají z ní svůj domov."

Miluju jak autorka píše. Chtěla bych mít možnost ji jednou osobně poznat. Dost čtenářek ji odsuzuje, ale zkoušely jste se ženy zamyslet nad jejími příběhy?

,,Jestli máte pocit, že jste blázen, zkontrolujte nejdřív lidi kolem sebe, než se budete považovat za šílence. Lidé, které si pozvete do života, si pokaždé neočistí boty u dveří, než vám vstoupí do hlavy."

Stačí si přečíst poděkování, které autorka napsala na konci této knihy, zvláště pak poslední odstavec a třeba pochopíte a konečně ji přestanete urážet.
Díky Amo ❤️❤️❤️❤️❤️

07.02.2021 5 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

,,Někdy děláme věci, protože musíme, Iso. Ne proto, že chceme."

To, že bude mít kniha nízké hodnocení, mi bylo jasné. Pro koho je to první spojení s autorkou, není se čemu divit. Amo je jedinečná, originální a pro mnohé nepochopitelná. Ovšem pozastavuji se nad komentáři čtenářek, co už měli tu čest a mají za sebou sérii ,,Elitní klub králů" a nesedla jim. Ženy, proč jste se pustily do této knihy? Vždyť máme na výběr. Nelíbí se mi vaše kritika. Ano, každý má právo na svůj názor. Ale irituje mě to, jak některé urážíte autorku tím, že není normální, na něčem ujíždí apod. Vždyť ji neznáte!!!! Tak proč soudíte? Všechny čtenářky, co hodnotily kladně jsou též zvrácené a na něčem ujíždějí? Tak já maximálně na knihách a metalové muzice. Ano, občas je má mysl a fantazie perverzní, miluju knihy této autorky, ale jinak si myslím, že jsem úplně obyčejná ženská, která si chce občas užít neobyčejnou knihu.
A teď k příběhu. Že to některé čtenářky nepochopily, jejich problém. Já jsem si užila velice zajímavý neotřelý a originální děj knihy. Skoky do minulosti byly nutností, aby to celé dávalo smysl. Celek nepůsobí chaoticky a vůbec není přitažený za vlasy. Když dospějete skoro ke konci, zjistíte, že jste vlastně četly úplně něco jiného, a proto je to originální.
Tento komentář zakončím věnováním autorky. Moc se mi líbí.

VĚNOVÁNÍ
Všem šmejdům, kteří říkali, že nikdy ničeho nedosáhnu.
(uculuje se)
Jak je?

Ještě musím napsat, že mi nikdy nezáleží na obálce knihy, ale tato je naprosto úžasná!!!! A teď honem na druhý díl, nemůžu se dočkat.

06.02.2021 5 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

,,Pravda je jako sklo. Když se rozbije, roztříští se, a i když se snažíte všechno zase slepit dohromady, vždycky zbydou trhlinky. A už nikdy není tak silné jako předtím."

Pokaždé, když čtu knihu od této autorky, musím dát plný počet hvězdiček. Pro mě je to spisovatelka s velkým ,S". Její příběhy jsou tak reálné a lidské. Vždy mě donutí popřemýšlet nejen o postavách a příběhu samotném, ale také nad svým vlastním životem.

,Občas máš v plánu jet přímo, jenže život ti do cesty postaví odbočku a ukáže se, že je to ta správná cesta."

Příběh Natálie a Huntera byl opravdu moc zajímavý. První dvě třetiny, byly relativně poklidné, úsměvné, žhavé. Natálie neustále odolávala, což obdivuji, já bych mu dala číslo hned.

,,Jsem do tebe blázen, kulihrášku." Tak po této větě, jsem začala bulet.Nejprve za Natálii, že ji opustil. Potom za Huntera, když se odhalila jeho minulost. Za jeho bratra Jayceho. Poslední třetina je opravdu emocionální jízda.

,,Běž za ženou, kterou miluješ, dovol ji, aby byla součástí tvého života, a konečně už žij."

Obdivuji Hunterovo odhodlání, jít na testy a konečně se svěřit se svým trápením. Obdivuji Natálii, za to, jak se k dané situaci postavila. Tady je jasně vidět, že láska je mocná čarodějka.

