marekB78 marekB78 komentáře u knih

Kdyby to věděla Kdyby to věděla Blake Pierce

Tak mě to celkem bavilo. Sice taková oddechová kniha, ale konec byl i akční a překvapivý. Určitě zkusím i další díl

15.05.2024 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Po nějakých pár letech jsem se dostal k dalšímu dílů této série. Kniha mě bavila, byla napínavá, měla spád, ale... Jurek je tu vylíčen jako skoro nesmrtelný padouch... Doufám, že v dalším díle už neobživne :)

15.05.2024 5 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Robert Bryndza

Bryndza je Bryndza... Nemůže to být špatné, ale chybí mi tam na konci takový Woooooow, kdy budu překvapený a řeknu si, že toto jsem vůbec nečekal... A to se tentokrát nekonalo...

04.05.2024 5 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Začátek mě moc nezaujal, ale pak se to rozjelo... Celkem zajímavá kniha, i když tam byla ta "romantická linka" :) Určitě si přečtu i další knihu autorky.

27.04.2024 4 z 5

Otcova oběť Otcova oběť Santiago Díaz

Za mě bomba. Španělský autor překvapil. Zdánlivě zamotaný příběh několika dějových linií se na konci spojit v zajímavé rozuzlení. Budu doufat,že přijde pokračování :)

20.04.2024 5 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Není to úplně špatná knížka. Celkem napínavá, konec mě překvapil. Moje druhá kniha od autora a opět nezklamala.

17.04.2024 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Rozhodně zajímavá kniha... jen ten konec mi přišel takový rychlý. Mohlo to být ještě rozvinuto, jak to dopadne po setkání s policií a co bude se sestrou... Ale jinak mě kniha bavila a líbilo se mi stupňování vývoje.

15.04.2024 4 z 5

Pán hory Pán hory Anders de la Motte

Moje 28. kniha v tomto roce a rozhodně za mě zatím kniha roku. Těch 512 stránek mi uteklo hrozně rychle. Napětí od první stranky a sympatická vyšetřovatelka. Už se moc těším na pokračování :)

14.04.2024 5 z 5

Dceřina kletba Dceřina kletba Tereza Bartošová

Zajímavá kniha s fajn kriminalisty. Taková pohodová detektivka se zajímavou zápletkou. A dobře napsaná :)

12.04.2024 4 z 5

Někdo z nás Někdo z nás Kristýna Trpková

Já nevím... Jako knížka se četla dobře, ale... předchozí knihy od autorky mi přišly lepší. A moc se mi nelíbil ten závěr, kdy to není úplně "happy end". Tím nechci ale říct, že by to byla úplně špatná kniha... Čekám, s čím autorka přijde příště...

05.04.2024 4 z 5

Zajíci, utíkej Zajíci, utíkej Alexander Gordon Smith

Za mě super. V průběhu knihy jsem přemýšlel, kdo za tím stojí... Hodně mě to bavilo a doufám, že brzy bude další pokračování :)

01.04.2024 5 z 5

Smrtící kolotoč Smrtící kolotoč Alex Smith (p)

Tato série mě naprosto pohltila. Dočtu jeden díl a hned se musím pustit do dalšího. Co budu číst, až dočtu i ten poslední? :) Tento díl byl opět napínavý od první do poslední stránky. Kapitoly středně dlouhé, ale hlavně skvěle napsané. Děkuji a jdu do dalšího dílu :)

28.03.2024 5 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Skvělá knížka, stejně jako ty předchozí. Doufám, že bude další pokračování a doufám, že brzy. Autorovy knihy jsou plné napětí, záhad, ale i vtípků mezi Tilly a Poem. Moc mě to baví :)

22.03.2024 5 z 5

Tři malá prasátka Tři malá prasátka Alex Smith (p)

Jedním slovem SUPER. Tahle série mě moc baví. Vždy je ke konci nějaké překvapení, které čtenář vůbec netuší. A v tom je to kouzlo

18.03.2024 5 z 5

Jako všechny knížky od Martina Moravce, i tato byla skvělá. Spousta zajímavých témat, spousta informací a dobře napsané. Jsem zvědavý, s kým dalším ještě udělá autor rozhovor.

13.03.2024 5 z 5

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

Tahle série mě baví stále víc. Zajímavý případ a zase pachatel, u kterého byste to nečekali. A navíc Kettova manželka... Musím se hned pustit do dalšího dílu :)

12.03.2024 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Knížka mě hodně bavila! Nejdřív vás autorka to "nutí" myslet si, že to dělá tento, pak tamten a nakonec vraždí úplně někdo jiný, od koho byste to nečekali. Kniha plná napětí a skvěle se četla. Doporučuji :)

06.03.2024 5 z 5

23:55 23:55 Jan Hlubek

Musím přiznat, že mě kniha mile překvapila. Některé povídky byly velmi povedené. Určitě zkusím ještě nějakou knihu od autora

02.03.2024 4 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Celkem slušná detektivka pro mladé. Možná by mě zaujala víc, kdybych neviděl seriál :)

28.02.2024 4 z 5

Jižní stezka Českem od východu k západu Jižní stezka Českem od východu k západu Jan Hocek

V knize najdete spoustu informací, rad a tipů, ale i krásné fotografie. Ocenil bych více návrhů na ubytování a dobré stravování v dané oblasti.

28.02.2024 4 z 5