marekB78 marekB78 komentáře u knih

Vražedný virus Vražedný virus Beat Glogger

Dlouho jsem nečetl žádný thriller z lékařského prostředí a v knihovně jsem nalezl tuto knihu. Musím říct, že to nebylo úplně špatné, ale četl jsem i lepší (hlavně od Cooka). Námět zajímavý, ale mohl být více propracovaný a závěr více napínavý. Na druhou stranu se knížka četla dobře. Za mě 4 hvězdičky.

30.12.2023 4 z 5

Únikovka Únikovka Marc Meller

Kniha mě mile překvapila, dobře napsané, zajímavý námět, ze začátku jsem měl trochu zmatek v postavách, ale brzy jsem si zvykl. Co mě trochu zklamalo, tak konec knížky... I tak jsem dal 5 hvězdiček :)

18.12.2023 5 z 5

Ženy zločinu Ženy zločinu Lucie Bechynková

Čekal jsem asi něco víc zajímavějšího... Naštěstí to zachránily rozhovory :)

13.12.2023 4 z 5

Muž bez tváře Muž bez tváře Dennis Jürgensen

První knížka od autora a hned povedené dílo :) Knížka mě bavila, držela v napětí, obě hlavní postavy jsou sympatické... Co víc si přát :)

07.12.2023 5 z 5

Bez těla Bez těla Martin Goffa

Taková pohodová detektivka. Dobře se čte a nechybí jí ani napětí. Za mě fajn,ale na 5 hvězdiček to není :)

03.12.2023 4 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Tady půjdu proti spoustě čtenářů, ale mě kniha hodně bavila. Není to klasická detektivka,jak jsem od Bryndzy zvyklý, ale spíš takový thriller. Na konci jsem se bál, ale to skončí bez trestu pro...(kdo četl, ví:-)), ale naštěstí to dobře dopadlo. Tuto změnu beru pozitivně. Ale už by mohla být zase Erica :-)

29.11.2023 5 z 5

Vdovy Vdovy Pascal Engman

Kniha dobrá a čtivá,ale určitě jsem četl i zajímavější.

29.11.2023 4 z 5

Ukaž mi Ukaž mi Marcel Moss

Celkem zajímavá kniha se zajímavým námětem a dějem. Jen ten konec bych si představoval trochu jinak, malinko mě zklamal. Ale jinak spokojenost :)

17.11.2023 4 z 5

Až najdu klíč Až najdu klíč Alex Ahndoril (p)

Je potřeba nebrat to jako Joonu. Odprostit se od toho, co autorská dvojice napsala dřív. Za mě je to celkem odpočinkové čtení ve stylu Agathy (i když ta je nepřekonatelná) a přišlo mi to i čtivé. Určitě to má slabší pasáže, ale konec fajn a překvapivý.

17.11.2023 4 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Knížka mě bavila,hned vás vtáhne do děje, jen ke konci to bylo takové zamotané. Ale rozuzlení zase super. Těším se na další díl

12.11.2023 5 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Rozhodně se mi tato série líbí...ale... jak tu někdo psal, je dlouho jasné, kdo je pachatel. Chybí mi tak v závěru takové to "woooooow", kdy jste překvapeni, kdo za tím stál. Ale kniha je skvěle napsaná, dobře se čte a má spád.

05.11.2023 5 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Super kniha. Bohužel asi poslední ze série "Dokonalých". Hrozně jsem si zvykl na všechny ty postavy a osudové linie. Kniha mě pohltila od první stránky a nepustila až do závěrečného rozuzlení.

01.11.2023 5 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Jako spousta lidí jsem si oblíbil tuto sérii. Nejen kvůli ději a případům, ale miluji "atmosféru" celé té knihy, osudy postav a hlavně Avy a Luca. Těším se, co bude v 7. dílu :)

27.10.2023 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Kniha i případy super. Sice jsem tušil, kdo zatím stojí, ale i tak jsem byl spokojený. Jen mě mrzí, kam autorka poslala vztah Luca a Avy :(
Doufám, že to v příštích dílech napraví :)

13.10.2023 5 z 5

Chemie smrti Chemie smrti Simon Beckett

Rozhodně kniha, která mě překvapila. Začátek mě až tolik nenadchl,ale konec byl překvapivý.

05.10.2023 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Opět skvělá kniha plná napětí, násilí, ale i citů a příběhů, které se prolínají celou sérií. Už se těším na další díl :)

01.10.2023 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Opět skvělá kniha od autora. Postupně se vše rozplétá a to mám rád. Kniha chytí od první stránky. Už se těším na další knihy :)

22.09.2023 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

První kniha od autora a hned jsem musel koupit i ty další :) Hlavní hrdiny jsem si oblíbil, hlavně Tilly, ta je skvělá. Kniha je napínavá, dobře napsaná a s překvapivým koncem. Za mě 5 hvězd

22.09.2023 5 z 5

Moriarty Moriarty Anthony Horowitz

Musím říct, že jsem první díl nečetl, ale i tak mi kniha nepřijde špatná. Je svižná, dobře se čte a celkem mě i překvapilo rozuzlení. Když čtu komentáře, že první díl byl lepší, pokusím se ho sehnat a také přečíst.

08.09.2023 4 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Tak to byla slušná nálož. Kim mě prostě baví. A vlastně celý její tým. Těším se na další případ :)

06.09.2023 5 z 5