,,Pravda sice bolí, ale je to, jako když strhneš náplast. Bolest zase zmizí. Ale lži a vytáčky bolí hodně dlouho."

Epilog byl nádherný. Plný štěstí a lásky. Prostě sladká třešnička na dortu.
Knihu rozhodně doporučuji!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️

06.02.2021 5 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

,,Ahoj všichni. Díky za návštěvu. A teď hádejte! APRÍL! Svatba se nekoná."

Opět jsem si užila velmi zajímavý příběh, u kterého jsem brečela nejen smíchy, ale i dojetím. Tato kniha se mi zatím líbila nejvíce. Miluju, jak autorka vtipně vykresluje myšlenky, pocity a trapasy. A že jich Lilly nezažila málo.
Damien Bishop, rozhodně nebyl žádný ,, satanův synek", ale velmi zajímavý muž. Osud je ve správnou chvíli svedl dohromady. To, co spolu prožívali, bylo úžasné a romantické. Ta scéna na ostrově, při oslavě Hořícího měsíce, byla....

,,Nedokážu ti teď nabídnout manželství, děti a tyhle věci, ale současně netvrdím, že to nepřijde. Jenom ne v dohledné době, chápeš? Můžu ti zaručit svou lásku a to největší dobrodružství, co ti život může nabídnout."

Tak do toho, pusťte se do čtení a zažijte s Lilly a Damienem dobrodružství. Užijte si romantiku, vtipné okamžiky, ale i vážné chvilky. Doporučuji!!!!!

03.02.2021 5 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Dnes začnu dost netradičně, ale cítím to tak a napíšu. Před nedávnem jsem se inspirovala u mého oblíbeného uživatele tím, že jsem u četby začala poslouchat hudbu. Přečetla jsem si anotaci a komentáře, takže jsem měla celkem jasnou představu, co mě čeká. Pustila jsem si první čtyři alba ,,Within Temptation", což se úžasně hodilo k příběhu, dodalo mu tu správnou atmosféru a požitek ze čtení.

,, Ještě nikdy jsem nepoznala chlapa, který by o mě měl zájem z toho správného důvodu, respektive někoho, o kom bych si myslela, že je ten pravý - až do včerejška."

Pokud vám nevadí otřepané téma šéf a asistentka, nečekáte propracovaný děj, víte, že je to jedno velké klišé a tušíte, jak to skončí, tak se pusťte do čtení. Nepozastavujte se nad tím, proč je Tessa ve 23 letech panna, že je mezi nimi velký věkový rozdíl a vše je v podstatě zalité sluncem. Užijte si knihu, která není zbytečně dlouhá a je velice čtivá. Vzájemná přitažlivost, jiskření, chemie, romantika, osudová láska, skvělí rodiče, sourozenci a přátelé, šťastný konec, to zde najdete. Je to příjemná oddychovka, skvělý únik od reality.
A ruku na srdce ženy, kdo by nechtěl potkat takového muže, jako je Barclay Hammond, já tedy ano. Když jsem si vzpomněla na své ,,poprvé", tak mi z toho bylo docela smutno. No nic, tak možná v příštím životě, budu mít více štěstí?

02.02.2021 4 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Přiznám se, že jsem přečetla dva díly a nechtěla číst pokračování. Ale asi před měsícem jsem koukala na filmové zpracování a to se mi kupodivu moc líbilo a nalákalo mě na třetí díl.
Zhruba do poloviny to šlo, pak jsem se musela přemáhat. Rušily mě skoky v kapitolách od hlavních k vedlejším postavám, časové střídání minulosti s přítomností. Neskutečně mě vytáčelo, jak autor popisoval hádky Julie a Gabriela, a to jak na ni tlačil s tím dítětem. Od začátku je jasné, jak to skončí, že?

,, Každý večer, když usínám a držím ji v náručí, děkuji Bohu, že je moje. Každé ráno, když se probudím, moje první myšlenka je, jak jsem vděčný, že si mě vzala. Nikdy jí nebudu hoden. Ale strávím každý den tím, že se o to budu snažit ze všech sil."

Gabriel si Julii nezaslouží a ,,prznitel andělů" Paul by se k ní hodil víc. Bylo mi ho moc líto.

