MalejTucnak MalejTucnak komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Je to už pár let, co jsem ji četla, ale byla skvělá a určitě si ji přečti ještě jednou.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Úžasná knížka. Srdcovka.

10.06.2020 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Zatím jsem pouze poslouchala audioknihu, ale to už čtyřikrát a miluji to. Knihy (i filmy) Harry Potter si mě navždy získaly.

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Knihu jsem sice četla už dávno, ale pamatuji si, že jsem z ní byla nadšená a určitě mám v plánu si ji přečíst znovu. Moje nejoblíbenější autorka.

08.03.2020 5 z 5

Oddechová kniha se svižným dějem. Velmi jsem ocenila možnost ponořit se opět do světa čar a kouzel a znovu se setkat se s svými oblíbenými postavami. Krátká sonda do jejich dospělého života, kde jsou na prvních místech práce a výchova dětí, byla zajímavá. :)

09.08.2023 4 z 5

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Šepoty a lži Šepoty a lži Joy Fielding

Řekni, kde ji najdu Řekni, kde ji najdu Joy Fielding

Umění být zdráv Umění být zdráv Věra Keilová

Skvělá kniha k zamyšlení o chronických nemocech, tedy spíše o tom, proč vznikají a jak jim předcházet psaná zajímavou formou otázek a odpovědí.

01.09.2023 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Milá a inspirativní kniha na způsob Malého prince. :)

06.04.2023 5 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Dej mamce pusu Dej mamce pusu Joy Fielding

08.03.2020 5 z 5

Za mě poněkud zdlouhavé a poněkud nepraktické. Hlouběji jsem se seznámila s vlastním cyklem a respektuji, že mám občas více energie, někdy jsem víc společenská nebo více tvořivá, ale tvořit si na to měsíční plán mi přijde zbytečné.

10.10.2023 3 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Další skvělá kniha od mé nejoblíbenější autorky. Vypráví příběhy obyvatel slepé uličky s tragickým koncem jednoho z nich.

05.08.2023 4 z 5

Atómové návyky Atómové návyky James Clear

Skvělá kniha jak dojít pomocí malých kroků každý den ke svému cíli.

26.03.2023 5 z 5

Za mě milá oddechová kniha.. žiji v jedné ze skandinávských zemích a o to více mě život v Dánsku zajímal. Je důležitý umět si to udělat pěkný a tady autor hezky shrnul jak na to. :)

20.11.2022 5 z 5

Soud padlých andělů Soud padlých andělů James Kimmel jr.

Četla jsem sice už hodně dávno, ale pamatuji si, že se mi kniha vůbec nelíbila. Děj se táhl, zdál se být nekonečný. Znovu už bych si ji rozhodně nepřečetla.

08.03.2020 1 z 5

Chvilkami na mě z některých praktik lehce dýchala manipulace, ale jinak zajímavá kniha se skvělými radami, jak vycházet s lidmi.

29.05.2023 5 z 5

Ten den jsem se rozhodl zemřít Ten den jsem se rozhodl zemřít Jonathan Destin

Četla jsem už dávno, ale určitě mám v plánu si ji přečíst znovu.

08.03.2020 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)