30.01.2021

Tyran Tyran T. M. Frazier

Pokud se rozhodnete číst Kinga, mějte oba díly, protože na sebe navazují. Já druhý díl samozřejmě neměla a bylo to pro mě peklo. Nakonec jsem pátrala na netu a našla pokračování. Doufám, že budou postupně vydávat celou sérii. Další dva díly jsou o Bearovi, které jsou též skvělé.
Tuto autorku řadím mezi mé oblíbené. Její styl mi naprosto vyhovuje. Nedivte se, že je kniha plná vulárních slov, vždyť je z prostředí motorkářského gangu. Takže drsní chlapy,co se s ničím nemažou.Tatér Brantley King má ledacos za sebou. Nelehké dětství, pobyt ve vězení. Jeho nejlepší kámoš Preppy též není žádný andílek. Přesto ty chlapy žeru. Když se na scéně objeví Doe, náš drsný alfa samec se nám zamiluje. Příběh je velmi zajímavý, rozmanitý, vyvolá ve vás spoustu emocí. Ano, obsahuje dost sprostých slov, násilí a erotiky, takže kdo s tím má problém, vyberte si jinou knihu.
Za sebe doporučuji. Jak už jsem psala dříve, patří zasraně mezi mé nejoblíbenější!!!!!

30.01.2021 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

,, Na co čekáte? Vyhoďte tu šílenou sexuální deviantku. Vyhoďte tu ženu, která evakuuje celou kancelář, kazí e-maily, pouští holuby do vaší zasedačky a leze vám do kanceláře, když tam nejste."

Poppy si zaslouží Oscara nejen za nejlepší herečku, ale také za největší průserářku na světě. Opět autorka napsala nádherný, vtipný a dojemný příběh. Tentokrát jsem si knihu nechala až na volný den a dala jí na jeden zátah. Moc jsem se bavila a smála se tak, až mi tekly slzy.

,,Omluva dokáže napravit všechno. Jen to musí být opravdu dobrá omluva. Jako v hollywoodské romantické komedii. Vždycky nakonec předvádějí taková obrovská gesta, když to chlap zkazí a holka uteče pryč."

To omluvné gesto mě dojalo k slzám, bylo to tak romantické. Já též Ryanovi odpouštím, že se zachoval, jak kretén.
Moc se těším na další knihu od autorky. Její příběhy by měly být zfilmovány, kam se hrabe Bridges Jones.

28.01.2021 5 z 5

Tento díl je podstatně slabší. Daniel a Aubrey odpočítávání dny, kdy mohou být oficiálně spolu. Jediné zpestření příběhu je to, že se o nich dozví táta Daniela, který jim dá nakonec požehnání a trochu udělá bububu spolužačka Cara. Pak nastane jejich vytoužený den, odjedou na chatu, kde se zaslouženě celý víkend oddávají jeden druhému a vyznávají si lásku. Toť vše. Skoro 400 stran, ale zvládla jsem to. Očekávala jsem, že dá autorka více prostoru vedlejším postavám i Danielovi. Rozhodně by to příběh oživilo. I tak se těším na poslední díl.

,, Láska láskou není, když zradou trestá zrádné křehké tělo a změnu tím, že sama se hned mění. Ne, láska je jak maják, pevný bod, hvězda, co vede bárky ztracené po pustých pláních rozbouřených vod."

27.01.2021 3 z 5

Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije Meg Cabot

Nemá smysl se více rozepisovat. Naprosto souhlasím s tím, co napsal můj oblíbený uživatel trudoš, až na to, že já neměla tušení, kdo je vrah. Přišlo mi originální, že každá kapitola začínala textem písně. Nejvíce mě zaujal ,,Domov". Je znát, že text napsala sama Heather. Časem si ráda přečtu další díl.

25.01.2021 3 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Ano, opět jsem to nevydržela, nepočkala až vyjde celá série a dala se do čtení. A to jsem si říkala, že teď to vydržím. Jenže jsem si přečetla komentáře mých oblíbených uživatelek a můj plán se vypařil. Teď jsi nadávám, jako vždy.

,, Budeš si opakovat, že ho nechceš, že ho nenávidíš a že se to děje proti tvé vůli. Ale na tom chlapovi je něco, co mi říká, že ti vyšoustá mozek z hlavy a obrátí tvoje tělo proti tobě. Přinutí tě, aby sis to užila. Přinutí tě, abys ho chtěla."

Podle anotace jsem tohle rozhodně nečekala. Pustila jsem se do čtení a za tři hodiny byl konec. Lachlan Mount je netvor, jak ho popsala Kiera, ale já ho žeru. A tu holku taky. Bavila mě svou neposlušností, vzdorovitostí a tím, jak se snažila odolávat.

,, Už pouhé jeho jméno ve mně vyvolává vzrušení zrozené z hněvu, jaký jsem nikdy nezažila. Nenávidím ho za pocity, které ve mně vzbuzuje. Nenávidím ho za to, jak na něj moje tělo reaguje. Nenávidím ho za to, že chci, aby se mě zase dotýkal."

No a já nenávidím to čekání na další díl!!!!!

22.01.2021 5 z 5

Kolotoč Kolotoč Paulina Świst

Po sérii Prokurátor, která mě opravdu moc zaujala, jsem se těšila na další knihu od autorky, ale nadšená rozhodně nejsem. A vím proč. Hlavní aktéři mi vůbec nesedli. To, že se pohybují ve zločineckém prostředí, provádí nelegální činnost a obohacují se na úkor státu mi nevadí, patří to k příběhu. Vadí mi Olka a její postoj k tvrdým drogám a Piotr za přístup k ženám. Na to kolik je jim let, mi připadali chvílemi horší než puberťáci.
Knihu jsem chtěla ne jednou odložit, ale protože už znám autorčin styl, tak mě lákalo, dozvědět se, jak to vše dopadne. Příběh to byl nakonec zajímavý, rozuzlení pro mě nečekané. Sice se tu opravdu nešetřilo sprostými slovy a je tu podstatně více sexuálních scén, ale s tím problém nemám. Prostě to zapadalo do děje. Ve čtení série budu pokračovat. Anotace na další díl mě nalákala a také to, že je propojená s Prokurátorem.

21.01.2021 3 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Mám novou oblíbenou autorku. Posbírala kousky soukromého života, smíchala je s realitou, okořenila svojí úžasnou fantazií a vznikl tento krásný příběh plný lásky, přátelství a porozumění. Kniha je psaná s lehkým humorem, opravdu jsem se moc bavila. Přesto tam jsou místa, při kterých mi bylo úzko a smutno, zvláště za Benovu a Seřinu minulost. Poznáte zde super lidičky jako Bruse a JJ, takové náhradní táty bych brala hned. No a nesmím zapomenout na ,,gejzír energie" Li-Hau.

,,Kdybys mě poznala, zjistila bys, že jsem zajímavý člověk".
Ano, Ben White je jednoznačně zajímavý, okouzlující, neuvěřitelně trpělivý a vytrvalý.

,,Možná to má něco společného se skutečností, že jsem té noci v klubu potkal tu nejlegračnější, nejšílenější, nejsmyslnější a nejkrásnější dívku. Skvělě jsme se bavili, když jsme tančili a pak jsme měli ten nejlepší, nejlepší sex v mém životě. Něco na něm mi prostě připadalo tak jiné. A pak, když jsem se ji rozhodl hledat, přistála přímo přede mnou, v práci, a pak hned v sousedním bytě. A teď se nemůžu ubránit otázce, jestli to není osud."
Myslíte, že vše byl jen osud? Přečtěte si tuto knihu, stojí za to.

,,Kdyby jen kouzelné hůlky skutečně fungovaly a člověk mohl kouzlem zahnat všechno zlé...Všem by se nám v životě hodila trocha magie"

Už se těším na další příběh od autorky. Mám ponaučení, že knihu musím číst, když mám volný den, protože odcházet od ní do práce, bylo peklo!!!

20.01.2021 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Helen Hoang

Než jsem začala číst tuto knihu, našla jsem na netu nějaké informace o této diagnóze, zvláště jak je to u žen, abych se mohla lépe vcítit do Stelly, pochopit její chování. Nikdy jsem se totiž s nikým, kdo trpí tímto syndromem nesetkala.
Je to překrásný dojemný příběh, který rozhodně stojí za přečtení. Autorka se tohoto tématu zhostila bravurně. Je vidět, že vychází z vlastní zkušenosti a dala do toho kus ❤️. Doporučuji!!!!!

16.01.2021 5 z 5